Rodiliste u Osijeku

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar LittleG

    LittleG

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    U pravu si za patronažnu. Sad ne znam točno, ali možda je bio i utorak kada je došla. Morala bih pogledati. Nama se pupak zadržao skoro 2tj, ali nije ti to problem. Priredi Tyrosur prašak i sterilne gazice i onu mrežicu. Samo suho previjaš. Bebu ne kupaš nego prebrisavaš vodom do otpadanja pupka 

    [lilypie.com]

  • Mama90

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Odlicno. Bas su mi dobro dosle info. Ako se sta jos sjetim, pitam ;)

  • Avatar LlamaFace

    LlamaFace

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Little G,koliko dugo si primala epiduralnu?

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar LittleG

    LittleG

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Od negdje 4:30 do 8:30 ili 9

    [lilypie.com]

  • Avatar LlamaFace

    LlamaFace

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Aha,a jel znas mozda koliko se vremenski smije davat epiduralna?

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar LittleG

    LittleG

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Mislim da smije dok god se ne otvoriš 10 cm… Onda ne jer kao ide izgon. Ja nisam osjetila trudove ni tada, samo bol u leđima 

    [lilypie.com]

  • Avatar LlamaFace

    LlamaFace

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Tnx 🙂 meni su dali dozu cca 3 sata,dosli iskopcat i onda su mi opalili drip do kraja (4 sata),tak da sam imala epiduralnu dok jos prakticki nisam ni imala trudove a kad je bilo najgore nula bodova.nisam sigurna da bi tako trebalo ici.

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar LittleG

    LittleG

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Meni je djelovala svakih 1.5h…i nakon toga uvijek nova doza do otvaranja na 10. Tada je stalo. Mada mislim da ima veze i tko ti je bio. Meni dr Takač bila… Savršeno… Ali kad je završila Smjenu..došao kolega.. Nije više bilo tako dobro

    [lilypie.com]

  • Avatar LlamaFace

    LlamaFace

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    I meni se cini da me zapala nezgodna smjena,nekako mislim da je zbog toga na kraju sve i zavrsilo s carskim

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Mama90

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Zna li netko kako je sa pratnjom u os? Muz bi prisustvovao porodu, imamo tecaj, al me zanima procedura? Gdje bude, sta radi itd..primjerice ako sam u radjaoni 15 sati, jel smije izaci pa se vratiti i takve neke sheme?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.