Proljetno - ljetnje bebe 2020.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lilypie

    Lilypie

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    Karla sretno danas 😘 Ja ne spavam nikako dobro 🙈 Kao vampir sam, dižem se svakih dva sata a i ta dva sata sto spavam, imam osjećaj da sam svjesna svega oko sebe. Bas mi je to krivo! Inače nikad nisam imala problema sa spavanjem. E sad, je li to sto se manje trošim nego inače jer sam stvarno puno radila, ne znam.

    Nase princeze rodjene 13.02.2020.
    Sara & Nora 💞

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    Lilypie

    Karla sretno danas 😘 Ja ne spavam nikako dobro 🙈 Kao vampir sam, dižem se svakih dva sata a i ta dva sata sto spavam, imam osjećaj da sam svjesna svega oko sebe. Bas mi je to krivo! Inače nikad nisam imala problema sa spavanjem. E sad, je li to sto se manje trošim nego inače jer sam stvarno puno radila, ne znam.


    Pijes li magnezij? Da ti mozda malo opusti misicr pa da bolje spavas. Ja hvala Bogu nemam problema s tim. Jednom se dignem popiškit i u 6:15 sam ko avion. 

  • Frau_Mund6

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Ivagljiva, dobro dosla 😉 lijepo je kad nas dobre vijesti iznenade 😍
    Lilypie, odlicno za pregled. Sad ti je vrijeme za uzivanje 😉 nesanica me mucila cijelu prvu trudnocu. Nazalost, nemam recept 😣 a cini mi se da ce me i ovu…  odmorim se nakon 2h spavanja pa zujim po sobi. 


    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Frau_Mund6

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Tejic i Karla, sretno danas! Javite nam novosti 😉


    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Karla89

    Cure moje, što se meni spava stalno.. jučer sam jedva 21h dočekala.. pokupila se spavati i spavala bez problema do 6:30..ali ovu noć sam i rekord oborila - 8x se dizala na wc.. popila išta ili ništa prije stavanja isto je.. baš pazim da minimalno pijem nekih 3h prije spavanja.. ali ništa ne pomaže..i to me probudi bol u mjehuru koliko mi je pun, ja ne znam što toliko piškim


    Sretno danas 🥰🤗
    I ja imam tu fazu sa spavanjem vec par dana, samo me obara da zaspem i ujutro se jedva dizem, al danas ovo nije normalno ja nemogu drzati oci otvorene, neznam jel do vremena ili do trudnoce 🙈
    Ta faza sa nocnim piskanjem me zadnji tjedan popusta isto sam se tako budila u bolu mjehura, al evo par noci izdrzim do 6-7 ujutro, predpostavljam da se maternica polako pocinje izdizat iznad mjehura pa ga nestisce jako.
    Tejic sretno, javi lijepe vijesti 🥰

  • Avatar Boa35

    Boa35

    Broj poruka: 1537

    Prijavi adminu

    skoljka

    Karla89

    Cure moje, što se meni spava stalno.. jučer sam jedva 21h dočekala.. pokupila se spavati i spavala bez problema do 6:30..ali ovu noć sam i rekord oborila - 8x se dizala na wc.. popila išta ili ništa prije stavanja isto je.. baš pazim da minimalno pijem nekih 3h prije spavanja.. ali ništa ne pomaže..i to me probudi bol u mjehuru koliko mi je pun, ja ne znam što toliko piškim

    Sretno danas 🥰🤗
    I ja imam tu fazu sa spavanjem vec par dana, samo me obara da zaspem i ujutro se jedva dizem, al danas ovo nije normalno ja nemogu drzati oci otvorene, neznam jel do vremena ili do trudnoce 🙈
    Ta faza sa nocnim piskanjem me zadnji tjedan popusta isto sam se tako budila u bolu mjehura, al evo par noci izdrzim do 6-7 ujutro, predpostavljam da se maternica polako pocinje izdizat iznad mjehura pa ga nestisce jako.
    Tejic sretno, javi lijepe vijesti 🥰


    Znači još tjedan i pol moram čekati da dođem na tvoje i da se piškanje smanji
    Joj, jedva čekam da dođe taj pregled.. samo se nadam da će sve biti u redu.

  • Avatar Chappie

    Chappie

    Broj poruka: 325

    Prijavi adminu

    Heh curke, jos malo i proci ce sve tegobe i mucnine i nocna dizanja, imat cete energije fakat puno. Nisam vjerovala da to samo tako odjednom prestane ali meni eto je. Cak mogu reci da se nazire i oblik trbuha. Stvarno je mali ali bas se kuzi ta neka izbocina ispod pupka. Jedino mi ovi novonastali pristici na dekolteu nisu simpaticni 😂

    [lilypie.com]

    🧔39
    👧31
    [lilypie.com]

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Cure, vratili se mi s mora i obavila sam prvi pregled. Sve je super i srčeko lijepo kucka… Bebica odgovara tjednima trudnoće. Dr. računa od punkcije plus 2 tjedna pa ispada da sam 8tt. Aplikacija govori 7+5. 🥰

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Lista trudnica s terminima:
    Točkica37 – 20.2. (14.2.)
    LaLuna – 23.2.
    Chappie – 29.2.
    Ribi1234 – 3.3
    Maya20 – 8.3.
    Katarina1990 - 9.3.
    Lilypie – 10.3.
    Skoljka - 13.3.
    Mama33 - 16.3.
    MeddLeo407 - 16.3.
    Zinnia – 17.3.
    Nova19 – 20.3.
    Martyns – 23.3.
    Karla89 - 25.3.
    Mrvičak - 31.3.
    Kiki156 – 2.4.
    Vaki - 6.4.
    Poppy – 8.4.
    ApČiha - 10.4.
    stefanii0402 – 4. mjesec
    Ejlejtija – 4. mjesec
    Lina674 – 4. mjesec
    Japanka
    Antonela93
    Frau_Mund6
    Maja3
    aria12
    ILoveCats
    mamasita05
    Luca87
    marti07
    Anita160595
    sirenita
    _IvaGljiva_


    Pregledi:
    Karla89 – 23.8.
    Lina674 – 26.8.
    Martyns – 27.8.
    MeddLeo307 – kraj kolovoza
    Nova19 – 30.8.
    aria12 – 30.8.
    Ribi1234 – 2.9.
    skoljka – 2.9.
    mrvičak – 2.9.
    ApČiha – 2.9.
    ApČiha – 3.9.
    Chappie – 4.9.
    marti07 – 9.9.
    Frau_Mund6 – 9. mjesec
    Vaki – 24.9.
     

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Vaki

    Cure, vratili se mi s mora i obavila sam prvi pregled. Sve je super i srčeko lijepo kucka… Bebica odgovara tjednima trudnoće. Dr. računa od punkcije plus 2 tjedna pa ispada da sam 8tt. Aplikacija govori 7+5. 🥰


    Jeeeej bas sam sretna🥳, sad se opusti malo.. A aplikacija kasni 2 dana, nema veze, izmjeni za dva dana ranije ono sto si ukucala na pocetku, znaci plod odgovara 8tt

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.