Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • malla

    Broj poruka: 120

    Prijavi adminu

    munja

    Žene, jel neka od vas imala po noci groznice. Onak da ti je na kratko zima za poludit, onda se pokrijes s dekama i vruce ti je. Ja sam se jutros probudila sva znojna..


    utrogestan? ja sam od njega imala blago povisenu temperaturu i groznicu. Nekako bas tako, sad mi hladno, sad vruce…To se najvise desavalo kad sam tek pocela uzimati utrogesta , dok u zadnje vrijeme se dosta smanjilo, rijetko da se desi (ali ipak imam jos takvih situacija). Ali svaki put se uplasim da sam pokupila gripu 😂

  • Avatar IščekivanjeDobrihStvari

    IščekivanjeDobrihStvari

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    tonia1

    munja

    tonia1

    Cure jutros imam smeđi iscjedak, ali i jos jedan debelu pozitivan test trebam li brinuti??

    Iscjedak ti je normalan, ne mora znaciti nista lose. To ti bude kad se desi implementacija bebica se ukopava :))
    Samo polako i sve bu okej…

    Moram priznat da sam dozivila šok🤦‍♀️.. iako je daleko od krvavo crvene boje. Nadam se da ce sve bit ok..


     Hej

    Je li ti još smedje?

    Javi se svome ginekologu možda ti poveca utrogestan… U mene je to smedje nažalost lose završilo, ali je kod mene kasnije i počelo. Kod tebe tako rano  vjerojatno nije ništa  zabrinjavajuće nego implementacija, ali javi se svome doktoru preporučujen ti.
    Sretno 😊 

    89godiste PCOS
    8transfera ukupno 14 embrija, spontani 8tt…život…
    17.10 Transfer 2trodnevna 1.Beta306, 2.Beta1000, 6+2 dva srčeka , 9+1 jedna bebica LOVE , drugoj srce stalo u 6tt HOPE… ❤️
    05.01.2023. pregled 14 tt <3
    26.01.2023. pregled 17 tt Dječak :)
    22.06.2023 baby L 💋😇 3750gr ljubavi 🙏

  • Avatar munja

    munja

    Broj poruka: 250

    Prijavi adminu

    malla

    munja

    Žene, jel neka od vas imala po noci groznice. Onak da ti je na kratko zima za poludit, onda se pokrijes s dekama i vruce ti je. Ja sam se jutros probudila sva znojna..

    utrogestan? ja sam od njega imala blago povisenu temperaturu i groznicu. Nekako bas tako, sad mi hladno, sad vruce…To se najvise desavalo kad sam tek pocela uzimati utrogesta , dok u zadnje vrijeme se dosta smanjilo, rijetko da se desi (ali ipak imam jos takvih situacija). Ali svaki put se uplasim da sam pokupila gripu 😂


    Aaaa onda dobro, najgore je kad me po noci stepe, pa se preplasis, kaj sad? Na sve jos i groznica. Znaci nisam jedina. Dobro je sad mi je lakse….

    Munja, 41 god, uskoro 42… prvi puta spontani, drugi puta biokemijska, ostao 1 smrzlic…
    17.6. Vracena jedna blastocistica…b kvalitete

  • tonia1

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    NelaNela

    tonia1

    munja

    tonia1

    Cure jutros imam smeđi iscjedak, ali i jos jedan debelu pozitivan test trebam li brinuti??

    Iscjedak ti je normalan, ne mora znaciti nista lose. To ti bude kad se desi implementacija bebica se ukopava :))
    Samo polako i sve bu okej…

    Moram priznat da sam dozivila šok🤦‍♀️.. iako je daleko od krvavo crvene boje. Nadam se da ce sve bit ok..

    Hej

    Je li ti još smedje?

    Javi se svome ginekologu možda ti poveca utrogestan… U mene je to smedje nažalost lose završilo, ali je kod mene kasnije i počelo. Kod tebe tako rano vjerojatno nije ništa zabrinjavajuće nego implementacija, ali javi se svome doktoru preporučujen ti.
    Sretno 😊


    Pozz, ne ne samo se jednom pokazalo i poslje nista, 
    IVF sam radila u kbc st. Tako dA moram sacekat ponedjeljak  da zovem doktora, bHCG  mi je u utorak 15 dnt,mogu li je izvadit u pon.??

  • Avatar IščekivanjeDobrihStvari

    IščekivanjeDobrihStvari

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    tonia1

    NelaNela

    tonia1

    munja

    tonia1

    Cure jutros imam smeđi iscjedak, ali i jos jedan debelu pozitivan test trebam li brinuti??

    Iscjedak ti je normalan, ne mora znaciti nista lose. To ti bude kad se desi implementacija bebica se ukopava :))
    Samo polako i sve bu okej…

    Moram priznat da sam dozivila šok🤦‍♀️.. iako je daleko od krvavo crvene boje. Nadam se da ce sve bit ok..

    Hej

    Je li ti još smedje?

    Javi se svome ginekologu možda ti poveca utrogestan… U mene je to smedje nažalost lose završilo, ali je kod mene kasnije i počelo. Kod tebe tako rano vjerojatno nije ništa zabrinjavajuće nego implementacija, ali javi se svome doktoru preporučujen ti.
    Sretno 😊

    Pozz, ne ne samo se jednom pokazalo i poslje nista,
    IVF sam radila u kbc st. Tako dA moram sacekat ponedjeljak da zovem doktora, bHCG mi je u utorak 15 dnt,mogu li je izvadit u pon.??


    Naravno da mozes, vec ce pokazati… 

    A super ako je bilo samo jedan dan sigurno nije ništa opasno, super bas mi je drago. 

