Rano radjen test za trudnocu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • MandM

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Nažalost ja ne vidim.. ali mislim da nije ni potrebno raditi testove toliko rano. minimalno kažu 6 dana prije očekivane M, ali osobna preporuka je raditi na dan ili dan nakon očekivane M jer se ovako samo možete rastužiti i uznemiravati. pokušajte se tih 2 tjedna opustiti maksimalno dok čekate dan očekivane M. nadam se svakako da ce za par dana pokazati 2 crtice <3 sretno!!!

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️

  • Samra.

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Zdravo drage moje, nova sam na ovom forumu. Inače dobijam na svaka 22 dana ciklusa i očekivana menstruacija je trebala biti 19.07 međutim ja nisam dobila. 19tog i 21og sam imala smeđkasti iscjedak i ništa više. Test sam uradila iz znatizelje 30.07 i bila je blaga linija u 10minuta. Išla sam jučer ginekologu koji kaže da upale nema (a inače sam sklona i zbog toga nisam ostvarivala trudnocu), ali da mora proci ciklus od 30 dana i još plus 7 dana da bi mogli vidjeti da li je trudnoća ili ne. Ja imam blage mučnine i učestalo mokrenje, čak i po noći ustajem..Da li ste vi imali slična iskustva? I ako može link za ubačaj slike pa da vi procjenite da li je ovo pozitivan test ili je to ona evaporacijska linija...Hvala na odgovoru❤️💋

  • MandM

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Samra.

    Zdravo drage moje, nova sam na ovom forumu. Inače dobijam na svaka 22 dana ciklusa i očekivana menstruacija je trebala biti 19.07 međutim ja nisam dobila. 19tog i 21og sam imala smeđkasti iscjedak i ništa više. Test sam uradila iz znatizelje 30.07 i bila je blaga linija u 10minuta. Išla sam jučer ginekologu koji kaže da upale nema (a inače sam sklona i zbog toga nisam ostvarivala trudnocu), ali da mora proci ciklus od 30 dana i još plus 7 dana da bi mogli vidjeti da li je trudnoća ili ne. Ja imam blage mučnine i učestalo mokrenje, čak i po noći ustajem..Da li ste vi imali slična iskustva? I ako može link za ubačaj slike pa da vi procjenite da li je ovo pozitivan test ili je to ona evaporacijska linija…Hvala na odgovoru❤️💋

    Pozdrav. Nisam sigurna da sam dobro razumije a cijelu situaciju... Ali uglavnom dan nakon očekivane menstruacije bi test trebao biti pozitivan. Treba čitati dal se čitava test do nakon 5 ili 10 minuta.. Trudnoća se može potvrditi s postojanjem beta hCG u krvi. Ako je očekivana mjesečnica trebala biti 19.7. Pretpostavljam da je zadnja bila oko 25. Ili 26.6. I od tog datuma vam se računa Trudnoće ako je ima. Dakle čeka se 6 tjedana od zadnje menstruacije za ultrazvučni pregled. Učestalo mokrenje je jako čest simptom i mučnine isto samo dođu kasnije... Uglavnom napravite još jedan test ili da biste stvarno bili sigurni u laboratorij vaditi betu. Možete i privatno. Sretno!

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️

  • Samra.

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    MandM

    Samra.

    Zdravo drage moje, nova sam na ovom forumu. Inače dobijam na svaka 22 dana ciklusa i očekivana menstruacija je trebala biti 19.07 međutim ja nisam dobila. 19tog i 21og sam imala smeđkasti iscjedak i ništa više. Test sam uradila iz znatizelje 30.07 i bila je blaga linija u 10minuta. Išla sam jučer ginekologu koji kaže da upale nema (a inače sam sklona i zbog toga nisam ostvarivala trudnocu), ali da mora proci ciklus od 30 dana i još plus 7 dana da bi mogli vidjeti da li je trudnoća ili ne. Ja imam blage mučnine i učestalo mokrenje, čak i po noći ustajem..Da li ste vi imali slična iskustva? I ako može link za ubačaj slike pa da vi procjenite da li je ovo pozitivan test ili je to ona evaporacijska linija…Hvala na odgovoru❤️💋
    Pozdrav. Nisam sigurna da sam dobro razumije a cijelu situaciju… Ali uglavnom dan nakon očekivane menstruacije bi test trebao biti pozitivan. Treba čitati dal se čitava test do nakon 5 ili 10 minuta.. Trudnoća se može potvrditi s postojanjem beta hCG u krvi. Ako je očekivana mjesečnica trebala biti 19.7. Pretpostavljam da je zadnja bila oko 25. Ili 26.6. I od tog datuma vam se računa Trudnoće ako je ima. Dakle čeka se 6 tjedana od zadnje menstruacije za ultrazvučni pregled. Učestalo mokrenje je jako čest simptom i mučnine isto samo dođu kasnije… Uglavnom napravite još jedan test ili da biste stvarno bili sigurni u laboratorij vaditi betu. Možete i privatno. Sretno!

    Jeste zadnja je bila 27.06. I od tada više nemam menstruacije..Doktorka kaže da treba proći 30ti dan ciklusa bez obzira što ja dobijam inače na svaka 22 dana i tek kada prodje ciklus od 30 dana a da nema menstruacije onda se smatra da kasni. U nedjelju mi je rekla da radim ujutru test i u ponedjeljak na pregled bez obzira da li je pozitivan ili negativan test. Medjutim kada me je pregleda kaže da nema upale ni nista drugo sto bi ukazalo da trudnoca nije moguca..Osjeti i neki pritisak u stomaku kako me je pregledala..A UZ nije radila kaže da je rano suviše...Hvala Vam svakako na odgovoru.

