Proljetno - ljetnje bebe 2020.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Vaki

    Cure, zna li vas kad zabolit kad se okrećete s boka na bok? Ovu noć sam se jedva okrenula, baš me pošteno štrecnulo. Kao da me struja prošla. Sve mi je teže naći položaj jer je mali u vodoravnom položaju pa ga smeta kako god da se okrenem. Ne kužim kako mu odgovara ta pozicija?!


    I meni je pocelo tak negdje od 28tt da mi se jako tesko okretat s boka na bok, bas me zafrkne dole dok se ne nastimam. Ne odgovara mi ni jastuk izmedju nogu nego ga stavim ispod bedara, da mi cijeli taj dio bude mrvu odignut i jedino mi tako odgovara dok spavam. Vidis meni najvise odgovaralo dok je bio tak poprijeko, nije me dole stiskalo nista, sad kako je opet dole, opet mi stalno pritisak.
    Elenica prosli put kad si imala iscjedak, jel bila neka bakterija. Ja ujutro nekad mialim da sam se upiskila kako naglo izleti iscjedak, bijelozuckast je i nema neugodan miris, dr mi je rekla da je to sasvim normalan iscjedak 🤷🏻‍♀️

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Ne smeta meni kad je popreko, nego njemu smeta kad legnem. Valjda mu zalegnem na nešto pa me počne udarati. Onda se jedva prebacim na drugu stranu i opet on udara. Baš onako bočno, valjda ručicama i nogicama. Onda imam glupi osjećaj da ću ga zgnječiti pa se ustanem. Jastuk sam stavila malom u krevetić jer se stalno udarao glavicom u zid prilikom okretanja. Tako da sam ostala bez njega. 😋
    Morat ću kupit još jedan. 
    Karla - i ja mislim da je bolje uzeti 56. Kao što sam već rekla, moj se rodio s 53 cm i plivao je u robici 62. Sve smo morali frkati. 😅

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Karla da 62 iz c&a je 56 iz h&m, neznam sta da napravis ako mislis da ce bebica biti duza. Koji si kompletic nasla? Meni se jako svidja onaj pleteni bijeli, sa ocima i nosom mede 😊ali ja bi uzela za mog 56 jer ne racunam da ce biti duzi od 53, nismo ni mi visoki, a i bili smo mali kao bebe. A opet glupo je da mu bude veliko i da izgleda trapavo, mozda bolje da uzmes 56 sredis ga za izlazak i ostavis za uspomenu ak mu vise nebude moglo ☺️
    Jesi ti kupovala sta u kiku, ono prije par dana sto sam uzela dva bodija i hlacice, reko uzet cu 50, al kad sam usporedjivala to je kao 56

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Vaki

    Ne smeta meni kad je popreko, nego njemu smeta kad legnem. Valjda mu zalegnem na nešto pa me počne udarati. Onda se jedva prebacim na drugu stranu i opet on udara. Baš onako bočno, valjda ručicama i nogicama. Onda imam glupi osjećaj da ću ga zgnječiti pa se ustanem. Jastuk sam stavila malom u krevetić jer se stalno udarao glavicom u zid prilikom okretanja. Tako da sam ostala bez njega. 😋
    Morat ću kupit još jedan.
    Karla - i ja mislim da je bolje uzeti 56. Kao što sam već rekla, moj se rodio s 53 cm i plivao je u robici 62. Sve smo morali frkati. 😅


    Ja niti ne koristim pericu, vruce mi od njeg, neznam smeta mi, ja koristim obican jastuk. Ma neces ga zgnijeciti, ne brini, sigurno mubzanimljivo jer nesto dotice pa zato lupa 😂

