Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Cvjetic

    Broj poruka: 327

    Prijavi adminu

    Korina2010

    Grizli

    Korina koliko jos imas do bete? To u Ri je bas dugo za cekati do bete. Ces ti raditi mozda testic koji prije? Imas kakvih novih simptoma mozda?

    Pozdrav! Jutros sam napravila test i negativan je. Bila sam na FET-u 1 blastice 10.09.2018., znači danas bi po kalendaru trebala dobit mengu, a i 9dnt je već pa sam išla napravit test čisto iz znatiželje. Kad da odem u Medico izvadit betu da budem sigurna da nema trudnoće pa da prestanem s Crinone gelom? Inače u kbc-u Rijekatek 1.10. trebam vadit betu… Ma daj… predugo je to.


    Zao mi je…ja sam isto u Ri i ta beta tako kasno me izluduje ali ja sam bila prosli put isla ranije kod svog socijalnog ginekologa i njega pitala ako mi moze dat uputnicu da mogu ranije vadit betu jer sam morala ic radit pa da znam na cemu sam.probaj ti tako,nadam se da je test pogrijesio😘

  • pinklife

    Broj poruka: 117

    Prijavi adminu

    Korina držim fige da je test pogrešan🤞🏻
    Ako imaš mogućnost napravi betu i samo pozitivne misli. Možda je jednostavno bilo prerano za test. 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Cure jel imala koja 6 dana nakon et 3dnevnog embrija bolove koji slice menstrualnim. Nisu tako jaki kako inace imam al osjecam blage bolove. I grudi me bole puno vise nego prijasnjih puta dok sam uzimala progesteron. Jel moguce da dobijem tako rano to bi bilo mi 9 dana od punkcije?

    [tickerfactory.com]

  • Wonderland19

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    I tu cu ti napisat da se nadam da je  to to! 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Tnx Wonderland vidit cemo!! Nek boli kako hoce samo kad znam da nije samo meni tako. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Korina2010

    Korina2010

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    Grizli

    Cure jel imala koja 6 dana nakon et 3dnevnog embrija bolove koji slice menstrualnim. Nisu tako jaki kako inace imam al osjecam blage bolove. I grudi me bole puno vise nego prijasnjih puta dok sam uzimala progesteron. Jel moguce da dobijem tako rano to bi bilo mi 9 dana od punkcije?


    Znaš da ja nemam iskustva jer je meni ovo prvi transfer, ali puno sam čitala naše i strane forume i barem 80% onih koji imaju te bolove koje ti opisuješ, zatrudnile su. 

    Meni se danas ujutro učinilo da ipak vidim drugu crticu na testu (jučer je nije bilo uopće, a danas neka svijetla sjena) ali napravit ću ga i sutra ujutro pa ćemo vidjeti…. Mene grudi skoro uopće ne bole, a jajnike osjećam non stop (stalno me nešto kao bocka unutra) pa sam to pripisala Crinone gelu. 

  • Avatar Korina2010

    Korina2010

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    Cvjetic

    Korina2010

    Grizli

    Korina koliko jos imas do bete? To u Ri je bas dugo za cekati do bete. Ces ti raditi mozda testic koji prije? Imas kakvih novih simptoma mozda?

    Pozdrav! Jutros sam napravila test i negativan je. Bila sam na FET-u 1 blastice 10.09.2018., znači danas bi po kalendaru trebala dobit mengu, a i 9dnt je već pa sam išla napravit test čisto iz znatiželje. Kad da odem u Medico izvadit betu da budem sigurna da nema trudnoće pa da prestanem s Crinone gelom? Inače u kbc-u Rijekatek 1.10. trebam vadit betu… Ma daj… predugo je to.

    Zao mi je…ja sam isto u Ri i ta beta tako kasno me izluduje ali ja sam bila prosli put isla ranije kod svog socijalnog ginekologa i njega pitala ako mi moze dat uputnicu da mogu ranije vadit betu jer sam morala ic radit pa da znam na cemu sam.probaj ti tako,nadam se da je test pogrijesio😘


    Zvala sam ginekologicu danas i ne da mi uputnicu prije onoga kako su napisali ovi sa Humane. A ništa…vidjet ću…možda se i strpim do 1.10. ili ću potrošit 150 kn na privatnika… A to mi je glupo jer da sam prirodno zatrudnila i da joj kažem da mi da uputnicu za betu sigurno bi mi dala. A ovako….moramo čekati 20 dana od transfera. Čitala sam po Europi da cure idu već i 10dnt, a najčešće 14dnt na betu. Čemu tako dugo čekanje kod nas..ne kužim. Vjerojatno da uštede.

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Korina koliko sam skuzila cure to je praksa samo u Ri, drugdje vade 14 dan. Ne kuzim zasto. Ja sam pitala rekli su da onda se vec po beti vidi dal je trudnaca dobra ili biokemijska. I da ja zenama manji stres ako kao dobe mengu nego da vide betu povisenu a na kraju biokemijska ispadne. Ne znam meni bezveze, al mislim da je Beba radila test vise puta do bete kako bi bila sigurna da je sve ok. Bas bi mi bilo drago da je ipak crtica. Ipak si mozda prerano radila. Jesi imala icsi nisam zapamtila? Ako jesi onda beta sporije raste u pocetku.

    [tickerfactory.com]

  • pinklife

    Broj poruka: 117

    Prijavi adminu

    Korina i Grizli baš željno iščekujem vaše bete🤞🏻🤞🏻ovo na dobro zvuči što pišete

  • Avatar Korina2010

    Korina2010

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    Grizli

    Korina koliko sam skuzila cure to je praksa samo u Ri, drugdje vade 14 dan. Ne kuzim zasto. Ja sam pitala rekli su da onda se vec po beti vidi dal je trudnaca dobra ili biokemijska. I da ja zenama manji stres ako kao dobe mengu nego da vide betu povisenu a na kraju biokemijska ispadne. Ne znam meni bezveze, al mislim da je Beba radila test vise puta do bete kako bi bila sigurna da je sve ok. Bas bi mi bilo drago da je ipak crtica. Ipak si mozda prerano radila. Jesi imala icsi nisam zapamtila? Ako jesi onda beta sporije raste u pocetku.


    Da, bio je ICSI. Na stimuliranom sam bila u 7. mjesecu, ali sam tek sada išla na transfer smrznute blastociste jer sam imala laganu hiperstimulaciju u 7. mjesecu pa su rekli da je bolje da pričekam barem mjesec, dva s transferom. Tako je i bilo. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.