Recept za omiljenu kašicu vaše bebe

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Drage mame, hvala na sudjelovanju u nagradnom natječaju.
    Knjigu ‘Kašice za vaše dijete’ u izdanju VBZ-a osvojile su maya013, tatjana_77 i Stina, a one će biti obaviještene putem maila.
    https://klokanica.24sata.hr/beba/dojenje-bocica-dohrana/zdrave-kasice-za-vase-dijete-1161 [klokanica.24sata.hr]

    Pozivamo vas da nam i dalje pišete recepte za omiljenu kašicu vašeg djeteta, a vaše komentare objavit ćemo u našoj temi s foruma!

  • Avatar ivanna

    ivanna

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    kašica od piletine s graškom
    komadić piletine
    1 mrkvica
    cca pola korabice
    cca dvije žlice graška
    skuhati piletinu s mrkvicom i korabicom, začiniti s maslinovim uljem, izmiksati ili zdrobiti i u to propasirati skuhani grašak. ako je dijete veće, preko godine dana, onda mogu u to ići i noklice i netreba pasirati grašak

  • te_ni1001

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Ovdje ima punooo recepata za kasice koji se odnose na malo starije bebace. Mi smo tek poceli sa dohranom pa bi nam puno pomoglo kad bi pisali recepte od petog mjeseca starosti :-)

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    ProudMomy


    Nasa najdraza kasica je:

    Sastojci:
    2 manje mrkve
    1 manja korabica
    1 manja brokula
    malo bijelog pileceg mesa
    i pola sake rize
    par kapi maslinovog ulja

    Prprema:
    povrce ogulim, operem i narezem na kockice, meso operem i narezem na kockice. Sve zajedno stavim u lonac i prelijem vodom, da sve pokrije i dodam malo rize.
    Lonac pokrijem poklopcem i pustim da se lagano krcka dok sve ne omeksa.
    Sastojke procijedim i vodu u kojoj su se kuhali dodam po potrebi. Dodam par kapi maslinovog ulja.
    U pocetku smo miksali, sada sam sve zgnjecim vilicom.

    Draga moj ti se u ovom doslovno davio. Pa probaj napraviti neku varijantu toga, ali tipa bez mesa, dok ne proba meso. Uglavnom meni je koraba svakako bila otkrice, obozava ju na sve moguce nacine i u svim kombinacijama. Isto tako i butter tikva, zakon je (i meni je prefina) :-)

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.