    89godiste PCOS
    8transfera ukupno 14 embrija, spontani 8tt…život…
    17.10 Transfer 2trodnevna 1.Beta306, 2.Beta1000, 6+2 dva srčeka , 9+1 jedna bebica LOVE , drugoj srce stalo u 6tt HOPE… ❤️
    05.01.2023. pregled 14 tt <3
    26.01.2023. pregled 17 tt Dječak :)
    22.06.2023 baby L 💋😇 3750gr ljubavi 🙏

  • Medic29

    Broj poruka: 158

    Prijavi adminu

    Moja beta iz krvi 114😍😍9dnt
    Uspjelo je. Sad onaj dio cekanja do prvog ultrazvuka koji je tek 18.12🙄

    Ja 31
    Suprug 34
    Vanmatericna ljevi jajovod 2018
    Vanmatericna desni jajovod 2019(obe trudnoce prirodnim putem)
    Dijagnoza neprohodni jajovodi
    1 IVF 2 blastociste beta 0😪25.12.2019
    Smrznute 2 blastociste beta 0😪 3mj.2019
    2 IVF 1 blastocista beta 0😪 3.6.2019
    3 IVF 2 blastociste 7.12.2020 beta 114,
    22.12 beta 19,635 i ❤6+1
    11.01.2021 srce prestalo kucat,kiretaža😥10tjedan
    11 mj. smrznuta blastocista,beta 230
    23.12.2022 srce prestalo kucati,kiretaza 9 tjedan😪

  • tonia1

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Medic29

    Moja beta iz krvi 114😍😍9dnt
    Uspjelo je. Sad onaj dio cekanja do prvog ultrazvuka koji je tek 18.12🙄


    Superr ❤ divne vjesti… betu si vadila rano,??meni je beta tek sutra 15 dnt, nerazumim zbog cega tako kasno??

  • Medic29

    Broj poruka: 158

    Prijavi adminu

    tonia1

    Medic29

    Moja beta iz krvi 114😍😍9dnt
    Uspjelo je. Sad onaj dio cekanja do prvog ultrazvuka koji je tek 18.12🙄

    Superr ❤ divne vjesti… betu si vadila rano,??meni je beta tek sutra 15 dnt, nerazumim zbog cega tako kasno??


    Samo da bude sve ok.
    Ja sam u Njemackoj u postupku,u klinici u kojoj sam,test iz krvi se radi 14 dana poslije vadenja jajnih stanica,vratili su mi blastocistu staru 5 dana. Neznam,citala sam da je dosta cura islo tek 14 dana nakon transfera. 

    Ja 31
    Suprug 34
    Vanmatericna ljevi jajovod 2018
    Vanmatericna desni jajovod 2019(obe trudnoce prirodnim putem)
    Dijagnoza neprohodni jajovodi
    1 IVF 2 blastociste beta 0😪25.12.2019
    Smrznute 2 blastociste beta 0😪 3mj.2019
    2 IVF 1 blastocista beta 0😪 3.6.2019
    3 IVF 2 blastociste 7.12.2020 beta 114,
    22.12 beta 19,635 i ❤6+1
    11.01.2021 srce prestalo kucat,kiretaža😥10tjedan
    11 mj. smrznuta blastocista,beta 230
    23.12.2022 srce prestalo kucati,kiretaza 9 tjedan😪

  • Snješka1808

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure moja beta 3.12 bila 2998,juče me ujutro probudi krvarenje, brzo se obučem i u petrovu, tamo mi vade betu beta 5350,rade ultrazvuk ništa se ne vidi kažu spontani😥odi kući lezi, dođem doma sva u mukama još malo krvarim i prestaje, danas tri kapi krvi, dali je nekome tako bilo transfer bijo 11.11,sad sjedim kući i čekam sutra da vadim betu u srijedu moram na kontrolu, ali već pucam po šavovima , ovo je 3 pokušaj… Želim svima puno sreće

  • Avatar IščekivanjeDobrihStvari

    IščekivanjeDobrihStvari

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Snješka1808

    Pozdrav cure moja beta 3.12 bila 2998,juče me ujutro probudi krvarenje, brzo se obučem i u petrovu, tamo mi vade betu beta 5350,rade ultrazvuk ništa se ne vidi kažu spontani😥odi kući lezi, dođem doma sva u mukama još malo krvarim i prestaje, danas tri kapi krvi, dali je nekome tako bilo transfer bijo 11.11,sad sjedim kući i čekam sutra da vadim betu u srijedu moram na kontrolu, ali već pucam po šavovima , ovo je 3 pokušaj… Želim svima puno sreće


    Hej
    I imala si samo to malo krvarenja i vec je spontani krenuo i eto zavrsio?

    Ja sam imala prvo smedje, pa uzv sve ok, da bih nakon par dana prokrvarila.. I cak ni tada nije samo krenulo samo je stalo s razvojem i dobila sam tablete za poticanje
    Oni nisu ništa vidjeli bas, je li bilo rano ??

    Sto vise citam  nažalost precesto se dogadja da kad konačno dodjemo do pozitivne bete slijedi spontani.. Ne razumijem  
    Zao mi je stvarno i sama sam jos u depresiji oko toga. 

    89godiste PCOS
    8transfera ukupno 14 embrija, spontani 8tt…život…
    17.10 Transfer 2trodnevna 1.Beta306, 2.Beta1000, 6+2 dva srčeka , 9+1 jedna bebica LOVE , drugoj srce stalo u 6tt HOPE… ❤️
    05.01.2023. pregled 14 tt <3
    26.01.2023. pregled 17 tt Dječak :)
    22.06.2023 baby L 💋😇 3750gr ljubavi 🙏

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.