Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Inča

    Broj poruka: 47

    Prijavi adminu

    Danijela93, hvala😊…reci mi još, dal da nastavim s Crinone unatoč mogućem krvarenju ili prestanem? I betu da radim taj dan ili tek 27og? Da budem spremna ako do toga dođe..nažalost, dr.mi nije sve objasnila..ne znam

  • Milami

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage žene 😊
    Nova sam ovdje na stranici a treba mi da malo tu i tamo s nekim prokomentiram situaciju. 
    Svi oko mene su mi podrška ali onaj tko to ne prolazi ne moze me razumijeti. 
    Bila sam na 3. postupku.. Danas mi je 3 dan poslije feta, i skroz sam se ispuhala i nade su mi potonule, jer znam da to nije dobar znak. Uvijek kad sam isla vadit betu sve zene koje su imale pozitivnu bile su napuhane.. Tako da se sad hvatam za slamku i pitam jel ima koja kod vas da joj se stomak ispuhao a da je na kraju imala pozitivnu betu? 

  • Avatar Danijela93

    Danijela93

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    inča

    Danijela93, hvala😊…reci mi još, dal da nastavim s Crinone unatoč mogućem krvarenju ili prestanem? I betu da radim taj dan ili tek 27og? Da budem spremna ako do toga dođe..nažalost, dr.mi nije sve objasnila..ne znam


    Draga moja ja ti bas neznam tocno ja Sam sada prvi put isto radila I nije uspjelo. Tako da nisam bas iskusna u tome. Dali nemozes stupiti u Kontakt Sa nekim gdje si to radila.
    Ja uvijek pitam medicinsku sestru koja Radi u Tom timu za umjetnu oplodnju.

  • zelja89

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    inča

    Nova ovdje, pa lijep pozzz svima!
    Danas mi je 7dnt…da ne pišem o stresovima iz dana u dan…imam nekih pitanja na koja od dr.nisam dobila odgovor i ne znam kome se obratiti…možda vi iskusnije možete pomoći.
    Vraćene se mi dvije mrvice trećeg dana. Stavljam Crinone gel…e sad…ako prokrvarim idućih dana prije bete…je li to kraj kraj, ili postoji li mogućnost da je jedna mrvica ostala? I što dalje s Crinone? I radi li se ipak beta, za koju je termin 27.12.?
    Milion pitanja…ludim više…
    Hvala na svakom odgovoru!


    S obzirom da smo u istim danima,mene zanima da li imas ikakve simptome odnosno neke promjene? Nazalost,odgovor na tvoja pitanja nemam jer taj gel ne koristim. 

  • Inča

    Broj poruka: 47

    Prijavi adminu

    zelja89

    inča

    Nova ovdje, pa lijep pozzz svima!
    Danas mi je 7dnt…da ne pišem o stresovima iz dana u dan…imam nekih pitanja na koja od dr.nisam dobila odgovor i ne znam kome se obratiti…možda vi iskusnije možete pomoći.
    Vraćene se mi dvije mrvice trećeg dana. Stavljam Crinone gel…e sad…ako prokrvarim idućih dana prije bete…je li to kraj kraj, ili postoji li mogućnost da je jedna mrvica ostala? I što dalje s Crinone? I radi li se ipak beta, za koju je termin 27.12.?
    Milion pitanja…ludim više…
    Hvala na svakom odgovoru!

    S obzirom da smo u istim danima,mene zanima da li imas ikakve simptome odnosno neke promjene? Nazalost,odgovor na tvoja pitanja nemam jer taj gel ne koristim.


    Imam od prvog dana probadanja u jajnicima i maternici, onako, kao iglicom. Zadnja 2 dana su to bolovi slični pms-u, tako da non stop trčim na wc gledati je li procurilo, jer uvijek imam taj osjećaj da nešto curi. Što se grudi tiče, bile užasno natečene i bolne, ali evo jutros primjećujem da se to sve nešto smanjilo. Ciklusi su mi jako neredoviti tako da ne znam kad da očekujem M. Kako je kod tebe zelja89?

  • Mimi9

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    inča

    Nova ovdje, pa lijep pozzz svima!
    Danas mi je 7dnt…da ne pišem o stresovima iz dana u dan…imam nekih pitanja na koja od dr.nisam dobila odgovor i ne znam kome se obratiti…možda vi iskusnije možete pomoći.
    Vraćene se mi dvije mrvice trećeg dana. Stavljam Crinone gel…e sad…ako prokrvarim idućih dana prije bete…je li to kraj kraj, ili postoji li mogućnost da je jedna mrvica ostala? I što dalje s Crinone? I radi li se ipak beta, za koju je termin 27.12.?
    Milion pitanja…ludim više…
    Hvala na svakom odgovoru!


