Proljetno - ljetnje bebe 2020.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Ja sam jedina blesava platila 200 kn tu zaštitu za krevetić. Dok nisam vidjela te u Lidlu, mislila sam da je takva cifra u svim trgovinama.

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar mom3

    mom3

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Karla89

    mmammaa

    Zna li netko gdje povoljno kupiti nepromočive podloge za kinderbet,a da su ok?

    Ja dam uzela u ikei onu što izgleda kao plahta s gumicom i natakne se na madrac..nije bila skupa..
    https://m2.ikea.com/hr/hr/p/lenast-zastita-za-madrac-bijela-70373100/ [m2.ikea.com]


    Ovo mi izgleda, bar za sada, još nekako najprivlačnije.

    mamasita05 vidjela sam to u Lidlu. Tamo ih zovu podloga za inkontinenciju (valjda kao za odrasle). Bila sam neodlučna pa nisam uzela. Ako ih uspijem naći, uzeti ću.

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Ja sam tu nepropusnu kupila u babycentru za 80kn, frotirna a ispod ima onaj neki sloj nepropusni, imam namjeru preko nje stavljati obicnu plahtu pa se nadam da se beba nece znojiti. 

  • Avatar Boa35

    Boa35

    Broj poruka: 1537

    Prijavi adminu

    Bila u c&a i kupila kompletić za bebu 🥰🥰
    Ali nisam uopće vidjela da je išta sniženo za bebe, barem u cityu gdje smo bili.. sutra ću poslikat 🤗 
    Jeste li vi bile na tečaju za trudnice i planirate li ići? 
    Mi idemo utorak i srijedu to riješiti, ne treba nam za vinogradsku bolnicu, ali zbog sebe pošto nam je prva beba 😊

  • Avatar sagi

    sagi

    Broj poruka: 1621

    Prijavi adminu

    Karla kamo idete na tečaj? Mi idemo u 3.mj na Sv.Duh, planiram tamo roditi pa ćemo onda tamo i na tečaj. 

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Niti nama za sv. Duh ne treba ali cemo svakako ici radi sebe, u utorak tu kod nas u lokalni dom zdravlja. Jedva cekam 😊

  • Avatar MickeyMouse

    MickeyMouse

    Broj poruka: 843

    Prijavi adminu

    Večer žene! Cijeli dan sam bila u sopingu, sada zalegla i popila magnezij i opuštam se 😄 našla sam tajice u Lidlu, za bebe nije bilo ništa. U c&a sam uzela onaj paket bodija za stariju, onih 5 komada kao Skoljka, a ovaj dodatni popust nije me se bas dojmio. E i uzela sam paket tetra pelena u Lidlu. I u DM-u su pampers na akciji 2+1 pa sam uzela, za sada još samo za stariju, nama su se najbolje pokazale svijetlozelene pampers 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Boa35

    Boa35

    Broj poruka: 1537

    Prijavi adminu

    sagi

    Karla kamo idete na tečaj? Mi idemo u 3.mj na Sv.Duh, planiram tamo roditi pa ćemo onda tamo i na tečaj.


    U dz B.Filipovića..dva dana traje samo. 
    Jedino ne znam kak ću to izdržati..na poslu bit cijeli dan i onda još 3h tamo sjediti 🙈😂

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Jutrooo… Jel ima snijega kod vas., ja se inace radujem prvom snijegu al sad nekako nemam osjecaj da je pao, valjda sto je jadan tanak 😂
    MickeyMouse super za shoping 👍🏻, koliko  je stara mala, koji oni broj nose oko godine dana ako je djete prosjecne velicine.?

  • Avatar Fever

    Fever

    Broj poruka: 1084

    Prijavi adminu

    Mi cemo na tecaj sad u drugom mj. Kod nas u bolnici u Os traze.
    Taman cu biti 28tt kad budem isla na tecaj, necu odgađati jer znaaaam da mi se kasnije nece dati i biti ce mi na knap s vremenom

    [lilypie.com]

    It’s a baby boy💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.