Rodiliste u Osijeku

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ledolina

    Ledolina

    Broj poruka: 273

    Prijavi adminu

    Pozdrav, vidim da ova tema i nije baš aktivna ali bilo bi super kad bi još netko napisao svoje iskustvo iz kbc osijek. Mene najviše zanima pratnja na porodu,kako to ide, jel muž može biti odmah prisutan ili tek pred kraj, smije li se imati voda? Uglavnom, svako iskustvo će dobro doći, hvala :) 

    [lilypie.com]

  • Avatar MarijaJura

    MarijaJura

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Muz je meni na porodu bio prisutan jedno pola sata nakon mog ulaskaa u rađaonu. Dok su mi stavili epiduralnu i to. Nakon toga bio samnom cijelo vrijeme. Svih 13h..Jednom ga doktorica poslala van da nesto pojede jer je malo pozelenio. Ja sam malo spavala. Od epiduralne nista osjetila, pa sam mu dozvolila da izadje malo hahhah. Mislim da smije ponjeti mobitel i vodu ali nisam sigurna za vodu. Mi nismo nosili.
    E a sad nesto citam da zbog gripe i obe usrane korone ce biti zabrana pratnje na porodu. 
    Meni je ponovan termin 22.4. Pa se nadam da ce se situacija smiriti. Inace bi podivljala sama u rađaoni. -.-
    Sretnoo :)

  • Avatar Fever

    Fever

    Broj poruka: 1084

    Prijavi adminu

    Zbog korona virusa zabranjena je pratnja ( nazalost) do daljnjega
    Doslovno vas muz iskipa pred bolnicom i dolazi po vas kad idete kuc ( otpust). 
    Prijateljica je nedavno rodila, pustena sutradan doma ( navodno sve pustaju ranije)
    Voda se ne smije imati u rađaoni.

    [lilypie.com]

    It’s a baby boy💙

  • Ancica 0710

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Podizanje teme - again 🤣
    Porod KBC Osijek? Blizi nam se lagano, termin je 18.8., u ponedjeljak krecemo na tecaj, znam da ce tamo prezentirati sve divno i krasno, al me zanimaju iskustva iz prve ruke? Porod na stolcicu? Moze, ne moze? Koliko su teski za epiduralnu ili rajski plin? Hvala 

  • darsss

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Drage mame i buduce mame 
    Meni se blizi termin 12.8.  Pa bih imala par pitanja za vas.prva mi je trudnoca i bas me obuzela panika i strah em zbog poroda a i zbog ovoga virusa.dali se sta promjenilo sto se tice osoblja bolnice,?er sam cula dosta toga negativnog.dali pustaju ranije iz bolnice?kakva je procedura?ako netko nesto  zna bila bih mu jako zahvalna 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.