Selidba u novi stan

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar koala123

    koala123

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    Drage moje evo kao sto naslov kaze uskoro se selimo u novi stan nakon dugo vremena podstanarstva:) e sad mene brine kak bu to nasa curka podnijela. Jer inace joj smetaju promjene. Nema sanse da zaspi kod mojih u stanu dole i cim joj se okolina promjeni odmah plac. Mislim i to ce nama bit ogromna promjena i stres a kamoli maloj bebi pa ako je netko imao slicno iskustvo i koji dobar savjet? Hvala unaprijed

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Prvo čestitke na novom stanu, vjerujem da ste sretni i to je zaista veliki korak nakon podstanarstva i mogu samo reći super! Mislim da će možda u početku biti malo teže ako kažeš ne voli promjene ali male bebe se zaista jako brzo prilagođavaju i mislim da neće biti nikakvih problema! Uredite si ga po svojoj volji i uživajte u čarima novog prostora!

  • Martina18

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Pozdrav,
    Mi smo se selili u novi stan kad je malac imao 11 mjeseci. I to ne samo novi stan već i novi grad i država. On je to super podnio, dapače bilo mu je i zanimljivo, puno novih stvari za istraživanje. Kad smo stigli prvo sam njemu složila njegove stvari, igračke,krevetic….i nije bilo nikakvih problema. Mislim da je glavno da si ti s njim i tata naravno, sve ostalo ćeš lako….brzo se oni naviknu, a i kazem, imat ce puno novog prostora za istražit sto je njima super.
    Sretno sa selidbom 

  • Avatar koala123

    koala123

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    hvala cure renata da bome smo itekako sretni.) samo sad nas ceka puno posla pa me sve strah kak cu uskladit to i brigu oko bebe. al dobro. budemo nekako. znaci ne treba brinut prije vremena? mozda sam si i podcijenila dijete pa na kraju bude sve ok. drzte fige:))

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    mi smo selili isto dok sam bila trudna a P je imao 2 i sitno god, znam da nije isto tako mala beba i 2godišnjak ali mislim da bude brzo prihvatila.. Čestitam btw, i super je kaj sad možete po svom kako želite složit i kindać i sve juuuuuj zakon

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar koala123

    koala123

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    E tome se i ja veselim. Napokon sve po nasem vec imam hrpu ideja za uredjenje djecje sobe jedva cekam. A da ne spominjem da se curka i ja vise ne bumo  stiskale na ovom malom ktevetu

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Evo mi smo se selili kad je bebac imao nepunih pola mjeseca, tada nije bilo problema nikakvih, cim je postao malo svjesniji okoline poceo je pokazivati odredeno nezadovoljstvo novim prostorom. Kako je sve vise boravio u novom prostoru, tako se sve vise navikavao na njega, I odjednom je novi prostor postao “stari”. Sve je proucio I prostor prisvojio, ista stvar I sa nepoznatim licima. Prvi put vriska samo takva, a vec nakon par puta im se mazi I prihvati. Nek vam je sretno u novom stanu. Prelijepo kad imate prostor samo za sebe. Uzivajte, I nek vam selidba prode sto lakse I sa sto manje stresa 

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Super, baš mi je drago zbog vas… Mogu misliti koliko ideja imaš…
    Ja isto mislim da će se bebica brzo prilagoditi na novi prostor. Možda će ispočetka biti negodovanja i nezadovoljstva, ali ja bih na tvome mjestu svo moguće vrijeme provodila s djetetom čisto da shvati da si i ti tu, i da je to sve ok…
    Svakako nam javi kako će proći, i sretno! 

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar koala123

    koala123

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    fala zenske jako ste drage sve svakak cu bit uz nju. zato mi i je malo nezgodno kaj je to sad uletilo a ne dok je veca. al dobro. svakak javim:))

  • Avatar Tonka18

    Tonka18

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    i mi se brzo selimo, mene nije strah kak ce  bebac reagirat jer sam je vec 2-3 puta ostavila kod sestre i strine i bolja je tamo nego kuci…vise mi je kako cu se ja snac hah

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.