Selidba u novi stan

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar koala123

    koala123

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    Bori


    Mi smo komodu napravili sami..Imali smo jednu koja je bila uz namještaj za dnevnu i gore smo montirali prematalicu samo. Živimo u potkrovlju pa ćemo namještaj morati raditi po mjeri i nismo htjeli prematalicu posebno kupovati. Za naljepnice..jesi li razmišljala da sama nešto oslikaš? Možeš pomoću projektora..

    Joj jesam ali nazalost nemam talenta uopce:/ a jos sam i pakljava tak da nema gore kombinacije. Al imam susjeda koji prekrasno crta pa sam mislila njega zamolit. Njegova malena ima po zidu fenomenalne crteze. A nekaj bumo smislili nasla ipak u ikei komodu:)) fala curke na savjetima

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    koala123


    Bori


    Mi smo komodu napravili sami..Imali smo jednu koja je bila uz namještaj za dnevnu i gore smo montirali prematalicu samo. Živimo u potkrovlju pa ćemo namještaj morati raditi po mjeri i nismo htjeli prematalicu posebno kupovati. Za naljepnice..jesi li razmišljala da sama nešto oslikaš? Možeš pomoću projektora..
    Joj jesam ali nazalost nemam talenta uopce:/ a jos sam i pakljava tak da nema gore kombinacije. Al imam susjeda koji prekrasno crta pa sam mislila njega zamolit. Njegova malena ima po zidu fenomenalne crteze. A nekaj bumo smislili nasla ipak u ikei komodu:)) fala curke na savjetima

    Ja sam tip koji inače non stop nešto mijenja, pa ti savjetujem neke naljepnice koje se mogu lako skidati, u Ofertisimi imaš raznih, svakakvih boja, dezena, ne znam kaj, jeftino da ti ni ne pričam, malo malo nešto promijenim, jer i klincima dosadi da je soba non stop ista. Je, da  dapače lijepo je i oslikano ali ja više volim promijene, nećeš sad non stop krečiti i bojati na novo. Eto, moja sugestija…

  • Kombi prijevoz

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Ako će kome trebati selidba slobodno me kontaktirajte

    https://kombi-prijevoz.org/ [kombi-prijevoz.org]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.