Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • pinklife

    Broj poruka: 117

    Prijavi adminu

    Korina sad sam skužila ti si bila svega 4 dana nakon mene na FETu. Ok, ja sam išla privatno ali opet meni su rekli 9 dana do bete a tebi 20,stvarno velika razlika.Meni će prci pregled biti samo par dana nakon tvoje bete. Baš čudne razlike. 
    Ali zenska nek sve prođe dobro pa ce nam termini niti tu negdje☺️

  • Avatar Korina2010

    Korina2010

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    Evo da ovdje napišem da mi je pozitivan test, definitivno! 
    Kupila sam Clearblue test. Transfer je bio 10.09., sad je 22.09. Blastocista, FET. 
    Vidjet ću još da li ću betu vadit u Medicu ili ću pričekati još tih 8 dana. 
    Od simptoma izdvajam osjećaj kao da trebam dobit menstruaciju. I to dolazi i odlazi tijekom dana. Desni jajnik me jučer par puta jako zabolio. 

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Korina, čestitam! Ja sam danas imala transfer i dr. mi nije napisala koliko puta dnevno trebam stavljati crinone gel!? Koliko puta ga vi stavljate? 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Korina super! Bas mi je drago! Nek ti trudnoca bude sretna i skolska. Strpi se do bete 1.10 i onda rasturi sa brojkom! 
    Vaki crinone gel ide 1 na dan. S time da su ti danasnju dozu oni stavili. Od sutra kreces sama. Sretno!

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Hvala, Grizli! 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • pinklife

    Broj poruka: 117

    Prijavi adminu

    Korina🎉🎉💖💖
    Čestitam, sada čekamo veliku betu🤞🏻

  • Cvjetic

    Broj poruka: 327

    Prijavi adminu

    Korina cestitam.Vaki sretno da bude uspjesno😊

  • Wonderland19

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    Korina super! 😊 neka beta lijepo raste! ❤

    [lilypie.com]

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Hvala, Cvjetić. 
    Još uvijek me bole jajnici od punkcije, baš me probada. Da nije danas bio transfer već bih umislila da je to jedan od dobrih simptoma… 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Vaki mene su dosta bolili jajnici do et. Dan nakon et su poceli popustat, al sam ih osjecala jos barem 5 dana ad bi kihnula ili se smijala. To je normalno proci se. Znam da si sad napeta al samo smireno. Kazem ti ja turbo nesmirena! 
    Ja prijavljujem da 8 dnt prestale me boliti grudi skroz, samo su napuhane. Iako tokom dana ko da se mjenja njihova napuhanost. Haha tako mi bar izgleda ujutro i popodne su mi bas napuhane al tokom dana varijabilno ovisno dal imam ili nemam grudnjak

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.