Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Takica

    Takica

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu

    jannanna123

    Takica

    Pozdrav
    Evo pročitala sam svi 670 stranica i skupila hrabrost da se i ja javim.
    Ja imam 36 godina suprug 37 ovo nam je 3 ICSI postupak 2 su rađena o trošku fonda a ovaj poslednji u privatnoj poliklinici u Zg.
    Rezultat je 6 jajnih ćelija sve oplođene. Aspiracija bila 19.11. a embriotransfer 21.11.
    Imamo 2 blastociste na jednom nosaču.
    Danas sam radila test sa prvim jutarnjim urinom onaj obični iz DM a i negativan.
    Jako sam se demoralisala,pogotovo sto danas imam bolove identične kao kad trebam dobiti M.
    Svima želim da dočekamo pozitivne beta i u 2021 uđemo sa bebom u stomaku!

    Mnogim zenama je taj test bio negativan , a nekim cak i pozitivan kao pa posle beta nula . To nisi trebala ni raditi. Ja sam imala menstrualne bolove i sve je bilo ok . Ja se nadam da ce i kod tebe da se desi najbolje . Srecno🍀


    Hvala puno na divnim riječima💖

    10/2022 Bahcceci, PGD zadovoljavajuci.FET 21.11. Beta 02.12.(104),4.12(210),6.12(518)UZV 6+0❤. Qualified 360 uredan. Stize nam devojčica 💗 [tickerfactory.com]

  • Avatar munja

    munja

    Broj poruka: 250

    Prijavi adminu

    jannanna123

    munja

    Takica

    Pozdrav
    Evo pročitala sam svi 670 stranica i skupila hrabrost da se i ja javim.
    Ja imam 36 godina suprug 37 ovo nam je 3 ICSI postupak 2 su rađena o trošku fonda a ovaj poslednji u privatnoj poliklinici u Zg.
    Rezultat je 6 jajnih ćelija sve oplođene. Aspiracija bila 19.11. a embriotransfer 21.11.
    Imamo 2 blastociste na jednom nosaču.
    Danas sam radila test sa prvim jutarnjim urinom onaj obični iz DM a i negativan.
    Jako sam se demoralisala,pogotovo sto danas imam bolove identične kao kad trebam dobiti M.
    Svima želim da dočekamo pozitivne beta i u 2021 uđemo sa bebom u stomaku!

    Najgore je kad napravis test, znam iz vlastitog iskustva, pa se razocaras i samo dodatni stres nabijes.
    I ja sam imala simptome 9, 10 i 11 dan ad aspiracije kao da cu svaki tren dobit. Nisam spavat mogla od bolova i na kraju beta pozitivna….samo polako i nemoj se previse sekirati, ako ikako mozes…

    Munja kako se ti osecas ? Jel sve ok ?🍀


    Ja sam dobro, nemam simptoma sto se covida tice. Cekam da me naruce na test. Jucer me malo trbuh bolio kao pms, ali ne dugo.  Danas malo ispod kriza, ali u biti sam okej. Tek u srijedu idem na uzv…

    Munja, 41 god, uskoro 42… prvi puta spontani, drugi puta biokemijska, ostao 1 smrzlic…
    17.6. Vracena jedna blastocistica…b kvalitete

  • jannanna123

    Broj poruka: 202

    Prijavi adminu

    munja

    jannanna123

    munja

    Takica

    Pozdrav
    Evo pročitala sam svi 670 stranica i skupila hrabrost da se i ja javim.
    Ja imam 36 godina suprug 37 ovo nam je 3 ICSI postupak 2 su rađena o trošku fonda a ovaj poslednji u privatnoj poliklinici u Zg.
    Rezultat je 6 jajnih ćelija sve oplođene. Aspiracija bila 19.11. a embriotransfer 21.11.
    Imamo 2 blastociste na jednom nosaču.
    Danas sam radila test sa prvim jutarnjim urinom onaj obični iz DM a i negativan.
    Jako sam se demoralisala,pogotovo sto danas imam bolove identične kao kad trebam dobiti M.
    Svima želim da dočekamo pozitivne beta i u 2021 uđemo sa bebom u stomaku!

    Najgore je kad napravis test, znam iz vlastitog iskustva, pa se razocaras i samo dodatni stres nabijes.
    I ja sam imala simptome 9, 10 i 11 dan ad aspiracije kao da cu svaki tren dobit. Nisam spavat mogla od bolova i na kraju beta pozitivna….samo polako i nemoj se previse sekirati, ako ikako mozes…

    Munja kako se ti osecas ? Jel sve ok ?🍀

    Ja sam dobro, nemam simptoma sto se covida tice. Cekam da me naruce na test. Jucer me malo trbuh bolio kao pms, ali ne dugo. Danas malo ispod kriza, ali u biti sam okej. Tek u srijedu idem na uzv…


    Drzi se i ne nerviraj se . Dobro je da se nisi razbolela . A nadam se da ce i UZ biti odlican 🍀🍀

  • Medic29

    Broj poruka: 158

    Prijavi adminu

    Zenice dali je neka od vas imala problema sa mokrenjem nakon transfera? Tocnije dali idete piskiti svakih pola sata kao ja,neugodno mi je na poslu,svako malo trcim na wc.

