Rano radjen test za trudnocu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Elza

    Elza

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure.
    Treći nam je mjesec pokušavanja. Također i ja budem nestrpljiva pa napravim puno testova (dugi su ciklusi, 35-38 dana).
    Čak razmišljam da umjesto silnih testova odem i izvadim bHCG iz krvi. Košta 20-ak eura ali pokaže ranije porast bHCH-a a na kraju mi možda bude isplativije. Što vi mislite o tome?

  • Avatar Riri

    Riri

    Broj poruka: 61

    Prijavi adminu

    Elza

    Pozdrav cure.
    Treći nam je mjesec pokušavanja. Također i ja budem nestrpljiva pa napravim puno testova (dugi su ciklusi, 35-38 dana).
    Čak razmišljam da umjesto silnih testova odem i izvadim bHCG iz krvi. Košta 20-ak eura ali pokaže ranije porast bHCH-a a na kraju mi možda bude isplativije. Što vi mislite o tome?

    Znas li od prilike za koliko kao treba doc M? 
    Mozes ici vaditi betu, ona je najpouzdanija… 

    🧔🏽‍♂️32
    👩🏽 28
    5/2024 pokušavamo
    8/2024 ➕️
    9/2024 Biokemijska T

  • Marchy89

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Riri

    Marchy 89 nema te ovih dana, ima li kakvih novosti? Meni je 5 dan do (ne dolaska) M :D

    Danas u jutro sam radila First sign trakicu i nista..nema crte, nema sjene..tako da se malo bediram🥺

    🙎🏼‍♀️ 35god, 0.1 AMH 🙁
    🙎🏻‍♂️ 35god
    •05.2023. Prva trudnoća - spontani u 6tjednu💔
    •09.2023. Druga trunoća - missed ab. u 6tjednu💔
    •28.06.2024. Sveti duh, IVF, prvi pokušaj - injekcije Ovaleap i Menopur - niti jedan folikul

  • Avatar Riri

    Riri

    Broj poruka: 61

    Prijavi adminu

    Marchy89

    Riri

    Marchy 89 nema te ovih dana, ima li kakvih novosti? Meni je 5 dan do (ne dolaska) M :D
    Danas u jutro sam radila First sign trakicu i nista..nema crte, nema sjene..tako da se malo bediram🥺

    Ma taj first sign meni nije bio dobar, probaj mozda s clear blue ali digitalni s tjednima, mozes vec ranije 4 dana prije M 

    🧔🏽‍♂️32
    👩🏽 28
    5/2024 pokušavamo
    8/2024 ➕️
    9/2024 Biokemijska T

  • Marchy89

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Riri

    Marchy89

    Riri

    Marchy 89 nema te ovih dana, ima li kakvih novosti? Meni je 5 dan do (ne dolaska) M :D
    Danas u jutro sam radila First sign trakicu i nista..nema crte, nema sjene..tako da se malo bediram🥺
    Ma taj first sign meni nije bio dobar, probaj mozda s clear blue ali digitalni s tjednima, mozes vec ranije 4 dana prije M

    A mozda bi mogla probati🤷🏼‍♀️
    Ajme jeli ja to vidim kod tebe u potpisu da imas +??🤩🤩🤩

    🙎🏼‍♀️ 35god, 0.1 AMH 🙁
    🙎🏻‍♂️ 35god
    •05.2023. Prva trudnoća - spontani u 6tjednu💔
    •09.2023. Druga trunoća - missed ab. u 6tjednu💔
    •28.06.2024. Sveti duh, IVF, prvi pokušaj - injekcije Ovaleap i Menopur - niti jedan folikul

  • Avatar Riri

    Riri

    Broj poruka: 61

    Prijavi adminu

    Marchy89

    Riri

    Marchy89

    Riri

    Marchy 89 nema te ovih dana, ima li kakvih novosti? Meni je 5 dan do (ne dolaska) M :D
    Danas u jutro sam radila First sign trakicu i nista..nema crte, nema sjene..tako da se malo bediram🥺
    Ma taj first sign meni nije bio dobar, probaj mozda s clear blue ali digitalni s tjednima, mozes vec ranije 4 dana prije M
    A mozda bi mogla probati🤷🏼‍♀️
    Ajme jeli ja to vidim kod tebe u potpisu da imas +??🤩🤩🤩

    Daaaa danas s digitalcem , Al bilo mi je kao i tebi na clear blue 6 dana ranije onaj test jucer i prekjucer skoro nevidljiva crta i danas digitalni potvrdio bila sam ludaaaaa cijelo veijeme, jucer se isplakala kao nista i evo ipak je tu… ali i dalje sam jos malo rezervirana dok ne vidim za M i pregled , budem učitala sada slike oba da vidis jer mi se cini kao tvoja crta isto, tvoja cak bolja od moje… btw napravila sam i jos neke druge testove i na njima nista a clear blue su mi dali crte jedini

