Proljetno - ljetnje bebe 2020.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ribi1234

    ribi1234

    Broj poruka: 409

    Prijavi adminu

    Curice, jel znate da u dm-u mozete besplatno dobiti poklon paketic za trudnice? Treba vam ona njihova kartica, s njom se samo javite na blagajni. Dobit cete torbicu sa knjizicama i dvije kremice. Slatko je skroz :) 

    [lilypie.com]

  • Avatar Boa35

    Boa35

    Broj poruka: 1537

    Prijavi adminu

    Curke, evo nas doma! 
    Malecki je i dalje veći za 5dana..po veličini sam u 10tj..mlatara rukama i nogama i ima akrobacije u trbuhu 🥰🥰😂😂 nisam mogla vjerovati.. ja pitam doktora: ma jel on to miče rukama?! Ovaj umro od smijeha 😂😂 uglavnom nisam pogled s ekrana skidala 😂😂 
    Inače, dr je uvjeren da je dečko..vidio je pišulinca?! Ostala sam paf, jer sam mislila da se to tamo iza 16tj može vidjeti tek..al baš mi je pokazao gdje su nogice a gdje pišulinac 😂 je da ga je lovio koju min da se  okrene, ali sam vidjela 🤣
    Jedino imam upalu mjehura, zato moram toliko na wc po noći..u pon moram urinokulturu raditi.  
    Sad mogu mirno spavati, tj.idem kolač napraviti da proslavimo 🥰
    Vaki čestitam, drago mi je da je sve ok 😘

  • Avatar Lilypie

    Lilypie

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    Karla89

    Curke, evo nas doma!
    Malecki je i dalje veći za 5dana..po veličini sam u 10tj..mlatara rukama i nogama i ima akrobacije u trbuhu 🥰🥰😂😂 nisam mogla vjerovati.. ja pitam doktora: ma jel on to miče rukama?! Ovaj umro od smijeha 😂😂 uglavnom nisam pogled s ekrana skidala 😂😂
    Inače, dr je uvjeren da je dečko..vidio je pišulinca?! Ostala sam paf, jer sam mislila da se to tamo iza 16tj može vidjeti tek..al baš mi je pokazao gdje su nogice a gdje pišulinac 😂 je da ga je lovio koju min da se okrene, ali sam vidjela 🤣
    Jedino imam upalu mjehura, zato moram toliko na wc po noći..u pon moram urinokulturu raditi.
    Sad mogu mirno spavati, tj.idem kolač napraviti da proslavimo 🥰
    Vaki čestitam, drago mi je da je sve ok 😘


    Uuuuuu 😍 divno!!! Znaci možda stiže sinko ❤️

    Nase princeze rodjene 13.02.2020.
    Sara & Nora 💞

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Karla89 aaaa kako slatko, tako i ovo moje samo plese nemozes ga stici snimiti i izmjeriti, ocito brzo na mamu 😂, daj boze da povuce na mene snalazljivoat, brzinu, sposobnoat 🤭
    Pa nemogu vjerovat da se vec vidi pisa, bice da je obdaren pa se tak istice 😂😂😂, ma samo uzivajte

  • mamasita05

    Broj poruka: 253

    Prijavi adminu

    Karla89

    Curke, evo nas doma!
    Malecki je i dalje veći za 5dana..po veličini sam u 10tj..mlatara rukama i nogama i ima akrobacije u trbuhu 🥰🥰😂😂 nisam mogla vjerovati.. ja pitam doktora: ma jel on to miče rukama?! Ovaj umro od smijeha 😂😂 uglavnom nisam pogled s ekrana skidala 😂😂
    Inače, dr je uvjeren da je dečko..vidio je pišulinca?! Ostala sam paf, jer sam mislila da se to tamo iza 16tj može vidjeti tek..al baš mi je pokazao gdje su nogice a gdje pišulinac 😂 je da ga je lovio koju min da se okrene, ali sam vidjela 🤣
    Jedino imam upalu mjehura, zato moram toliko na wc po noći..u pon moram urinokulturu raditi.
    Sad mogu mirno spavati, tj.idem kolač napraviti da proslavimo 🥰
    Vaki čestitam, drago mi je da je sve ok 😘

    Super sto je sve u redu 🤗🤗😍
    Jel te ista boli tijekom mokrenja ili imas jos neki simptom upale mjehura? Ja se nocu isto jako cesto ustajem, bas mi neki pritisak i strah me da nije neka upala. Po danu ne vodim racuna koliko puta mokrim, al veceri se ustajem nekoliko puta pa ne znam jel to u ovoj fazi jos uvijek normalno. Sinoc mi je stomak bas bio nekako ‘tezak’ i zategnut. 

