Recept za omiljenu kašicu vaše bebe

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Napišite nam recept za omiljenu kašicu vašeg djeteta! 

    Tri odgovora koja nam ostavite od četvrtka 6. veljače do srijede 12. veljače do 11 sati nagradit ćemo knjigom tjedna ‘Kašice za vaše dijete’ u izdanju VBZ-a.

    https://klokanica.24sata.hr/beba/dojenje-bocica-dohrana/zdrave-kasice-za-vase-dijete-1161#naslov [klokanica.24sata.hr]

  • Avatar Frančo

    Frančo

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    Moj dečko jako voli kašicu od juhe,pilećeg mesa,mrvice,cvijetače,krumpira.i tjestanine.To je obično što obavezno stavljam u juhu jer svi to volimo ,a njemu to propasiram zalijem s malo juhice i navali…

  • anika77

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Moj mali je isprobao svakakve kašice, voćne, povrtne, žitarice i svašta voli al kad su na meniju žganci s jogurtom on se ne može zasititi, pojede punu zdjelicu! Znači žganci kuhani u vodi sa žličicom maslinovog ulja i preliveni jogurtom ili acidofilom. Najnovije, odkad pomalo papa sam s rukicama, izlijem ih u plitki tanjur pa izrezujem razne oblike i serviram mu. To je varijanta bez jogurta al ga raspameti i sav važan i ponosan papa SAM;)

  • Avatar Bisera

    Bisera

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Moj sedmomjesečni sin najviše voli jesti supicu od domaćeg povrća  i u nju mu stavim komad pilećeg filea i jedan  krumpirić  za gustoću i sve propasiram zajedno.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Nasa najdraza kasica je:

    Sastojci:
    2 manje mrkve
    1 manja korabica
    1 manja brokula
    malo bijelog pileceg mesa
    i pola sake rize
    par kapi maslinovog ulja

    Prprema:
    povrce ogulim, operem i narezem na kockice, meso operem i narezem na kockice. Sve zajedno stavim u lonac i prelijem vodom, da sve pokrije i dodam malo rize.
    Lonac pokrijem poklopcem i pustim da se lagano krcka dok sve ne omeksa.
    Sastojke procijedim i vodu u kojoj su se kuhali dodam po potrebi. Dodam par kapi maslinovog ulja.
    U pocetku smo miksali, sada sam sve zgnjecim vilicom.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • MercrediMatin

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Našoj djevojčici jako se sviđa kašica koju pripremamo od integralnih špageta, mrkve, brokule i cvjetače kuhanih na pari, malo kuhanog pilećeg filea (od pilića koje nam dida sam uzgaja :) i pasirane pečene buče, sve domaće, uz dodatak hladno prešanog repičinog ulja. Dio povrća propasiramo, a dio usitnimo vilicom, meso na sitne komadiće, dodamo vode na kojem se kuhalo povrće i kašica gotova :) Puno boja i jako fini okus, za malo veće bebice koje raspolažu s kojim zubićem :)

  • karlito

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    griz od pira na vodi u kojoj je prethodno skuhana jabuka,sa jabukom i cimetom ;)))

  • brunacvjetkovic

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    nama najdraža kašica je:
    pola mrkve
    1 banana
    pola jabuke
    petit kekt
    mala žilćica meda

  • sanchy001

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Najdraža voćna kašica je: 
    1/2 banane
    1/2 kiwi
    2 jabuke
    1 žličica meda
    2 žličice abc sira
    petit kekse

    Najdraža povrtna:
    2 srednja krumpira
    1 manji luk (kozjak)
    3 cvijeta brokule
    1 manja mrkva
    5 listova blitve
    + 1 manji filet oslića

  • naldor

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    kuhana buternut tikva sa grisom :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.