Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • jannanna123

    Broj poruka: 202

    Prijavi adminu

    Impatient

    Drage moje, eto mene opet u čekanju. Držite mi fige…


    🙏🏻🙏🏻🙏🏻🍀🍀🍀🍀

  • Deleted user

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu


    Vratili mi samo jednu blastocistu. Ostalo nije dočekalo peti dan. :-/

  • jannanna123

    Broj poruka: 202

    Prijavi adminu

    Impatient


    Vratili mi samo jednu blastocistu. Ostalo nije dočekalo peti dan. :-/


    Potrebna je jedna prava . Meni je od pet embriona dva vraceno, ova tri ostala do blaste nisu uopste dosla , a od ova dva vracena zakacio se samo jedan . Tako da nek taj tvoj bude dobitni😊🍀

  • Deleted user

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Hvala ♥️
    I meni ih je bilo pet, pa su čekali peti dan, no nije uspjelo, osim za ovu jednu.

  • NATALIE0407

    Broj poruka: 657

    Prijavi adminu

    Impatient

    Hvala ♥️
    I meni ih je bilo pet, pa su čekali peti dan, no nije uspjelo, osim za ovu jednu.


    Jedna all vrijedna.  Drzim fige da sve Bude uredu i da uspije uz Boziju pomoc. 🙏🙏

  • Deleted user

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Prerano je za ikakve simptome, ali strašno sam plačljiva. Jeste li i vi bile? Može to bit od infekcije bhcg-a?

  • Deleted user

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    *inekcije 
    autocorrect

  • Deleted user

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Gledam ovdje vaše simptome i moram reć da je meni uglavnom tako na običan PMS. Mislim da ne možemo znat ništa do testa, a simptomi se pojave tek nakon par tjedana trudnoće. Možda to ne vrijedi za žene koje inače nemaju izražen PMS. Jedini legitiman simptom su implantacija li bolovi, i to ako se jave unutar 3-5 dana nakon transfera blastociste ili 5-7 dan nakon transfera trodnevnog embrija.

  • jannanna123

    Broj poruka: 202

    Prijavi adminu

    Simptomi su uglavnom kao i menstrualni. Jako je tesko opustiti se tih 10-12 dana i ne misliti na sve, ali to je jedino pametno. Jer ovako sve se trudimo da shvatimo nesto za sta je realno zaista rano u tom periodu . Probaj nekako naci zanimaciju da se ne stresiras toliko i ne places 🌷

  • jannanna123

    Broj poruka: 202

    Prijavi adminu

    Malla da li posecujes ovu temu i dalje , pitam se kako  si ?😊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.