    [lilypie.com]

  • mamasita05

    Broj poruka: 253

    Prijavi adminu

    Vaki

    Lista trudnica s terminima:
    Točkica37 – 20.2. (14.2.)
    LaLuna – 23.2.
    Chappie – 29.2.
    Ribi1234 – 3.3
    Maya20 – 8.3.
    Katarina1990 - 9.3.
    Lilypie – 10.3.
    Skoljka - 13.3.
    Mama33 - 16.3.
    MeddLeo407 - 16.3.
    Zinnia – 17.3.
    Nova19 – 20.3.
    Martyns – 23.3.
    Karla89 - 25.3.
    Mrvičak - 31.3.
    Kiki156 – 2.4.
    Vaki - 6.4.
    Poppy – 8.4.
    ApČiha - 10.4.
    stefanii0402 – 4. mjesec
    Ejlejtija – 4. mjesec
    Lina674 – 4. mjesec
    Japanka
    Antonela93
    Frau_Mund6
    Maja3
    aria12
    ILoveCats
    mamasita05
    Luca87
    marti07
    Anita160595
    sirenita
    _IvaGljiva_

    Pregledi:
    Karla89 – 23.8.
    Lina674 – 26.8.
    Martyns – 27.8.
    MeddLeo307 – kraj kolovoza
    Nova19 – 30.8.
    aria12 – 30.8.
    Ribi1234 – 2.9.
    skoljka – 2.9.
    mrvičak – 2.9.
    ApČiha – 2.9.
    ApČiha – 3.9.
    Chappie – 4.9.
    marti07 – 9.9.
    Frau_Mund6 – 9. mjesec
    Vaki – 24.9.


    Gdje da napisem termin? Direktno tu ili? Mislila sam da se to vidi iz ovog potpisa 🤔

    [lilypie.com]

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Samo napiši u postu kad ti je termin, a ja ću zalijepiti. 😘

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Karla - čestitam na dečkiću. 😁

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar ribi1234

    ribi1234

    Broj poruka: 409

    Prijavi adminu

    Karla89

    Curke, evo nas doma!
    Malecki je i dalje veći za 5dana..po veličini sam u 10tj..mlatara rukama i nogama i ima akrobacije u trbuhu 🥰🥰😂😂 nisam mogla vjerovati.. ja pitam doktora: ma jel on to miče rukama?! Ovaj umro od smijeha 😂😂 uglavnom nisam pogled s ekrana skidala 😂😂
    Inače, dr je uvjeren da je dečko..vidio je pišulinca?! Ostala sam paf, jer sam mislila da se to tamo iza 16tj može vidjeti tek..al baš mi je pokazao gdje su nogice a gdje pišulinac 😂 je da ga je lovio koju min da se okrene, ali sam vidjela 🤣
    Jedino imam upalu mjehura, zato moram toliko na wc po noći..u pon moram urinokulturu raditi.
    Sad mogu mirno spavati, tj.idem kolač napraviti da proslavimo 🥰
    Vaki čestitam, drago mi je da je sve ok 😘


    Bravooo! Moj Franko ti je isto nekih tjedan dana veci. Nemoj da te to brine, pogotovo ako je stvarno deckic :)
    Pij brusnicu i puno vode i bit ces ok. Jel te pecka dok piskis ili samo cesto ides?

    [lilypie.com]

  • Avatar Boa35

    Boa35

    Broj poruka: 1537

    Prijavi adminu

    mamasita05

    Karla89

    Curke, evo nas doma!
    Malecki je i dalje veći za 5dana..po veličini sam u 10tj..mlatara rukama i nogama i ima akrobacije u trbuhu 🥰🥰😂😂 nisam mogla vjerovati.. ja pitam doktora: ma jel on to miče rukama?! Ovaj umro od smijeha 😂😂 uglavnom nisam pogled s ekrana skidala 😂😂
    Inače, dr je uvjeren da je dečko..vidio je pišulinca?! Ostala sam paf, jer sam mislila da se to tamo iza 16tj može vidjeti tek..al baš mi je pokazao gdje su nogice a gdje pišulinac 😂 je da ga je lovio koju min da se okrene, ali sam vidjela 🤣
    Jedino imam upalu mjehura, zato moram toliko na wc po noći..u pon moram urinokulturu raditi.
    Sad mogu mirno spavati, tj.idem kolač napraviti da proslavimo 🥰
    Vaki čestitam, drago mi je da je sve ok 😘
    Super sto je sve u redu 🤗🤗😍
    Jel te ista boli tijekom mokrenja ili imas jos neki simptom upale mjehura? Ja se nocu isto jako cesto ustajem, bas mi neki pritisak i strah me da nije neka upala. Po danu ne vodim racuna koliko puta mokrim, al veceri se ustajem nekoliko puta pa ne znam jel to u ovoj fazi jos uvijek normalno. Sinoc mi je stomak bas bio nekako ‘tezak’ i zategnut.


    Pa mene ništa ne peče.. po danu idem na wc, al ne toliko često..al po noći to bude skoro svakih sat vremena..i probudi me bol u mjehuru koliko je pun.. ovako ništa drugo.. 
    Koliko sam ja upoznata, normalno je da se ide više na wc, al opet ako je to baš previše, možda je bolje da se javiš doktoru.. meni su svi govorili da je to normalno da mi pritišće mjehur..tako da ja nisam previše obraćala pažnju, jer me nije ništa boljelo..a kad ono upala. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.