Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Korina2010

    Korina2010

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    Ig

    Cure evo ja sam jedna od sretnica kojoj je uspjelo od prve..curica uskoro puni godinu dana..od simptoma samo sam imala jako bolne grudi,bas nista drugo..ugl nakon et sam bila doma,nisam radila ali nisam bas ni mirovala,ugl sam pospremala stan😀


    Suuuper! Šaljem pusu curici!  Ja nemam bolne grudi… Možda samo malo jače bole nego inače, ali to može biti i nuspojava od Crinone gela. Još malo se moram strpiti pa ćemo znati je li nuspojava od progesterona ili “nuspojava” koja će plakati za 9 mjeseci 

  • Avatar Ig

    Ig

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Korina sretno i držim fige za veeeliku betu

    ..Žena sam, Mogu sve..

  • pinklife

    Broj poruka: 117

    Prijavi adminu

    Korina2010

    pinklife

    FET 2 blastociste starih 5 dana
    Prvih 5 dana nakon transfera nikakvi simptomi
    6 dan torndo… Užasna vrućina i iznimno jaka glavobolja cijeli dan
    7 dan i dalje jaka glavobolja i glad, doslovno bi svakih 3 sata imala osjećaj gladi a najači ujutro
    Pojavilo se neko blago grčenje i prvi minimalno vidljiv pozitivan test(napravljen od straha da je sve gotovol
    8 dan blagi umor tijekom dana i glad - test malo bolje pozitivan
    9 dan pozitivna beta
    Sljedećih dana bez značajnijih simptoma osim straha hoće se beta poduplati😀
    11 dan beta pocećana preko 130% od one 9 dana.
    Da i od cca 7 dana češće mi se piški a sa zatvorom još nisam imala problema makar je tu estrofem 20+dana i utrogesran naravno
    Nadam se da nije predetaljno😂

    Hvala na detaljnom opisu, to sam i tražila! Ti si išla privatno vaditi BETU? Jer u KBC Rijeka kažu da se tek 20. dan od transfera da se vadi beta…


    Držim fige da bude velika 🤞🏻
    Sve sam išla privatno pa tako i betu vaditi. Dr mi je rekla 9 dan od FETa da odem ako stignem jer je subota ali naravno da sam bila u poliklinici Sunce među prvima ujutro. I rezultat dobiješ na mail nakon sat/dva. 
    Jesi u prirodnom transferu ili FET? U prirodnom se može nakon 14 dana. https://www.ivfauthority.com/ivf-hcg-calculator/ [ivfauthority.com] 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Korina koliko jos imas do bete? To u Ri je bas dugo za cekati do bete. Ces ti raditi mozda testic koji prije? Imas kakvih novih simptoma mozda?

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Korina2010

    Korina2010

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    Grizli

    Korina koliko jos imas do bete? To u Ri je bas dugo za cekati do bete. Ces ti raditi mozda testic koji prije? Imas kakvih novih simptoma mozda?


    Pozdrav! Jutros sam napravila test i negativan je. Bila sam na FET-u 1 blastice 10.09.2018., znači danas bi po kalendaru trebala dobit mengu, a i 9dnt je već pa sam išla napravit test čisto iz znatiželje. Kad da odem u Medico izvadit betu da budem sigurna da nema trudnoće pa da prestanem s Crinone gelom? Inače u kbc-u Rijekatek 1.10. trebam vadit betu… Ma daj… predugo je to.

  • zvrkica

    Broj poruka: 629

    Prijavi adminu

    Ja sam imala punkciju 11.4, a transfer 14.4.
    Vraćene dvije jajne stanice od kojih je jedna bila lošija.
    Od simptoma ništa osim nadutosti i boluckali me jajnici.
    22.4. sam imala lagani sporting i bila sigurna da menga dolazi, rasplakala se i rekla Ok idemo dalje. No kako sljedeća 2 dana nije bilo spottinga test je 25.4. bio pozitivan.
    Ciklus je bio sa blagom stimulacijom i imala sam 3 folikula i 2 zrele jajne stanice i sve cure koje su išle u postupak i prošle to su rekle da se ne nadam.
    No eto, nisam očekivala ništa previše, a na kraju dobila plus.

    Sretno svima! Samo vjerujte 🤗

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Joj Zvrkica cestitam prvo iako vidim da je trudnoca vec uznapredovala lijepo. I sretno ti! Eto to je to ato ja kazem ne smije se nista odbaciti bez obzira sto statistika nekad nije na nasoj strani. 
    Korina zao mi je da je negativan test, mozda samo treba jos vremena, ne znam kako to ide sa FET iskreno. Al mislim da bi beta trebala biti pozitivna na dan kasnjenja ako je do trudnice doslo. Znam za Ri je ludo dugo cekanje i ja sam tamo i ja imam tek 5.10 betu. Jel imas jos smrzlica? Koliko u Medico dodje vadjenje bete ako znas i koliko se ceka? Meni je recimo jucer bilo uzasno slabo krenulo oko 10 h i tek popodne mi se smirilo. Nadam se samo da nisam kakvu virozu pokupila.

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Korina2010

    Korina2010

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    Grizli

    Joj Zvrkica cestitam prvo iako vidim da je trudnoca vec uznapredovala lijepo. I sretno ti! Eto to je to ato ja kazem ne smije se nista odbaciti bez obzira sto statistika nekad nije na nasoj strani.
    Korina zao mi je da je negativan test, mozda samo treba jos vremena, ne znam kako to ide sa FET iskreno. Al mislim da bi beta trebala biti pozitivna na dan kasnjenja ako je do trudnice doslo. Znam za Ri je ludo dugo cekanje i ja sam tamo i ja imam tek 5.10 betu. Jel imas jos smrzlica? Koliko u Medico dodje vadjenje bete ako znas i koliko se ceka? Meni je recimo jucer bilo uzasno slabo krenulo oko 10 h i tek popodne mi se smirilo. Nadam se samo da nisam kakvu virozu pokupila.


    Tehnički, još mi ne kasni menstruacija jer bi ju trebala danas dobiti iako su meni ciklusi varirali u zadnje vrijeme od 27 dana do 30 dana. Tako da zapravo ni ne mogu izračunati baš na dan kad trebam dobiti, ali sam si uzela danas jer je 28. dan. Uglavnom, u Medicu vađenje BETE košta 150 kn, ako dođeš vaditi krv do 13h onda nalaz dobiješ isti dan na e-mail, a ako dođeš vaditi krv nakon 13h onda nalaz dobiješ idući dan na e-mail. 
    Imam još 5 smrzlića na 4 slamke. 
    Čekam sad da dobijem mengu. Ako ju ne dobijem do ponedjeljka onda u ponedjeljak idem u Medico izvadit betu. Ako dobijem kroz par dana, idem na Humanu se javiti da odmah na početku 10. mjeseca idem na novi transfer. 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Sretno Korina i ipak zelim da u ponedjeljak beta bude lijepa! Ima nade dokle god ne dobijes. Sretno

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Korina2010

    Korina2010

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    Grizli

    Sretno Korina i ipak zelim da u ponedjeljak beta bude lijepa! Ima nade dokle god ne dobijes. Sretno


    Hvala! Sretno i tebi! Javljaj situaciju, i ja ću isto. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.