    Ja 31
    Suprug 34
    Vanmatericna ljevi jajovod 2018
    Vanmatericna desni jajovod 2019(obe trudnoce prirodnim putem)
    Dijagnoza neprohodni jajovodi
    1 IVF 2 blastociste beta 0😪25.12.2019
    Smrznute 2 blastociste beta 0😪 3mj.2019
    2 IVF 1 blastocista beta 0😪 3.6.2019
    3 IVF 2 blastociste 7.12.2020 beta 114,
    22.12 beta 19,635 i ❤6+1
    11.01.2021 srce prestalo kucat,kiretaža😥10tjedan
    11 mj. smrznuta blastocista,beta 230
    23.12.2022 srce prestalo kucati,kiretaza 9 tjedan😪

  • AmelieHunt

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Google pays 85$ per hour. My last paycheck was $8500 operating a hundred hours per week online. My younger brother's friend has been averaging 12k for months currently and he's employed concerning twenty two hours per week. I can’t believe however simple it had been once I attempted it out. This is often what I do to check further details by opening the link and clicking on (HOME TECH OR MEDIA.) Click Here For More Information…… https://clck.ru/QgLCs [clck.ru]

  • tonia1

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Pozz cure,nova sam ovdje.. 20.11 sam imala prvu aspiraciju 1 js 23.11 et. 8stanicni lijep embrij
    7 dnt test pozitivan
    8 dnt test pozitivan 
    Dali je moguce tako rano??

  • Avatar munja

    munja

    Broj poruka: 250

    Prijavi adminu

    tonia1

    Pozz cure,nova sam ovdje.. 20.11 sam imala prvu aspiraciju 1 js 23.11 et. 8stanicni lijep embrij
    7 dnt test pozitivan
    8 dnt test pozitivan
    Dali je moguce tako rano??


    Moguce je, s nama je sve moguce :)) pa to je super, samo laganini i bit ce to sve okej. Napravi jos jedan prije bete, ak bu pozitiva to je to. 🙂🙂🙂🙂

    Munja, 41 god, uskoro 42… prvi puta spontani, drugi puta biokemijska, ostao 1 smrzlic…
    17.6. Vracena jedna blastocistica…b kvalitete

  • tonia1

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    munja

    tonia1

    Pozz cure,nova sam ovdje.. 20.11 sam imala prvu aspiraciju 1 js 23.11 et. 8stanicni lijep embrij
    7 dnt test pozitivan
    8 dnt test pozitivan
    Dali je moguce tako rano??

    Moguce je, s nama je sve moguce :)) pa to je super, samo laganini i bit ce to sve okej. Napravi jos jedan prije bete, ak bu pozitiva to je to. 🙂🙂🙂🙂


    Malo smo zabrinuti, ovo je prvi ivf..

  • Avatar VM

    VM

    Broj poruka: 443

    Prijavi adminu

    tonia1

    munja

    tonia1

    Pozz cure,nova sam ovdje.. 20.11 sam imala prvu aspiraciju 1 js 23.11 et. 8stanicni lijep embrij
    7 dnt test pozitivan
    8 dnt test pozitivan
    Dali je moguce tako rano??

    Moguce je, s nama je sve moguce :)) pa to je super, samo laganini i bit ce to sve okej. Napravi jos jedan prije bete, ak bu pozitiva to je to. 🙂🙂🙂🙂

    Malo smo zabrinuti, ovo je prvi ivf..


    Nema veze sto je prvi, kud li vece srece. 
    Jesi li dobila jos kakve injekcije poslije?  

    39 god., AMH low, on OAT, Dr. Lučinger
    02/20 1. ICSI -4 js, opl. 2,ß-0, 05/20 - 2. ICSI -3 js, opl. 2,ET-2, ß- 6.1, 09/20 -3. ICSI-6js, opl. 5, ET- 2, ß- 3.9, 11/20 - 4. ICSI- 9js- opl. 6, ET- 2, 3🐧, ß- 6.0
    03.02. FET - 3🐧,beta 93 ×, 04/21 - 5. ICSI - 4js, ET 2, 2🐧,ß- 6, 06/21 FET - 2 🐧, ß- 3,45, 10/21- 6.ICSI - 3 js,1 embrij, B-16.36, 02/22 7.ICSI-ET 2, b: 203.40,UZV 5+6 GV, UZV 7tt💓, Nifty ✅️, Mamin dečkić 💙
    [lilypie.com]

  • tonia1

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Ne nikakve, prirodni sa klomifenom,stoperica pred aspiraciju. Nakon transfera 3×2 utrica i folacin

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.