Rano radjen test za trudnocu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • PaulaAnic

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Curke, što kažete? Vidim vrlo blijedu drugu crticu, ne znam jesam li pomalo i paranoična pa mi se čini ili i vi vidite? 😬 U nedjelju svakako ponavljam 

  • PaulaAnic

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu


    PaulaAnicCurke, što kažete? Vidim vrlo blijedu drugu crticu, ne znam jesam li pomalo i paranoična pa mi se čini ili i vi vidite? 😬 U nedjelju svakako ponavljam

  • Avatar Ivonal

    Ivonal

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    Pozdrav.. E ovako prvi puta radimo na bebi ne znamo puno stvari i imali smo sex 15.8 i izgleda nista jer plodni  su nam dani kako moj kalendar kaze od nedelje do sutra mi smo u nedelju imali sex opet bez zastite cak sam mirovala pola sata s dignutom guzom i mislili smo jucer imat sex al neko je bio umoran i zaspo taj neko je moj muz hahahah pa nas zanima dal da se jos sexamo dal je moguce da je u ned bilo sta ili da jos koji put pokusamo jer ne znam sta ako je bilo sta i ako se primilo a mi pokusavamo opet dali se moze opet primit ili ne? ili da sad malo cekamo trebam dobiti 4.9 nadam se da necu dobit ali ko zna!! Pozdrav svim curama ovdje😁❤️

  • Elenicaa20

    Broj poruka: 396

    Prijavi adminu

    Ivonal 
    Nemoj raditi dok ti ne zakasni.Ja sam se tako isto ubijala u pojam prije trazila simptome i sl i htjela radit i prije tesotve pa nista
    Meni se ovaj mj kasnila 6 dana i sada pokazao plus u bilo koja doba dana.Sacekaj da ti zakasni i uradi
    Zelim tiii svu srecu da ugledas plusic❤️

  • Avatar MalaD

    MalaD

    Broj poruka: 312

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage moje.. 
    Ja sam novija ovdje.. Radimo na novoj bebi..
    Zadnja menga je bila 10.7..
    Ciklusi su neredoviti izmedu 23/60 dana mada u zadnje vrijeme uvijek oko 35 dana..
    5.8., 13.8., 14.8. i 16.8. odnosno 27, 35, 36 i 38 dan ciklusa su bili odnosi.
    15. 8. sam napravila test i negativan.
    Vec tjedan i pola imam osijecaj ko da cu dobiti mengu, mucnine i vrtoglavice kroz dan, a zadnjih nekoliko dana bas jako imam grceve, bolni donji dio leda, bol u lijevom jajniku, pa malo u desnom, grudi su mi postale bolne, iscjedak stalno neki kremast ili vodenast, u ustima mi neki cudan okus, umorna..  Jucer sam primijetila kod brisanja papirom sitnu crvenkastu tockicu dva puta i poslije vise nista i jucer  (12 dana nakon odnosa) napravila test ujutro i na pocetku neku minutu  je malo bio neki obris druge crte ili mozda nekakva sjena, a poslije je nisam vise primijetila. Kasnije sam radila drugi test ali on je pokazao minus. Vec si mislim da mi se prividaju crte. Toliko dugo gledam stapice da mi se mozda i privida.. (radila sam testice i par dana prije)
    Neznam sta da radim.. Nemam pojma kad je bila ovulacija tak da nebrem gledati po tome-samo po danu od odnosa..
    Dajte savjet kad da se opet testiram.. Pa onda opet… Jako sam nestrpljiva..
    Hvala.

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    MalaD

    Pozdrav drage moje..
    Ja sam novija ovdje.. Radimo na novoj bebi..
    Zadnja menga je bila 10.7..
    Ciklusi su neredoviti izmedu 23/60 dana mada u zadnje vrijeme uvijek oko 35 dana..
    5.8., 13.8., 14.8. i 16.8. odnosno 27, 35, 36 i 38 dan ciklusa su bili odnosi.
    15. 8. sam napravila test i negativan.
    Vec tjedan i pola imam osijecaj ko da cu dobiti mengu, mucnine i vrtoglavice kroz dan, a zadnjih nekoliko dana bas jako imam grceve, bolni donji dio leda, bol u lijevom jajniku, pa malo u desnom, grudi su mi postale bolne, iscjedak stalno neki kremast ili vodenast, u ustima mi neki cudan okus, umorna.. Jucer sam primijetila kod brisanja papirom sitnu crvenkastu tockicu dva puta i poslije vise nista i jucer (12 dana nakon odnosa) napravila test ujutro i na pocetku neku minutu je malo bio neki obris druge crte ili mozda nekakva sjena, a poslije je nisam vise primijetila. Kasnije sam radila drugi test ali on je pokazao minus. Vec si mislim da mi se prividaju crte. Toliko dugo gledam stapice da mi se mozda i privida.. (radila sam testice i par dana prije)
    Neznam sta da radim.. Nemam pojma kad je bila ovulacija tak da nebrem gledati po tome-samo po danu od odnosa..
    Dajte savjet kad da se opet testiram.. Pa onda opet… Jako sam nestrpljiva..
    Hvala.


    Pa bolje je onda da odes vaditi betu privatno nego da vise bacas novce na testove.. Na isto ti dode, a tako ces znati sa sigurnoscu na cem si☺️ ili nazovi gin da te pregleda i onda ce ti i on dati vjerojatno uputnice za betu😊

    [lilypie.com]

  • Avatar jelenajelena

    jelenajelena

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage moje..nova sam ovdje….mozete li mi vi reci keste ikad vidjeli ovakav test??meni nista ovdje nije jasno

    [lilypie.com]
    Ja-27
    MM-33
    6god pokusavanja
    3spontana i vm…

  • Avatar jelenajelena

    jelenajelena

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    jelenajelena

    Pozdrav drage moje..nova sam ovdje….mozete li mi vi reci keste ikad vidjeliovakav test??meni nista ovdje nije jasno


    [lilypie.com]
    Ja-27
    MM-33
    6god pokusavanja
    3spontana i vm…

  • Avatar Fever

    Fever

    Broj poruka: 1084

    Prijavi adminu

    Jelena dodaj fotku putem ovog linka, ne ucitavaju se nesto fotke 
    https://imgbb.com/upload [imgbb.com]

    [lilypie.com]

    It’s a baby boy💙

  • Avatar jelenajelena

    jelenajelena

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Fever

    Jelena dodaj fotku putem ovog linka, ne ucitavaju se nesto fotke
    https://imgbb.com/upload [imgbb.com]


    Neznam da li sam uspjela pisalo je da je ucitano?

    [lilypie.com]
    Ja-27
    MM-33
    6god pokusavanja
    3spontana i vm…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.