Recept za omiljenu kašicu vaše bebe

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lana94

    Lana94

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Naša najdraža papica je krumpir, oslić i brokula s malo maslinovog ulja i vrhnja. 
    Savršenstvo. :D
    Knjižica bi nam jako dobro došla za prvi rođendan koji je sad za koji dan ali i za bracu ili seku koje je na putu :)

  • Avatar nadalina24

    nadalina24

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    najdraža VOĆNA KAŠICA od mog sina je : banana,jabuka i piskote!!        

    a najdraža POVRTNA je: supica sa krumpirima,cvjetacom,mrkvicama,brokulama,celerom,bijelim pilecim mesom i njoklicama od griza!!! a inace voli sve jesti,za uzinu obozava pojesti vocni jogurt od jagoda,piskota,marelica i visnje!!

  • Avatar rhaea

    rhaea

    Broj poruka: 127

    Prijavi adminu

    Mi jednu kašicu toliko volimo da smo joj dali i nadimak, zovemo ju kašca “Međimurec”. Namjerno pišem “mi” jer ju papamo i muž i ja ;) 
    Sastojci:
    suhe šljive
    heljda
    domaći bakin pekmez od šljiva

    Priprema:
    Staviti kuhati heljdu i suhe šljive u vodu. Kuhati dok ne omekša. Procijediti i gusti dio izmiksati, dodavati vode od kuhanja po potrebi. na kraju ubaciti žličicu bakinog pekmeza od šljiva.
    Mmmmmljac, dobar tek!

  • Avatar surefire

    surefire

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Naša omiljena kašica: komadić pilećeg filea, mrkva i batat, skuhati i smiksati uz dodatak komadića maslaca.

  • MaMiZg

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Nasa najdraza je kasica od tikvice sa palentom.
    Jednu manju tikvicu oguliti, narezati na ploske i skuhati.
    Palentu skuhati posebno.
    Kad je kuhano, sve zajedno izmiksati i dodati zlicicu maslaca.
    Mmmmm, fino! :-)

  • Avatar Martina0504

    Martina0504

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moj stariji sinčić najviše voli kad mu pripremim; naribanu jabuku sa sviježim kravljim sirom te zasladim sa žličicom meda. :)

  • selmishius

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    nama najdraži doručak je kašica od kus-kusa, zobenih pahuljica i kruške. 
    1 žlica kus-kusa i 1 žlica zobenih pahuljica prelije se sa vrucom vodom i ostavi stajati 10-tak minuta da omekša i bude lagano gnjecavo. u to se nariba 1 kruška i/ili jabuka, a ponekad dodamo i kuhanu suhu marelicu da malo promijenimo okus. 
    imamo skoro 9 mjeseci, a nikada nismo miksali i jako volimo žvakati pa nam je ovo pun pogodak!

  • Avatar mum3

    mum3

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Mom malom sladokuscu je najdraza kasica u kojoj je amaranth,a najcesce ga pravimo u kombinaciji sa voćem,zimi uglavnom sa suhim,a ljeti naravno sa svjezim sezonskim vocem :D
    Amaranth kuhati otprilike 40 minuta,na kraju dodati prethodno prokuhano suho voce ili sezonsko svjeze !
    Uvijek trazi jos 

  • Avatar selin

    selin

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Kada probate svježi sir, piletinu i razno povrće, zaista imate izbora bebi ponuditi ukusnije kaše nego ranije ….mom malenom se to jako svida,iako mi volimo sve papati ovo smo ubacili među najdrazim papicama..
    SASTOJCI:100g piletine
                  1/2 tikvice
                  malo cvijetače
                  1/4 korabice
                  1kom. mrkve
                  1kom.krompira
                  1.V.žlica milerama

    1. Skuhati povrće i piletinu. Kad je sve kuhano, izdvojiti meso. Samljeti i postupno dodavati krumpire i povrće.
    2. 2Kad odahne u kašicu umiješati miler.
    3. Dobar tek :)
  • kukukaka

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Moj bebač ima 6,5 mj i obožava jesti povrće. Pripremam mu domaću kašicu od kuhanog krumpira, brokule, piletine, ad mlijeka i malo domaćeg maslinovog ulja. Umjesto brokule, često stavim špinat i isto jede s užitkom.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.