    Ciao Inci
    Nas dve imamo alicnu situaciju. Treba da radim betu 26-og i isto tako su mi vracene dve ali drugog dana.
    Kada sam prosla prvi postupak, ciklus mi je dosao tacno na vreme i ni pocemu nije bio drugaciji od ostalih. Kada sam javila doktorki da sam dobila, rekla mi je da prestajem hormonima, tako da je u mom slucaju ciklus znacio neuspeh, beta je bila 0,2 🙄
    Kazi mi kako se sada osecas?
    Veliki pozdrav 🤗

  • Mimi9

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    inča

    Danijela93, hvala😊…reci mi još, dal da nastavim s Crinone unatoč mogućem krvarenju ili prestanem? I betu da radim taj dan ili tek 27og? Da budem spremna ako do toga dođe..nažalost, dr.mi nije sve objasnila..ne znam


    Uradila bih betu prvog dana ciklusa i za slucaj da nisam trudna prestala bih sa terapijom, tako bih ja. 

  • Mimi9

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    Milami

    Pozdrav drage žene 😊
    Nova sam ovdje na stranici a treba mi da malo tu i tamo s nekim prokomentiram situaciju.
    Svi oko mene su mi podrška ali onaj tko to ne prolazi ne moze me razumijeti.
    Bila sam na 3. postupku.. Danas mi je 3 dan poslije feta, i skroz sam se ispuhala i nade su mi potonule, jer znam da to nije dobar znak. Uvijek kad sam isla vadit betu sve zene koje su imale pozitivnu bile su napuhane.. Tako da se sad hvatam za slamku i pitam jel ima koja kod vas da joj se stomak ispuhao a da je na kraju imala pozitivnu betu?


    Ciao Milami 😊
    Meni je danas 4-i dan posle feta i mogu ti reci da sam se jutros probudila bez ikakvih simptoma, cak me ni grudi ne bole a One me uvek bole.
    Prvo sam se rastuzila jer pretpostavljam da to nije dobar znak ali sam se brzo odazvala pameti i rano je za bilo kakve insinuacije, tako da zeno draga opusti se. Ja sam trenutno trudna i to necu da kvarim 😎😎😎
    Pisi mi 😘

  • Mimi9

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    zelja89

    inča

    Nova ovdje, pa lijep pozzz svima!
    Danas mi je 7dnt…da ne pišem o stresovima iz dana u dan…imam nekih pitanja na koja od dr.nisam dobila odgovor i ne znam kome se obratiti…možda vi iskusnije možete pomoći.
    Vraćene se mi dvije mrvice trećeg dana. Stavljam Crinone gel…e sad…ako prokrvarim idućih dana prije bete…je li to kraj kraj, ili postoji li mogućnost da je jedna mrvica ostala? I što dalje s Crinone? I radi li se ipak beta, za koju je termin 27.12.?
    Milion pitanja…ludim više…
    Hvala na svakom odgovoru!

    S obzirom da smo u istim danima,mene zanima da li imas ikakve simptome odnosno neke promjene? Nazalost,odgovor na tvoja pitanja nemam jer taj gel ne koristim.


    Ciao Zelja 🥰
    Pa ima nas dosta koje cekamo kraj meseca. Kada me je dr pozvala da dodjem i da pocnemo sa stimulacijama bolnica je bila gotovo prazna, jer uglavnom izbegavaju da rade praznike kad eto vas da mi pravite drustvo ❤️
    Meni je danas 4-i dan nakon t i od simptoma imam samo blagu napetost u donjem delu stomaka, grudi su me bolele do juce, sad vise ni to 🙈
    Kako si ti? 

  • Deleted user

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    Drage moje da se i ja javim, jako dugo vas pratim. Odakle krenut sa pricom…meni je ovo 3 postupak. Prvi postupak hiperstimulacija, pa je dr rekao da je najbolje da zamrznemo embrije koji su bili treci dan i da ih stavim nakon 2 mj kad se jajnici malo smire. Tako je i bilo kroz 2 mj je bio fet koji je nazalost zavrsio da biokemijskom trudnocom. Uzmemo godinu pauze i ponovo krenemo, opet hiperstimulacija al se sad dr odlucuje da ipak stavimo jednu blastocistu koja se i ufati, sreci nije bilo kraja, medjutim osjecala sam da ipak nesto nije ok, jednostavno sam znala da nece biti u redu tako je i bilo missed ab u 7 sedmici…kiretaza…onda pauza 3 mj i imamo smrzilice, i transfer jedne blastociste je bio 9.2. E sad ono o cemu najvise zelim da pisem a to su simptomi…kojih nemam nikako! Samo u petak i subotu jaki bol u maternici koji je trajao koji momenat al dovoljno da ga osjetim, i jucer ujutro pa do podne blagi menstrualni bolovi, ostalo nista nistaaaa grudi totalno ispuhane, nervozna sam ono level pro, najgore od svega sto nemam nikakve nade nit se osjecam trudno a moram naglasit u oba prethodna dva postupka sam posle transfera tacno se osjecala trudnom, grudi su me jaaako boljele, al ovo nista sad…tako da sam jako tuzna, tesko mi je…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.