Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Grizli, iš crne misli. Koja menga?! 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Pinklife, kako je kod tebe? Bebica već lijepo raste… 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Korina2010

    Korina2010

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    Grizli, ja mislim da je trudnoća kod tebe… Ajde napravi test u subotu ujutro, please! 
    Ja u ponedjeljak idem vadit betu… A ne znam više kako se osjećam… Ponekad boli kao da trebam dobit mengu, ponekad bole grudi, ponekad ne… Jako sam žedna i imam žgaravicu u večernjim satima. 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Vaki nisu crne misli, ja sam ti jedna od onih koja i kad dobije mengu kaze ok super bar znam da sam ziva. Ili kako se sa curam na drugoj temi zezamo to znaci da sam 1 dan trudna kad dodje menga. Hahaha… Ako nije sudje nije sto da ja. Znam da bi me razalostilo da dodje, al boze moj ne ide na silu. 
    Korina ja sam isto uzasno zedna zadnje dane. Ja samo pijem, a onda stalno trcim na wc. Mokraca mi je prozirna. Mozda me zato i bole bubrezi. Ajde drzim fige da bude veeeelika beta ti. Jesi poslje radila jos kohi test? Ja planiram u petak ga pa sto bude.

    [tickerfactory.com]

  • pinklife

    Broj poruka: 117

    Prijavi adminu

    Grizli meni to kod tebe isto djeluje da bi mogao biti pozitivan rezultat i to ti žrlim💖💖Čekamo taj petak🤞🏻
    Mi smo napunili 5 tjedana i sad bi trebao krenut naš pravi rast nadam se. Da se vidimo na uvz kad napravimo prvi pregled.
    E, sad malo o simptomima… Mislim da smo mi jako svjesne i sve osluškujemo pa sve vidimo kao neke simptome. Ipak znamo da nam je stavljena mala mrvica. Ja nekad imam osjećaj da nemam ni jedan simptom tijekom dana a onda neke dane baš kao jako probadanje u leđima kao kod bubrega ili neka napetost, pa onda grčenje kao pred m i umor nekada. 

  • Avatar Korina2010

    Korina2010

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu


    Grizli

    Vaki nisu crne misli, ja sam ti jedna od onih koja i kad dobije mengu kaze ok super bar znam da sam ziva. Ili kako se sa curam na drugoj temi zezamo to znaci da sam 1 dan trudna kad dodje menga. Hahaha… Ako nije sudje nije sto da ja. Znam da bi me razalostilo da dodje, al boze moj ne ide na silu.
    Korina ja sam isto uzasno zedna zadnje dane. Ja samo pijem, a onda stalno trcim na wc. Mokraca mi je prozirna. Mozda me zato i bole bubrezi. Ajde drzim fige da bude veeeelika beta ti. Jesi poslje radila jos kohi test? Ja planiram u petak ga pa sto bude.


    Grizli, nisam više radila testove. Razlog: nemam one kineske testove nego kupim u DM-u, a neda mi se više davati 30-ak kn za to. Nego…zanima me kad si bila napisala da si privatno radila betu i da ti je to bilo skupo i da si dugo čekala….gdje si to vadila?

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    U privatnoj poliklinici nekoj tj to je inace turisticka ambulanta al imaju i laboratori pa mozes vaditi neke osnovne nalaze. Al bezveze baceni novci. Mislim da je bilo 280 kn i 2 dana cekanja, al nisam 100%. Jako me to iznenadilo tako dugo cekanje. Mislkm za te novce mogla sam ici u Pulu ili Rijeku izvaditi i imat nakon par sati rezultat. 
    Pinklife slazem se znas da imas u sebi neku mrvicu koja je bila ziva kad su je stavili i sad svaki klinac osluskujemo, mislim da sve mi nakon nekog vremema se pretvorimo velike senzore za svakojake simptome. Hahah

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Ovu noć su mi se toliko posušila usta i usne su mi bile bijele da sam se uplašila kad sam se vidjela u ogledalu.  I moram pridodati kako sam primijetila da me uvijek više bole jajnici kad imam manje folikula pri aspiraciji, nije mi jasno kako je to moguće. Od punkcije osjećam ubode i uopće se bol ne smanjuje. 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Korina2010

    Korina2010

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    Drage djevojke,
    jučer sam vadila betu 3 tjedna nakon FET-a. Brojka je 15968! U iduću srijedu idem na ultrazvuk.  Znači simptomi su oooogromna žeđ, iznenadna jaka glad… i osjećaj kao da trebam svaki čas dobiti menstruaciju. I bolne bradavice. 

  • pinklife

    Broj poruka: 117

    Prijavi adminu

    Korina, jesu to twinsi? Beta ti je ogromna🎉🎉

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.