Selidba u novi stan

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pilici

    Pilici

    Broj poruka: 1097

    Prijavi adminu

    Cestitam vam na novom stanu :)
    Mi smo se selili dok sam ja bila trudna, i evo bas smo ovih dana farbali njenu sobicu lijepili naljepnice crtali po zidu itd. Pa ce nam zasad biti igraonica, a kad bude veca 3,4 godine njena sobica.. Mogu samo reci da ti bas veseli čovjeka :) kao da sam se vratila u svoje djetinjstvo 

    zebrica

  • Avatar Belle2

    Belle2

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    Mi za 3 mj selimo preko bare na godinu dana, iskreno nemam pojma kako ce to sve ispasti s obzirom da malac onda ima 5-6 mj, kako ce on to prihvatiti???….tesko je preseliti u novi stan a jos promjeniti drzavu…

  • Avatar koala123

    koala123

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    Zebrica bas lijepo napokon mogu dat masti na volju. Belle ne brini. Ono kaj veli renata bebe se brzo prilagodjavaju. Zapravo je bolje da je sto manji bebac jer kad su stariji bi im bilo jos teze pretp.i jos veci sok. A nije lako preselit u drugu drzavu al to sa sobom donosi i nova iskustva i na kraju covjek se s vremenom na sve navikne. Sretno gdje god da ides

  • Avatar Belle2

    Belle2

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    Nadamo se najboljemu;)) Hvala

  • littlerabbit

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Cestitam na novom stanu! Mi smo selili u novu drzavu i vremensku zonu kad je maleni imao 7 mjeseci i nije bilo nikakvih problema oko prilagodbe. Imali smo dugi let avionom (20 sati) i to je sve dobro podnio, uglavnom je spavao. Kad smo stigli na odrediste sve mu je bilo novo tako da je malo bio oprezniji, uglavnom je htio da ga nosamo njegov tata i ja prvih par dana, a onda je dobio nove igracke i poceo je istrazivati novi prostor. Mislim da ce sve biti u redu!Sretno!

  • Avatar Belle2

    Belle2

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    littlerabbit


    Cestitam na novom stanu! Mi smo selili u novu drzavu i vremensku zonu kad je maleni imao 7 mjeseci i nije bilo nikakvih problema oko prilagodbe. Imali smo dugi let avionom (20 sati) i to je sve dobro podnio, uglavnom je spavao. Kad smo stigli na odrediste sve mu je bilo novo tako da je malo bio oprezniji, uglavnom je htio da ga nosamo njegov tata i ja prvih par dana, a onda je dobio nove igracke i poceo je istrazivati novi prostor. Mislim da ce sve biti u redu!Sretno!

    Samo jedno pitanjce;)kako ste ga animirali na putu? I mi imamo let 12-13 sati pa ne znam sto s njim u avionu?
    Nije tema ali kad je vec prilika;)))))

  • Avatar koala123

    koala123

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    mame i tate evo da malo ozivim ovu temu.) polako uredjujemo sobu za malicku i zanima me gdje kupiti komodu za previjanje? i mozda neke fora naljepnice za zidove? pa preporuke molim:) hvala naravno ikea je prva postaja ali mozda jos negdje…

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    koala123


    mame i tate evo da malo ozivim ovu temu.) polako uredjujemo sobu za malicku i zanima me gdje kupiti komodu za previjanje? i mozda neke fora naljepnice za zidove? pa preporuke molim:) hvala naravno ikea je prva postaja ali mozda jos negdje…

    Sto se tice naljepnica, ja sam gledala na nekim internet stranicama (MagisWall, npr-oni sad imaju i nekakve popuste)… Moze se naci bas zgodnih, sama biras boje, podloge… 
    Za komodu ne znam sto bih ti rekla gdje… Mi smo ju kupili u klasičnoj trgovini sa djecjojm opremom.

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Bori

    Bori

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Mi smo komodu napravili sami..Imali smo jednu koja je bila uz namještaj za dnevnu i gore smo montirali prematalicu samo. Živimo u potkrovlju pa ćemo namještaj morati raditi po mjeri i nismo htjeli prematalicu posebno kupovati. Za naljepnice..jesi li razmišljala da sama nešto oslikaš? Možeš pomoću projektora..

  • Avatar mirka4

    mirka4

    Broj poruka: 196

    Prijavi adminu

    I mi smo sami napravili prematalicu, stari stol, stari madrac i super

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.