    🧔🏽‍♂️32
    👩🏽 28
    5/2024 pokušavamo
    8/2024 ➕️
    9/2024 Biokemijska T

  • Avatar Riri

    Riri

    Broj poruka: 61

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/zQCjB03 Ovo je onaj rani test radila sam ta dva 5 i 6 dana prije izostanka Mhttps://ibb.co/FsqRrv6  digitalac od danas, 4 dana prije 

    🧔🏽‍♂️32
    👩🏽 28
    5/2024 pokušavamo
    8/2024 ➕️
    9/2024 Biokemijska T

  • Marchy89

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Predivne predivne vijesti❤️❤️🥰 taj osjecaj kada vidis + koji tolko zeljno iscekujes je neprocjenjiv🥰  zelim ti sve najbolje, divnu i mirnu trudnocu😌 Probat cu jos sutra u jutro sa digitalnim..ali mislim da je onaj moj prvi test bio neka greska ili smo jednostavno vidjeli nesto cega nema..dva dana kasnija sam probala isti takav i nisam nista mogla vidjeti. Probala sam jos dva first sign i nista😕 ali sutra (mozda vec danas jer znam da necu docekati jutro) probam jos digitalni pa da zakljucim iscekivanje za ovaj mjesec..

    🙎🏼‍♀️ 35god, 0.1 AMH 🙁
    🙎🏻‍♂️ 35god
    •05.2023. Prva trudnoća - spontani u 6tjednu💔
    •09.2023. Druga trunoća - missed ab. u 6tjednu💔
    •28.06.2024. Sveti duh, IVF, prvi pokušaj - injekcije Ovaleap i Menopur - niti jedan folikul

  • Avatar Riri

    Riri

    Broj poruka: 61

    Prijavi adminu

    Marchy89

    Predivne predivne vijesti❤️❤️🥰 taj osjecaj kada vidis + koji tolko zeljno iscekujes je neprocjenjiv🥰 zelim ti sve najbolje, divnu i mirnu trudnocu😌Probat cu jos sutra u jutro sa digitalnim..ali mislim da je onaj moj prvi test bio neka greska ili smo jednostavno vidjeli nesto cega nema..dva dana kasnija sam probala isti takav i nisam nista mogla vidjeti. Probala sam jos dva first sign i nista😕 ali sutra (mozda vec danas jer znam da necu docekati jutro) probam jos digitalni pa da zakljucim iscekivanje za ovaj mjesec..

    A koliko si do M? Nista jos nije gotovo dok ne dođe M… digitalni je majka za to jer nema tog gledanja jesam ili nisam nego jasno da + ili - a kad pogledas nije onda toliko skup , ja sam napravila u ovih 10 dana ja ne znam koliko testova… Ja sam isto i dalje ne zelim se previse veseliti, znam da je tu ali se nadam da ce se primiti i biti sve dobro do kraja! Bitno mi je isto da sad znam da mozemo, to me ubijalo..Ohrabruje me to da imam sve simptome i bijeli iscjedak danas tek ali tu je :)I evo nama je uspjelo s digitalnim trakicama za ovulaciju od prve, tako da od mene clear blue ima preporuke iako vidim da puno zena nije zadovoljno…Zelim ti svu svu srecu i vjerujem da ako ne ovaj mjesec onda vec naredne mjesece biti ce + 🥰I da ja pijem folnu vec nekoliko mj cijelo veijeme i malo sam se lijepse hranila, pila puno vode prethodnih mjeseci i tako… MM nista od toga, on je ono kako cemo lako cemo 😅🥲

    🧔🏽‍♂️32
    👩🏽 28
    5/2024 pokušavamo
    8/2024 ➕️
    9/2024 Biokemijska T

  • Avatar Elza

    Elza

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu

    Riri

    Elza

    Pozdrav cure.
    Treći nam je mjesec pokušavanja. Također i ja budem nestrpljiva pa napravim puno testova (dugi su ciklusi, 35-38 dana).
    Čak razmišljam da umjesto silnih testova odem i izvadim bHCG iz krvi. Košta 20-ak eura ali pokaže ranije porast bHCH-a a na kraju mi možda bude isplativije. Što vi mislite o tome?
    Znas li od prilike za koliko kao treba doc M?
    Mozes ici vaditi betu, ona je najpouzdanija…

    Čestitam ti na + 🙂
    Još 3-4 dana do M, jučer first sign negativan.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.