Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mimi9

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    aanelaa

    MimiDrimi

    VanaLaki hvala na informaciji o klinici, baš ću pogledati malo.
    Anela, koji ti je danas dan nakon aspiracije? 😉 Sve je moguce. Mozda je implantacijsko. Tako razmišljaj 💪
    Pretprosli petak vracena dva 8stanicna. Nekako se puno ne nadam al eto ipak postoji nada


    Javljaj novosti 🥰🥰🥰
    Bice sve ok! 

  • Mimi9

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    Drage moje 10-og sad radila punkciju i od 13 folikula bilo je 5 jc, od kojih su se oplodile 4 💪
    Juce znaci 12-og (drugi dan od punkcije) su mi vratili dve stanice a druge dve su ostale da se saceka njihov dalji razvoj i ako bog da da se zamrznu.
    Pitanje glasi, da li ce dalji razvoj te dve stanice koje su u laboratoriji pokazati i razvoj one dve koje su vracene, ili to nista ne znaci?
    Jako sam srecna i ovu srecu ne bih dala nikome pa sta god da bude na kraju i makar bila “trudna” samo ove dve nedelje. 
    Ja, koja imam toliko nizak AMH i koja sam uvek maximalno proizvodila jednu jc sada sam dobila 4 oplodjene, pa ja sam Luda od srece 🥰🥰🥰🥰
    Posto spadam u grupu zena cija porodica nista ne zna a sa suprugove strane nemam apsolutno nikakvu podrsku vec samo tapsanje po ramenima da je vreme da se pakujem i ostavim njihovog sina da nadje neku drugu plodnu, moram da vam kazem da mi je ovaj forum promenio sve, hrabrija sam, odlucnija sam i svesnija koliko smo hrabre, koliko smo vredne. 
    Hvala sto ste sa mnom u teskim i srecnim momentima. 
    Ja vas grlim i ljubim Sve! 

  • makica982

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Draga Mimi9,
    hvala puno na rijecima ohrabrenja! Trudicu se da budem pozitivna do bete!
    Grlim i ljubim! <3 

  • makica982

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Mimi9

    Drage moje 10-og sad radila punkciju i od 13 folikula bilo je 5 jc, od kojih su se oplodile 4 💪
    Juce znaci 12-og (drugi dan od punkcije) su mi vratili dve stanice a druge dve su ostale da se saceka njihov dalji razvoj i ako bog da da se zamrznu.
    Pitanje glasi, da li ce dalji razvoj te dve stanice koje su u laboratoriji pokazati i razvoj one dve koje su vracene, ili to nista ne znaci?
    Jako sam srecna i ovu srecu ne bih dala nikome pa sta god da bude na kraju i makar bila “trudna” samo ove dve nedelje.
    Ja, koja imam toliko nizak AMH i koja sam uvek maximalno proizvodila jednu jc sada sam dobila 4 oplodjene, pa ja sam Luda od srece 🥰🥰🥰🥰
    Posto spadam u grupu zena cija porodica nista ne zna a sa suprugove strane nemam apsolutno nikakvu podrsku vec samo tapsanje po ramenima da je vreme da se pakujem i ostavim njihovog sina da nadje neku drugu plodnu, moram da vam kazem da mi je ovaj forum promenio sve, hrabrija sam, odlucnija sam i svesnija koliko smo hrabre, koliko smo vredne.
    Hvala sto ste sa mnom u teskim i srecnim momentima.
    Ja vas grlim i ljubim Sve!


    Draga Mimi9,

    vjerujem da su ti vracene stanice koje su najboljeg kvaliteta. Ja sam na punkciji imala 10 js, od toga 6 zrelih. 4 su se oplodile i 3 prezivjele do stadija blastociste. 2 su dobrog i jedna losijeg kvaliteta. Mada mi je i embriolog rekao da to nista ne znaci. Da nekad uspije embriotransfer sa onom losijeg kvaliteta. Zato, kako mi i sama rece, budi pozitivna i uzivaj do bete!
    :*

  • Mimi9

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    makica982

    Mimi9

    Drage moje 10-og sad radila punkciju i od 13 folikula bilo je 5 jc, od kojih su se oplodile 4 💪
    Juce znaci 12-og (drugi dan od punkcije) su mi vratili dve stanice a druge dve su ostale da se saceka njihov dalji razvoj i ako bog da da se zamrznu.
    Pitanje glasi, da li ce dalji razvoj te dve stanice koje su u laboratoriji pokazati i razvoj one dve koje su vracene, ili to nista ne znaci?
    Jako sam srecna i ovu srecu ne bih dala nikome pa sta god da bude na kraju i makar bila “trudna” samo ove dve nedelje.
    Ja, koja imam toliko nizak AMH i koja sam uvek maximalno proizvodila jednu jc sada sam dobila 4 oplodjene, pa ja sam Luda od srece 🥰🥰🥰🥰
    Posto spadam u grupu zena cija porodica nista ne zna a sa suprugove strane nemam apsolutno nikakvu podrsku vec samo tapsanje po ramenima da je vreme da se pakujem i ostavim njihovog sina da nadje neku drugu plodnu, moram da vam kazem da mi je ovaj forum promenio sve, hrabrija sam, odlucnija sam i svesnija koliko smo hrabre, koliko smo vredne.
    Hvala sto ste sa mnom u teskim i srecnim momentima.
    Ja vas grlim i ljubim Sve!

