Proljetno - ljetnje bebe 2020.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    Cure bit ce vam dosta 56 broj za izlazak, nisam cula za nikog da je odma u 62 nema veze sto je c&a nije opet toliko manji kalup. 
    U Kiku su veci kalupi i dok je moja nosila 56 iz c&a iz kika joj je bilo 56 veliko, tako da se tamo po meni moze uzimati i 50 broj dosta otih prvih stvari.
    Ja u zadnje vrijeme spavam samo na desnom boku cim se na lijevi okrenem budna budem i onda tako budem malo i okrenem se nazad na desni i spavam. Na leđima bi i dalje mogla spavati nista mi ne smeta, ali izbjegavam kad nije preporucljivo.

  • Avatar mom3

    mom3

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Mislim da je samo u trgovinama jer piše ovako:
    *Akcija traje od 16. do 19.01.2020. u svim hrvatskim C&A trgovinama.

  • Minnie255

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Ja sam cak ok sinoc spavala al danas me kontrakcije opet soraju bas na veliko vec sam popila jedan magnezij al nista nije bolje🤷🏻‍♀️Ako mi se bas ovako nastavi uzet cu danas mali normabel da mi malo popusti jer jedva disem 🤰🏼

  • Avatar Jahanara

    Jahanara

    Broj poruka: 1963

    Prijavi adminu

    Narucila sam izdajalicu😀 jedva cekam da stigne!

    Definitivnk br 56 za izlazak. Kolegicina mala je imala 4100gr kad ju je rodila i stala je normalno u 56. 


  • Avatar mom3

    mom3

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Zna li netko gdje povoljno kupiti nepromočive podloge za kinderbet,a da su ok?

  • Avatar My baby

    My baby

    Broj poruka: 1155

    Prijavi adminu

    Mellorine i ja se slazem da je 56 dosta za izlazak bebe i moje su bile vece pa im je to bilo malo vece nema potrebe uzimat 62


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Elenicaa20

    Broj poruka: 396

    Prijavi adminu

    skoljka jeste bila upalica i dala mi vaginalete i i dalje ga je bilo ali nije bilo ujutro
    I sad se opet vratilo bas tako ujutro izade nema ni kod mene neugodan miris
    Niti svrbi niti pecka
    A eto tako i prosli put bilo pa ona rekla upala
    Vidjet cu idem 6.2 aBd na pregled opet cu joj reci za taj iscjedak jutarnji 
    Nekad mi ide na zivce
    Samo sto piskim ustanem ono izade na gacice uzas

  • Avatar Boa35

    Boa35

    Broj poruka: 1537

    Prijavi adminu

    mmammaa

    Zna li netko gdje povoljno kupiti nepromočive podloge za kinderbet,a da su ok?


    Ja dam uzela u ikei onu što izgleda kao plahta s gumicom i natakne se na madrac..nije bila skupa..
    https://m2.ikea.com/hr/hr/p/lenast-zastita-za-madrac-bijela-70373100/ [m2.ikea.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    mmammaa

    Zna li netko gdje povoljno kupiti nepromočive podloge za kinderbet,a da su ok?


    Ja mislim da sam ja bila u adaxu uzela nepromocivu plahtu za 70kn, e sad sigurno ima i povoljnijih, ali ja sam tad naletila na nju i odlicna se pokazala, znam da su se neke mame zalile da im se bebe dosta znoje od tih podloga, a i od nekih plahti, a vjerujem da u svakom baby centru ima samo ovisi kakvu zelis.

  • mamasita05

    Broj poruka: 253

    Prijavi adminu

    mmammaa

    Zna li netko gdje povoljno kupiti nepromočive podloge za kinderbet,a da su ok?


    Bilo je u lidlu od cetvrtka. U mom sam ih vidjela i sinoc, pa pogledaj, ako jos imaju. 40kn, 70x90

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.