Proljetno - ljetnje bebe 2020.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Elenicaa20

    E hvala ti skoljka
    Da vam postavim sliku stomaka i da mi kazete jel mislite da je oke za 6 mj?
    I da li se vama cini nisko?
    Ove starije zene me stalno pitaju jel nosim nisko😳a meni moja dokt do sad. Nista nije rekla
    Valjda sam ovo kopirala🤣
    https://ibb.co/MS3JjcX [ibb.co]


    E, sad se tek ja brinem. 😂 Moj je dosta niže od tvog. No, valjda od težine… Meni stalno govore kako sam mršava, a trbuh mi ogroman i da zato moram na bolovanje… Nikad zadovoljni!

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Elenicaa20

    Broj poruka: 396

    Prijavi adminu

    skoljka e tacno mi je tako…haha ako nije to jest kolika je beba?A imal sta tu i slicno 
    Zene su cudo pa haj 
    Hvala vam na komentarima sad sam mirnija
    Dobro je doci ovdje pa pisati s normalnom zenama😊
    Ovamo u privatnom zivotu samo gledaju kako ce naskodit uh

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Jahanara

    Hvala Skoljka! Stavljam u kosaricu😃

    Ma onaj dan kad smo mi bile u Mani bilo je zatvoreno. Par radnika, mislim da je jedan bio na ljestvama i koliko sam uspjela vidjeti skroz u cosku samo jedna vjesalica s par komada robe. Nit je svjetlilo nit robe 🤔

    Haha i mi taman jucer ugovorili tapeciranje kutne garniture. Otisao je skaj, sve drugo dobro. Bilo nam nekako steta bacit pa kupovat novu uz sve druge troskove koje imamo. Ovo ce nas kostati 2300kn, i materijal i rad. Uzeli smo kvalitetniji materijal. Ne znam uopce jesmo li prosli dobro ili ne…


    Ma jesi sigurno, za te novce nemozes kupiti nista kako spada jel tako. Mene ce 6 stolica, stim da platnonide do poda, trosjed dvosjed i fotelja kostat 7500, ali popricat cemo jos oko cijene, ipak mislim da me na foru ulovila za ovih 30%, mada je ovaj materijal stvatno dobar.
    Elenica i moj je dosta nizi od tvog i meni raste ispod pupka, uopce mu sredina nije na pupku, a normalan je nije niskonoseci, pusti babe, jos bi im bilo najbolje potvrdjivati svaku konstataciju 🙈😂

  • Avatar Boa35

    Boa35

    Broj poruka: 1537

    Prijavi adminu

    Elenicaa20

    E hvala ti skoljka
    Da vam postavim sliku stomaka i da mi kazete jel mislite da je oke za 6 mj?
    I da li se vama cini nisko?
    Ove starije zene me stalno pitaju jel nosim nisko😳a meni moja dokt do sad. Nista nije rekla
    Valjda sam ovo kopirala🤣
    https://ibb.co/MS3JjcX [ibb.co]


    Prelijep trbuščić za 6mj 🥰🥰
    Nemoj se obazirati na bapske priče, jer ćeš se nepotrebno nervirati! Ja sam svima samo rekla da su i one bile trudne i imale priliku radit po svome, jesti za 5 osoba i druge stvari..a mene nek puste na miru.. 
    Meni su znale govoriti da moram više jesti, jer mi samo trbuh raste, valjda se moram udebljati 30kg, da bi bila prava trudnica 🙈 još kak je moja mama na selu, pa kad pokaže sliku prijateljicama, to su komentari boli glava 😂

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Cure, zna li vas kad zabolit kad se okrećete s boka na bok? Ovu noć sam se jedva okrenula, baš me pošteno štrecnulo. Kao da me struja prošla. Sve mi je teže naći položaj jer je mali u vodoravnom položaju pa ga smeta kako god da se okrenem. Ne kužim kako mu odgovara ta pozicija?! 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Mislim da mi u prvoj trudnoći mali nikad nije bio popreko. 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Elenicaa20

    Broj poruka: 396

    Prijavi adminu

    Opet mi se pojavio jutarnji zuckasti iscjedak
    Bio je nestao jedno vrijeme
    Ocigledno opet upala😳
    Jos se perem vodom i sodom svaki dan kako mi je dokt rekla
    Iskoristila vaginalete
    Opet na slj pregledu cu joj reci sig opet vaginalete ce dati 
    Bas su mi mrske nesto 
    Imal neka da rijesava prirodno iscjedak?
    Najvise se pojavi ujutro 

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Elenicaa20

    Opet mi se pojavio jutarnji zuckasti iscjedak
    Bio je nestao jedno vrijeme
    Ocigledno opet upala😳
    Jos se perem vodom i sodom svaki dan kako mi je dokt rekla
    Iskoristila vaginalete
    Opet na slj pregledu cu joj reci sig opet vaginalete ce dati
    Bas su mi mrske nesto
    Imal neka da rijesava prirodno iscjedak?
    Najvise se pojavi ujutro


    Pa mi sve imamo iscjedak. To je normalno, dokle nema neugodan miris i ništa te ne svrbi ni ne pecka. 🙄

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Boa35

    Boa35

    Broj poruka: 1537

    Prijavi adminu

    Vaki ne pomaže ni jastuk da ga staviš između nogu i pod trbuh? Moja nije popreko, al isto mi smeta trbuh..treba mi neko vrijeme da se namjestim..jastuk mi dosta pomogne.. 
    Elenica20 i ja imam iscjedak..uglavnom ujutro..bekad je bijeli, nekad žučkasti..kako koji dan..al dr i moja  je mpo mi rekli da je to skroz normalno u trudnoći..nalazi su uredni, pa mi ništa ne daju od lijekova.. 

    Imam pitanje..našla sam kompletić u c&a koji bih htjela uzeti za izlazak iz bolnice..pošto oni imaju manje brojeve da uzmem onda broj 62 ili 56? 
    Cijelo vrijeme je beba veća za 5 dana i dr uvijek komentira da ima duge noge, mislite da je onda bolje 62? To je zapravo 56 iz h&ma.. 

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Karla89

    Vaki ne pomaže ni jastuk da ga staviš između nogu i pod trbuh? Moja nije popreko, al isto mi smeta trbuh..treba mi neko vrijeme da se namjestim..jastuk mi dosta pomogne..
    Elenica20 i ja imam iscjedak..uglavnom ujutro..bekad je bijeli, nekad žučkasti..kako koji dan..al dr i moja je mpo mi rekli da je to skroz normalno u trudnoći..nalazi su uredni, pa mi ništa ne daju od lijekova..
    .
    Imam pitanje..našla sam kompletić u c&a koji bih htjela uzeti za izlazak iz bolnice..pošto oni imaju manje brojeve da uzmem onda broj 62 ili 56?
    Cijelo vrijeme je beba veća za 5 dana i dr uvijek komentira da ima duge noge, mislite da je onda bolje 62? To je zapravo 56 iz h&ma..


    56 uzmi..po meni ce 62 biti preveliko..
    Npr neka beba bude 52 cm duga..sve ce joj biti bar 5 cm predugo..to je puno.




    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.