Proljetno - ljetnje bebe 2020.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Boa35

    Boa35

    Broj poruka: 1537

    Prijavi adminu

    Corinne

    Idem sljedeci tjedan na ogtt, pa me zanima, koliko je to iscrpljujuce, i jel po vama ok otici na posao poslije testa? Razmisljam da uzmem godisnji taj dan, ili ne..


    Meni nije bilo ništa iscrpljujuće.. došla u 7h ujutro, u 10 već bila na poslu.. ali sama procjeni trebaš li slobodno ili ne. 
    A znaš li da za preglede u trudnoći imaš pravo jednom mjesečno na slobodan dan? Proguglaj.. 
    Ja samo zahtjev pošaljem u pravnu službu i dobijem plaćeni dopust..ne traže me nikakav dokaz niti ništa. 

  • Minnie255

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Bravo za kolica Lily sad si mirna, a nema veze kasnije ces ih i ti prodati pa ce ti se nesto i vratit:) meni taj ogtt najgore bilo kad sam popila 20 min mislila sam se ocu povratit😂

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Mellorine

    Skoljka kks ti je kompletna krvna slika,AST,ALT,,GGT su ti jetreni nalazi, keratinin mislim da u vezi bubrega pretrage, ostalo nalazi urina

    Ovo iz urina, jel znas jel se to treba donijeti ili tamo dat uzorak? 

  • Avatar Fever

    Fever

    Broj poruka: 1084

    Prijavi adminu

    Cure jel netko cuo nesto za one monitorčiće i detektor sto ide pod madrac kao radi pracenja disanja bebe ( ako nema udaha 20 sekundi alarm se javlja tako nesto) nesto povezano sa sindromom iznenadne dojenacke smrti. Ugl kolegica i ja nesto pricamo i kaze ona kak je njen mali sad skoro godinu pa ce ga vratiti kolegici od koje je posudila. Pa me mal zatekla, nisam to mislila nabavljati a nije bas jeftino, kontam da ima na aliexpresu al ne nadem ja to.. jel netko planirw to uzimati ili zna nesto vise?

    [lilypie.com]

    It’s a baby boy💙

  • Deleted user

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    skoljka

    Mellorine

    Skoljka kks ti je kompletna krvna slika,AST,ALT,,GGT su ti jetreni nalazi, keratinin mislim da u vezi bubrega pretrage, ostalo nalazi urina
    Ovo iz urina, jel znas jel se to treba donijeti ili tamo dat uzorak?


    Kod nas mozes donijeti i u onoj sterilnoj casici iz ljekarne sto kupis, a mozes i tamo.

  • Avatar Lilypie

    Lilypie

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    Skoljka nisam uzela roza kroviće 😂 Samo jedna su bila na stanju i to je bila Grey boja. Inače se čekaju 12 tjedana.
    Možda poslije, kad budem sigurna da su dvije curice. Ovako još uvijek postoji mogućnost da me iznenade. 
    Od 22. tjedna, čini mi se, nitko mi nije vise gledao spol, tako da još uvijek postoji mogućnost za faktor iznenađenja 😁

    Nase princeze rodjene 13.02.2020.
    Sara & Nora 💞

  • Deleted user

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    Fever joj meni je tog pistanja dosta od prve male iz bolnice, stalno se pitas sto je sad. Tako da ni to kod kuce ne bih bas preporucila, jer cim se beba pomakne i ako ne ocitava dobro, alarm ce ti se javljati, a ti ces biti jos pod dodatnim stresom, ali to je samo moje misljenje.
    skoljka nisam spomenula da su to po meni standardne pretrage u trudnoci, po tim nalazima samo gledaju ima li kakvih simptoma mogucnosti prijevremenog poroda.

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Lilypie ahahahha znaci nisi na cisto 😂, nema veze roza dekice stavis 👍🏻, ili plave 😂, i moja su siva 😎
    Melorine onda je mozda najbolje da onda od kuce ponesem 🤷🏻‍♀️, sta se to moze vidjeti iz pretraga, nisam znala, nadam se da ce sve biti uredno.
    Fever nisam znala da to postoji, joj mislim da bi  to bilo bas stresno ako bi svako malo sviralo, a mozda i grijesim.
    Jel se javljala ona cura sto joj je na zadnjem pregledu utvrdjeno da joj se cerviks smanjuje, sta li je sa njom, nadam se da miruje i da ne bude islo na gore 🤷🏻‍♀️

  • Avatar Fever

    Fever

    Broj poruka: 1084

    Prijavi adminu

    Mellorine

    skoljka

    Mellorine

    Skoljka kks ti je kompletna krvna slika,AST,ALT,,GGT su ti jetreni nalazi, keratinin mislim da u vezi bubrega pretrage, ostalo nalazi urina
    Ovo iz urina, jel znas jel se to treba donijeti ili tamo dat uzorak?

    Kod nas mozes donijeti i u onoj sterilnoj casici iz ljekarne sto kupis, a mozes i tamo.


    Uvijek donesite sami, kupite sterilnu casicu, ujutro se otusirajte i pod tusem rukom razmaknite spolovilo i uhvatite srednji mlaz. Sve ostalo nije sto posto sterilno i mozete imati lazan nalaz ( urinokultura)

    [lilypie.com]

    It’s a baby boy💙

  • Deleted user

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    Fever a vidis to je stvarno logicno, a to inace nitko ne savjetuje, ja sam zadnja dva puta tamo dala uzorak jer nisam kod kuce sterilnih casica vise imala, ali srecom sve bilo u redu.
    Skoljka da da to se sve da zakljuciti iz nalaza zato nam ih i rade, ma bit ce sve u redu ne sumnjam 😀

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.