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    skoljka

    Vaki

    Ne smeta meni kad je popreko, nego njemu smeta kad legnem. Valjda mu zalegnem na nešto pa me počne udarati. Onda se jedva prebacim na drugu stranu i opet on udara. Baš onako bočno, valjda ručicama i nogicama. Onda imam glupi osjećaj da ću ga zgnječiti pa se ustanem. Jastuk sam stavila malom u krevetić jer se stalno udarao glavicom u zid prilikom okretanja. Tako da sam ostala bez njega. 😋
    Morat ću kupit još jedan.
    Karla - i ja mislim da je bolje uzeti 56. Kao što sam već rekla, moj se rodio s 53 cm i plivao je u robici 62. Sve smo morali frkati. 😅

    Ja niti ne koristim pericu, vruce mi od njeg, neznam smeta mi, ja koristim obican jastuk. Ma neces ga zgnijeciti, ne brini, sigurno mubzanimljivo jer nesto dotice pa zato lupa 😂


    Meni ja do trudnoće uvijek bilo hladno, a sad se samo skidam. Vjerujem da bi i meni Perica bio prevruć. 😅
    Vidiš, ja iz Kika imam samo stvari za starijeg pa ne znam usporediti vel. za bebe. 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Boa35

    Boa35

    Broj poruka: 1537

    Prijavi adminu

    Muž je bio 50cm i 3000g
    Ja sam bila 52 cm i 3900g 🙈
    I sad uopće ne znam što očekivati od malene 😆
    Uzet ću 56, pa što bude, neće valjda bit veća 😂
    Evo ovo sam mislila uzeti i imamo bijelu jaknicu iz h&ma..
    https://ibb.co/Y8ngjbf [ibb.co]
    Kad sve kupim ću poslikat cijelu kombinaciju 🤗

  • Avatar mom3

    mom3

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Ako nekome treba C&A ima dodatnih 30% popusta na sve snižene artikle. Vrijedi samo za HR.
    Upecala sam preslatku plišanu pidžamicu 56 za bebu za 28kn + Frozen majicu za 28kn i proljetnu jaknu za stariju za 70kn. Isplatilo mi se ići :)

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Karla89

    Muž je bio 50cm i 3000g
    Ja sam bila 52 cm i 3900g 🙈
    I sad uopće ne znam što očekivati od malene 😆
    Uzet ću 56, pa što bude, neće valjda bit veća 😂
    Evo ovo sam mislila uzeti i imamo bijelu jaknicu iz h&ma..
    https://ibb.co/Y8ngjbf [ibb.co]
    Kad sve kupim ću poslikat cijelu kombinaciju 🤗


    Ma 56 uzmi bez razmisljanja 7, al ce biti mala zgodnica 😊😍jel to ona mucasta bijela jaknica, ja sam svom uzela plavo bijelu 😊
    Mmamma jel to vrijedi samo u ducanima ili i online, al sta mi vrijedi kad mi ovaj kompletic nije snizen 🙈

  • Avatar Fever

    Fever

    Broj poruka: 1084

    Prijavi adminu

    Vaki i mene nekad strecne kad se okrecem, znaci nisam jedina.
    Ja srolam deku i stavim izmedju nogu, jastuk mi je previse, probala i to.
    I tu deku onda tijekom noci ako me krene bolit kuk i jedan i drugi samo ju prebacim onako iza pola ledja da ne spavam bas na ledjima :-D

    [lilypie.com]

    It’s a baby boy💙

  • Avatar My baby

    My baby

    Broj poruka: 1155

    Prijavi adminu

    Vaki tako je i meni sad u ovoj trecoj trudnoci.Cure mi nisu nikad bile poprijeko rano su se okrenule na glavu i tako ostale do kraja.Ova cura je jos poprijeko i tocno kad legnem na bok se vise rita pa i ja imam takva razmisljanja da cu je zgnjeciti 😂.pa si ondastavim jastucic ispod trbuha i bude bolje…Jedva cekam privat uzv sad 30.-tog da vidim u kojem je polozaju ali mislim da je u istom jer desno osjetim noge a gore ruke kako je i bila na proslom ultrazvuku.Ocito joj se svidja jos biti tako.


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.