  • Tajana0510

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav, nova sam na forumu.
    Kako postavim fotografiju?
    Malo sam uranila sa pravljenjem testa pa me zanima vaše mišljenje) .)

  • Tajana0510

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Uspjela sam dobiti Link fotografije, valjda će raditi.Naime imala sam transfer petodnevne blastociste 26.7. i danas sam radila test. Što je 6 dana od transfera :) Znam da je rano no nisam mogla izdržati.
    Kako se vama čini kao mogući pozitivni test ili kao evaporacijska linija testa (nju nisam niakd do sad vidjela, svi tetsovi su mi uvijek bili samo jedna crta bez ikakvih drugih sijena)https://ibb.co/vV36Vbs

  • Avatar nora3001

    nora3001

    Broj poruka: 210

    Prijavi adminu

    Tajana0510

    Uspjela sam dobiti Link fotografije, valjda će raditi.Naime imala sam transfer petodnevne blastociste 26.7. i danas sam radila test. Što je 6 dana od transfera :) Znam da je rano no nisam mogla izdržati.
    Kako se vama čini kao mogući pozitivni test ili kao evaporacijska linija testa (nju nisam niakd do sad vidjela, svi tetsovi su mi uvijek bili samo jedna crta bez ikakvih drugih sijena)https://ibb.co/vV36Vbs

    Ja vidim liniju😁
    Sretno

    👩🏻34🧔🏻‍♂️31
    🗓️ 1 godinu se trudili👩🏻‍❤️‍👨🏻
    🏥prvi pregled 31.1.24.
    Drugi pregled 15.2.24. imamo❤️
    🩸25.12.2023.
    ➕18.01.2024.
    💊Teranova prednatal vitamini,othomol,novalac
    🩷🩷it’s a girl🩷🩷

  • MandM

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Samra.

    MandM

    Samra.

    Zdravo drage moje, nova sam na ovom forumu. Inače dobijam na svaka 22 dana ciklusa i očekivana menstruacija je trebala biti 19.07 međutim ja nisam dobila. 19tog i 21og sam imala smeđkasti iscjedak i ništa više. Test sam uradila iz znatizelje 30.07 i bila je blaga linija u 10minuta. Išla sam jučer ginekologu koji kaže da upale nema (a inače sam sklona i zbog toga nisam ostvarivala trudnocu), ali da mora proci ciklus od 30 dana i još plus 7 dana da bi mogli vidjeti da li je trudnoća ili ne. Ja imam blage mučnine i učestalo mokrenje, čak i po noći ustajem..Da li ste vi imali slična iskustva? I ako može link za ubačaj slike pa da vi procjenite da li je ovo pozitivan test ili je to ona evaporacijska linija…Hvala na odgovoru❤️💋
    Pozdrav. Nisam sigurna da sam dobro razumije a cijelu situaciju… Ali uglavnom dan nakon očekivane menstruacije bi test trebao biti pozitivan. Treba čitati dal se čitava test do nakon 5 ili 10 minuta.. Trudnoća se može potvrditi s postojanjem beta hCG u krvi. Ako je očekivana mjesečnica trebala biti 19.7. Pretpostavljam da je zadnja bila oko 25. Ili 26.6. I od tog datuma vam se računa Trudnoće ako je ima. Dakle čeka se 6 tjedana od zadnje menstruacije za ultrazvučni pregled. Učestalo mokrenje je jako čest simptom i mučnine isto samo dođu kasnije… Uglavnom napravite još jedan test ili da biste stvarno bili sigurni u laboratorij vaditi betu. Možete i privatno. Sretno!
    Jeste zadnja je bila 27.06. I od tada više nemam menstruacije..Doktorka kaže da treba proći 30ti dan ciklusa bez obzira što ja dobijam inače na svaka 22 dana i tek kada prodje ciklus od 30 dana a da nema menstruacije onda se smatra da kasni. U nedjelju mi je rekla da radim ujutru test i u ponedjeljak na pregled bez obzira da li je pozitivan ili negativan test. Medjutim kada me je pregleda kaže da nema upale ni nista drugo sto bi ukazalo da trudnoca nije moguca..Osjeti i neki pritisak u stomaku kako me je pregledala..A UZ nije radila kaže da je rano suviše…Hvala Vam svakako na odgovoru.

    Ma za ultrazvuk jest prerano ne može se još baš vidjeti ali kažem vadi se krv, hormon beta HCG... Pa da to i kažem čeka se 6 tjedana od zadnje menstruacije bez obzira na trajanje vašeg ciklusa. A vama je sada 5 tjedana. Dakle još tjedan dana 😂 bit će sve u redu i bolovi u trbuhu su normalni ako nisu velikog intenziteta!

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️

  • MandM

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Tajana0510

    Uspjela sam dobiti Link fotografije, valjda će raditi.Naime imala sam transfer petodnevne blastociste 26.7. i danas sam radila test. Što je 6 dana od transfera :) Znam da je rano no nisam mogla izdržati.
    Kako se vama čini kao mogući pozitivni test ili kao evaporacijska linija testa (nju nisam niakd do sad vidjela, svi tetsovi su mi uvijek bili samo jedna crta bez ikakvih drugih sijena)https://ibb.co/vV36Vbs

    O da da vidi se crtica... Čestitam ♥️♥️♥️♥️

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️

  • Tajana0510

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Hvala :)
    Znaci mogu se malo radovati :D čekam još da potamni al sad je već i velika nada prisutna da je to to :D

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.