Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar munja

    munja

    Broj poruka: 250

    Prijavi adminu

    I ja 3x2 utrica, folacin, duphaston i andol svaki dan. Nema veze sto j3 prvi ivf, i meni je bio prvi ivf i sad sam u 7 tjednu. To je super. Samo ti mirno spavaj, sve bu ti ro okej bus vidla. Ak dobis pms bolove nemoj se prepast, i to je normalno….

    Munja, 41 god, uskoro 42… prvi puta spontani, drugi puta biokemijska, ostao 1 smrzlic…
    17.6. Vracena jedna blastocistica…b kvalitete

  • tonia1

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    munja

    I ja 3x2 utrica, folacin, duphaston i andol svaki dan. Nema veze sto j3 prvi ivf, i meni je bio prvi ivf i sad sam u 7 tjednu. To je super. Samo ti mirno spavaj, sve bu ti ro okej bus vidla. Ak dobis pms bolove nemoj se prepast, i to je normalno….


    Super ❤ zelim ti mirnu trudnocu
    Utjesila si me.. malo me bocka u jajnicima,napuhana sam   (.)(.) Su dosta bolne. To sve prepisujem utricima osi mucnini i povracanju zbog kojeg sam i napravila prvi test ☺

  • malla

    Broj poruka: 120

    Prijavi adminu

    jannanna123

    malla

    jannanna123

    malla

    jannanna123

    Malla, nema te , jel sve ok kod tebe ? 😊

    Hej, bas ti hvala sto mislis. Hvala bogu, sve je super, danas brojim punih 9 sedmica. Na UZ je sve bilo uredu, sad radim nalaze, skupljam da sve bude gotovo do 4.12. kad je ponovo kontrola.
    Kako si ti?

    Ja i ponedeljak idem na drugi UZ. Ja sam vec vadila krv i urin i jos neke parametre iz krvi pa to u ponedeljak nosim . A sta ce biti posle ne znam . Tj prvo da vidimo da li ce sve biti ok.
    Drago mi je da je kod tebe sve super 😍 setim te se uvek jer smo sve radile istog dana pa ne mogu da zaboravim ☺️

    Daaa, pratile smo se u dan u svemu :-) Da tako abd ostane i do kraja, do konacnog cilja 😊 Da, uradila sam i ja krvnu sliku i urin, ali imam jos TORCH i trombofiliju, oni se nesto duze cekaju.

    Joj meni nisu te trombofilije dali da radim . To me jako plasi al niko mi nista ne pominje … ja sam radila nesto da li mi je gusta krv i tako, to je ok sve . Al trombofilije mi izazivaju straaahhhh


    Da, ja sam se isto strasno plasila trombofilije, ali i moja doktorica, pa mi je od transfera uvela clexane i onda mi dala da radim nalaz kad sam napunila 8 sedmica trudnoce. Hvala bogu uredu je, uredan je nalaz stigao danas, tako da mogu slobodno prestat primati clexan, ali iz nekog razloga mi je jos ostavila andol.

  • malla

    Broj poruka: 120

    Prijavi adminu

    tonia1

    Pozz cure,nova sam ovdje.. 20.11 sam imala prvu aspiraciju 1 js 23.11 et. 8stanicni lijep embrij
    7 dnt test pozitivan
    8 dnt test pozitivan
    Dali je moguce tako rano??


    Moguce je, naravno, i ja sam osmi dan uradila test,i to neki bezveze jeftini, nisam vise izdrzala, i bio je pozitivan. I nema veze sto je prvi pokusaj, i meni je :-) Sretno dalje, da i beta i svaki UZ potvrdi da je sve savrseno ❤

  • tonia1

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    malla

    tonia1

    Pozz cure,nova sam ovdje.. 20.11 sam imala prvu aspiraciju 1 js 23.11 et. 8stanicni lijep embrij
    7 dnt test pozitivan
    8 dnt test pozitivan
    Dali je moguce tako rano??

    Moguce je, naravno, i ja sam osmi dan uradila test,i to neki bezveze jeftini, nisam vise izdrzala, i bio je pozitivan. I nema veze sto je prvi pokusaj, i meni je :-) Sretno dalje, da i beta i svaki UZ potvrdi da je sve savrseno ❤


    Da daa,trakice bzvz, samo da si smirim psihu 🤦‍♀️ i naravno nisam ocekivala pozitivan rezultat. Sokirala sam se ☺☺
    Hvala na podrsci. 

  • Avatar munja

    munja

    Broj poruka: 250

    Prijavi adminu

    tonia1

    malla

    tonia1

    Pozz cure,nova sam ovdje.. 20.11 sam imala prvu aspiraciju 1 js 23.11 et. 8stanicni lijep embrij
    7 dnt test pozitivan
    8 dnt test pozitivan
    Dali je moguce tako rano??

    Moguce je, naravno, i ja sam osmi dan uradila test,i to neki bezveze jeftini, nisam vise izdrzala, i bio je pozitivan. I nema veze sto je prvi pokusaj, i meni je :-) Sretno dalje, da i beta i svaki UZ potvrdi da je sve savrseno ❤

    Da daa,trakice bzvz, samo da si smirim psihu 🤦‍♀️ i naravno nisam ocekivala pozitivan rezultat. Sokirala sam se ☺☺
    Hvala na podrsci.


    To su super vijesti, sada samo pozitivno i laganini…
    Bit ce, bit ce 😀😀😀😀

    Munja, 41 god, uskoro 42… prvi puta spontani, drugi puta biokemijska, ostao 1 smrzlic…
    17.6. Vracena jedna blastocistica…b kvalitete

  • tonia1

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Cure jutros imam smeđi iscjedak, ali i jos jedan debelu pozitivan test trebam li brinuti??

  • Avatar munja

    munja

    Broj poruka: 250

    Prijavi adminu

    tonia1

    Cure jutros imam smeđi iscjedak, ali i jos jedan debelu pozitivan test trebam li brinuti??


    Iscjedak ti je normalan, ne mora znaciti nista lose. To ti bude kad se desi implementacija  bebica se ukopava :))
    Samo polako i sve bu okej…

    Munja, 41 god, uskoro 42… prvi puta spontani, drugi puta biokemijska, ostao 1 smrzlic…
    17.6. Vracena jedna blastocistica…b kvalitete

  • tonia1

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    munja

    tonia1

    Cure jutros imam smeđi iscjedak, ali i jos jedan debelu pozitivan test trebam li brinuti??

    Iscjedak ti je normalan, ne mora znaciti nista lose. To ti bude kad se desi implementacija bebica se ukopava :))
    Samo polako i sve bu okej…


    Moram priznat da sam dozivila šok🤦‍♀️.. iako je daleko od krvavo crvene boje. Nadam se da ce sve bit ok..

  • Avatar munja

    munja

    Broj poruka: 250

    Prijavi adminu

    Žene, jel neka od vas imala po noci groznice. Onak da ti je na kratko zima za poludit, onda se pokrijes s dekama i vruce ti je. Ja sam se jutros probudila sva znojna..

    Munja, 41 god, uskoro 42… prvi puta spontani, drugi puta biokemijska, ostao 1 smrzlic…
    17.6. Vracena jedna blastocistica…b kvalitete

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.