Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    jannanna123

    Simptomi su uglavnom kao i menstrualni. Jako je tesko opustiti se tih 10-12 dana i ne misliti na sve, ali to je jedino pametno. Jer ovako sve se trudimo da shvatimo nesto za sta je realno zaista rano u tom periodu . Probaj nekako naci zanimaciju da se ne stresiras toliko i ne places 🌷


    Hvala, divna si ♥️

  • Moon11

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Vecer svima 😊 čitam vas zadnjih nekoliko dana non-stop pa sam se odlucila i ja pridružiti.
    Kod mene situacija: FET 1 blastice je bio 22.01 ,danas mi je 8dpt , od simptoma bolne grudi i nadutost (prepisivam utrogestanu) ,ostalo nista pa se pitam da li se uopce ista desava.
    M bi trebala dobiti 2.2 pa bi do tada pokušala izdržati da ne napravim test ,a betu trebam vaditi 5.2
    Oprostite na poduzem postu

    👩 26(blago policisticni jajnici, hormoni ok) 🧒36( spermici zamrznuti zbog kemoterapije )
    1 AIH 9/2018❌
    1 IVF 9/2019 (2 osmostanicna) beta 0 ❌
    2 IVF 5/2020 (odgođen zbog hiper- 3🐧)
    1 FET 1/2021 ( 1 blastica ) 05.02 beta ❌
    2 FET 4/2021( 1 blastica) 13.04 beta

  • Deleted user

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Nije ništa poduže. Evo, ja sam jučer imala polusatne grčeve koji nalikuju na menzis, a zatim sam imala i neku smeđu mrljicu na gaćicama. Jučer je bio 2dpt, ako se transfer računa kao nulti dan. Malo prerano za implantaciju?
    Danas nemam baš nikakve simptome, tako da se bojim da je i ono jučer bilo samo do hormona. Više nisam ni naduta, ni ništa.

  • Deleted user

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Moon11

    Vecer svima 😊 čitam vas zadnjih nekoliko dana non-stop pa sam se odlucila i ja pridružiti.
    Kod mene situacija: FET 1 blastice je bio 22.01 ,danas mi je 8dpt , od simptoma bolne grudi i nadutost (prepisivam utrogestanu) ,ostalo nista pa se pitam da li se uopce ista desava.
    M bi trebala dobiti 2.2 pa bi do tada pokušala izdržati da ne napravim test ,a betu trebam vaditi 5.2
    Oprostite na poduzem postu


    Ja bih na tvom mjestu sutra napravila test. Devet dana je dovoljno za bhcg u urinu. Meni treba doći 4.2. i vjerujem da ću test radit već u utorak. Ne mora biti točan, pa ću ga ponoviti ako ne dobijem M.

  • Moon11

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Impatient

    Moon11

    Vecer svima 😊 čitam vas zadnjih nekoliko dana non-stop pa sam se odlucila i ja pridružiti.
    Kod mene situacija: FET 1 blastice je bio 22.01 ,danas mi je 8dpt , od simptoma bolne grudi i nadutost (prepisivam utrogestanu) ,ostalo nista pa se pitam da li se uopce ista desava.
    M bi trebala dobiti 2.2 pa bi do tada pokušala izdržati da ne napravim test ,a betu trebam vaditi 5.2
    Oprostite na poduzem postu

    Ja bih na tvom mjestu sutra napravila test. Devet dana je dovoljno za bhcg u urinu. Meni treba doći 4.2. i vjerujem da ću test radit već u utorak. Ne mora biti točan, pa ću ga ponoviti ako ne dobijem M.


    Hocu, ujutro ga radim ,spreman čeka 🙈 držim fige da nam uspije 🤞 da li ti je vraćena blastica ili? 
    Ja nisam imala nikakve tragove ni znakove implatacije ,pa se zato malo bojim

    👩 26(blago policisticni jajnici, hormoni ok) 🧒36( spermici zamrznuti zbog kemoterapije )
    1 AIH 9/2018❌
    1 IVF 9/2019 (2 osmostanicna) beta 0 ❌
    2 IVF 5/2020 (odgođen zbog hiper- 3🐧)
    1 FET 1/2021 ( 1 blastica ) 05.02 beta ❌
    2 FET 4/2021( 1 blastica) 13.04 beta

  • Deleted user

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Blastica. Zadnji put kad je uspjelo, isto su bile blastice i isto sam osjetila implantaciju, ali sam imala i hiperstimulaciju, tako da sad vidim koliko je tih simptoma zapravo  dolazilo od hormona. Ta trudnoća nažalost, nije imala pozitivan ishod.
    Doduše, implantacija je tada bila točno 3dpt, i osjetila sam je još dan nakon. Implantacijskog krvarenja tad nije bilo. Sjećam se da su mi grudi bile natečene tek nakon par tjedana trudnoće.

  • Deleted user

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Javi rezultat testa 🙂

  • Moon11

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Impatient

    Javi rezultat testa 🙂


    Žao mi je zbog negativnog ishoda 🙁 
    Ja sam samo 4 5 dpt osjetila žicanje u jajnicima ali jedva primjetno par sekundi, i to je to
    Hocu javim se,i ti isto 😊

    👩 26(blago policisticni jajnici, hormoni ok) 🧒36( spermici zamrznuti zbog kemoterapije )
    1 AIH 9/2018❌
    1 IVF 9/2019 (2 osmostanicna) beta 0 ❌
    2 IVF 5/2020 (odgođen zbog hiper- 3🐧)
    1 FET 1/2021 ( 1 blastica ) 05.02 beta ❌
    2 FET 4/2021( 1 blastica) 13.04 beta

  • Deleted user

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Ne moraš osjetiti nikakve simptome, znaš da ima i žena koje ni ne znaju da su trudne. Ništa to ne znači.
    Javim, jasno. 🤗

  • Moon11

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Nisam izdrzala te sam test napravila sada ,ali nažalost negativan je 😔

    👩 26(blago policisticni jajnici, hormoni ok) 🧒36( spermici zamrznuti zbog kemoterapije )
    1 AIH 9/2018❌
    1 IVF 9/2019 (2 osmostanicna) beta 0 ❌
    2 IVF 5/2020 (odgođen zbog hiper- 3🐧)
    1 FET 1/2021 ( 1 blastica ) 05.02 beta ❌
    2 FET 4/2021( 1 blastica) 13.04 beta

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.