    Draga Mimi9,

    vjerujem da su ti vracene stanice koje su najboljeg kvaliteta. Ja sam na punkciji imala 10 js, od toga 6 zrelih. 4 su se oplodile i 3 prezivjele do stadija blastociste. 2 su dobrog i jedna losijeg kvaliteta. Mada mi je i embriolog rekao da to nista ne znaci. Da nekad uspije embriotransfer sa onom losijeg kvaliteta. Zato, kako mi i sama rece, budi pozitivna i uzivaj do bete!
    :*


    Hvalaaaa Mikice 🤗
    Javice mi za koji dana za ove dve preostale. 
    Danas je treci dan od transfera i danas me mnogo manje bole grudi, inace me ubijaju. E sad sta to znaci videcemo. Sve ostalo normalno. 

  • Avatar Danijela93

    Danijela93

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Cure Dali Mi moze neka odg koliko je normalno da menga traje nakon neuspjelog embrio transfera. 

    Meni je danas tjedan Dana kako Sam dobila.
    Jucer je bilo smede kao vec pred kraj I Dana's opet kao Malo krenula!?

    Dali je to normalno? 

  • Avatar MimiDrimi

    MimiDrimi

    Broj poruka: 210

    Prijavi adminu

    Danijela, saavim normalno. Ja sam curila kao iz kabla. A sad mi je sljedeca dosla nakon 19 dana samo. Sve nest u kloncu. Pretpostavljam da je to malo poremeceno od stimulacije. 
    Svi smo drugaciji, pa kod svakog je i to drugacije.
    Mimi, presretna sam zbog tebe. Sjexam se svog prvog postupka kada mi je dr donijela papiric da su dobili 2 zrele i kvalitetne stanice. Htjela sam iskocit s kreveta, a kad su mi javili da su oplođene i da sodjem na transfer, opet wauč. Nazalost nije uspjelo, idem dalje, ali sa AMH-om od 1,34pmol totaaaaalno te razumijem 😘 
    Drzim ti fige do neba! 😉

    Ja 32 - nizak AMH (1.34 pmol)
    Muž 35 - azzo - smrznuti materijal iz TESE postupka
    1. ICSI 10/2019 - Petrova - dvije stanice - transfer jedne trodnevne - Beta 0,4
    2. ICSI 3/2020 - Petrova - došli do 9dc - odgođen postupak zbog Korone
    3. ICSI 8/2020 - Petrova - kratki protokol, brzo ovulirala, 7dc aspiracija, prazan folikul
    4. ICSI 9/2020 - Petrova - dugi protokol, dvije j.stanice, nisu se oplodile zbog odabira lošeg zamrznutog spermija
    5. 11/2021 Škvorc - novi postupak

  • Avatar MimiDrimi

    MimiDrimi

    Broj poruka: 210

    Prijavi adminu

    Ps-ima li tko iskustva sa gynositol vrećicama? 😉

    Ja 32 - nizak AMH (1.34 pmol)
    Muž 35 - azzo - smrznuti materijal iz TESE postupka
    1. ICSI 10/2019 - Petrova - dvije stanice - transfer jedne trodnevne - Beta 0,4
    2. ICSI 3/2020 - Petrova - došli do 9dc - odgođen postupak zbog Korone
    3. ICSI 8/2020 - Petrova - kratki protokol, brzo ovulirala, 7dc aspiracija, prazan folikul
    4. ICSI 9/2020 - Petrova - dugi protokol, dvije j.stanice, nisu se oplodile zbog odabira lošeg zamrznutog spermija
    5. 11/2021 Škvorc - novi postupak

  • Inča

    Broj poruka: 47

    Prijavi adminu

    Nova ovdje, pa lijep pozzz svima!
    Danas mi je 7dnt…da ne pišem o stresovima iz dana u dan…imam nekih pitanja na koja od dr.nisam dobila odgovor i ne znam kome se obratiti…možda vi iskusnije možete pomoći. 
    Vraćene se mi dvije mrvice trećeg dana. Stavljam Crinone gel…e sad…ako prokrvarim idućih dana prije bete…je li to kraj kraj, ili postoji li mogućnost da je jedna mrvica ostala? I što dalje s Crinone? I radi li se ipak beta, za koju je termin 27.12.?
    Milion pitanja…ludim više…
    Hvala na svakom odgovoru!

  • Avatar Danijela93

    Danijela93

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    inča

    Nova ovdje, pa lijep pozzz svima!
    Danas mi je 7dnt…da ne pišem o stresovima iz dana u dan…imam nekih pitanja na koja od dr.nisam dobila odgovor i ne znam kome se obratiti…možda vi iskusnije možete pomoći.
    Vraćene se mi dvije mrvice trećeg dana. Stavljam Crinone gel…e sad…ako prokrvarim idućih dana prije bete…je li to kraj kraj, ili postoji li mogućnost da je jedna mrvica ostala? I što dalje s Crinone? I radi li se ipak beta, za koju je termin 27.12.?
    Milion pitanja…ludim više…
    Hvala na svakom odgovoru!


    Ja mislim da svakako izvadis krv tako ces najbolje znati. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.