Rano radjen test za trudnocu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Riri

    Riri

    Broj poruka: 61

    Prijavi adminu

    Elza

    Riri

    Elza

    Pozdrav cure.
    Treći nam je mjesec pokušavanja. Također i ja budem nestrpljiva pa napravim puno testova (dugi su ciklusi, 35-38 dana).
    Čak razmišljam da umjesto silnih testova odem i izvadim bHCG iz krvi. Košta 20-ak eura ali pokaže ranije porast bHCH-a a na kraju mi možda bude isplativije. Što vi mislite o tome?
    Znas li od prilike za koliko kao treba doc M?
    Mozes ici vaditi betu, ona je najpouzdanija…
    Čestitam ti na + 🙂
    Još 3-4 dana do M, jučer first sign negativan.

    Mislim da je prerano 3-4 dana prije M a da on ista pokaze jer je 25mlu osjetljivost. Probajte s nekim za nije otkrivanje ( digitalni clear blue) ili izvaditi betu.
    Sretnooo🫶🏻

    🧔🏽‍♂️32
    👩🏽 28
    5/2024 pokušavamo
    8/2024 ➕️
    9/2024 Biokemijska T

  • Marchy89

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Riri

    Marchy89

    Predivne predivne vijesti❤️❤️🥰 taj osjecaj kada vidis + koji tolko zeljno iscekujes je neprocjenjiv🥰 zelim ti sve najbolje, divnu i mirnu trudnocu😌Probat cu jos sutra u jutro sa digitalnim..ali mislim da je onaj moj prvi test bio neka greska ili smo jednostavno vidjeli nesto cega nema..dva dana kasnija sam probala isti takav i nisam nista mogla vidjeti. Probala sam jos dva first sign i nista😕 ali sutra (mozda vec danas jer znam da necu docekati jutro) probam jos digitalni pa da zakljucim iscekivanje za ovaj mjesec..
    A koliko si do M? Nista jos nije gotovo dok ne dođe M… digitalni je majka za to jer nema tog gledanja jesam ili nisam nego jasno da + ili - a kad pogledas nije onda toliko skup , ja sam napravila u ovih 10 dana ja ne znam koliko testova…Ja sam isto i dalje ne zelim se previse veseliti, znam da je tu ali se nadam da ce se primiti i biti sve dobro do kraja! Bitno mi je isto da sad znam da mozemo, to me ubijalo..Ohrabruje me to da imam sve simptome i bijeli iscjedak danas tek ali tu je :)I evo nama je uspjelo s digitalnim trakicama za ovulaciju od prve, tako da od mene clear blue ima preporuke iako vidim da puno zena nije zadovoljno…Zelim ti svu svu srecu i vjerujem da ako ne ovaj mjesec onda vec naredne mjesece biti ce + 🥰I da ja pijem folnu vec nekoliko mj cijelo veijeme i malo sam se lijepse hranila, pila puno vode prethodnih mjeseci i tako… MM nista od toga, on je ono kako cemo lako cemo 😅🥲

    Jucer na vecer sam radila digitalni i negativan je..tako da ipak nista, on bi valjda 10/11 dpo vec trebao pokazati tocno🤷🏼‍♀️ nista, treba biti uporan i sta je tu je😔
    Hvala na lijepim zeljama i ja tebi zelim svu srecu, mirnu i urednu trudnocu❤️❤️

    🙎🏼‍♀️ 35god, 0.1 AMH 🙁
    🙎🏻‍♂️ 35god
    •05.2023. Prva trudnoća - spontani u 6tjednu💔
    •09.2023. Druga trunoća - missed ab. u 6tjednu💔
    •28.06.2024. Sveti duh, IVF, prvi pokušaj - injekcije Ovaleap i Menopur - niti jedan folikul

  • mimi994

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/2MFjHsS Da li jos neko vidi liniju ili samo ja? :D

  • greta10

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    mimi994

    https://ibb.co/2MFjHsS Da li jos neko vidi liniju ili samo ja? :D

    Vidim🤞🤞

  • mimi994

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Juce mi je clearblue digital bio pozitivan, danas sam radila betu rezultat 13.4, po mom racunanju 13dpo ako je tacno, da li ovde ima neke nade ili beta cak i pada jer je nemoguce da je test trakica mogla ocitati rez. manje od 10 hcg prekjuce. 

  • greta10

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    mimi994

    Juce mi je clearblue digital bio pozitivan, danas sam radila betu rezultat 13.4, po mom racunanju 13dpo ako je tacno, da li ovde ima neke nade ili beta cak i pada jer je nemoguce da je test trakica mogla ocitati rez. manje od 


    Najbolje ako mozes ponoviti betu za dva dana pa ces znati na cemu si🤞🤞

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.