Proljetno - ljetnje bebe 2020.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ILoveCats

    ILoveCats

    Broj poruka: 357

    Prijavi adminu

    Hej :)
    Dobro dosle nove mame :)


  • Avatar _IvaGljiva_

    _IvaGljiva_

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    Zadnji put sam rano počela krvariti pa sam prvi pregled obavila već u 5.tjednu, ali sada ako sve bude ok, planiram tek za 2,3 tjedna ići vidjeti kako stvari stoje. Kada ste vi bile na prvim pregledima?

    [lilypie.com]

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Lilypie

    Danas sam bila na kontroli. Bebice su 24 i 23 mm. Doktor je zadovoljan, kaže sve školski 🥰
    Otvorene su mi komplikacije. Sutra idem vaditi te krvne pretrage. Presretni smo… osjećaj je neopisiv 😇


    Hihi 🥰💞 uzivajte

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Ivagljiva aaa kako slatko, ma samo uzivaj 🥰 i dobro dosla🤗

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Dobrodošle nove mamice… 
    Lilypie - 🥰 kako divno! 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    Sve me strah da su mi krenule mučnine. Pojela sam dvije palačinke i stomak mi je kao lopta, a želudac mi je u grlu. Sad, vidit cemo je li to privremeno ili me uhvatilo sada u 8. tjednu

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    mrvičak

    Sve me strah da su mi krenule mučnine. Pojela sam dvije palačinke i stomak mi je kao lopta, a želudac mi je u grlu. Sad, vidit cemo je li to privremeno ili me uhvatilo sada u 8. tjednu


    Joj i ja sam se sad ubila palacinkama, ali opcenito svako vece se ubijam Linoladom, svaki dan kazem e veceras necu, i opet navalim 🤭😋 do kraja trudnoce cu biti ko bumbar, a do nedavno nisam mogla slatko nikako, bilo mi muka od njeg. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    skoljka

    mrvičak

    Sve me strah da su mi krenule mučnine. Pojela sam dvije palačinke i stomak mi je kao lopta, a želudac mi je u grlu. Sad, vidit cemo je li to privremeno ili me uhvatilo sada u 8. tjednu

    Joj i ja sam se sad ubila palacinkama, ali opcenito svako vece se ubijam Linoladom, svaki dan kazem e veceras necu, i opet navalim 🤭😋 do kraja trudnoce cu biti ko bumbar, a do nedavno nisam mogla slatko nikako, bilo mi muka od njeg.


    Ja sam bas lipo na pocetku pazila da ne jedem puno kruha i peciva i slatkog, a sada kada me uhvati zelja moram istog trena to dobit. Srica pa sam se navukla k na nesto zdravo, kefir od limuna Dukatov, savršenstvo 👌👌
    A zanima me vaga za 10 dana, namjerno se do tada necu izvagati, pa kad me šlagira 😂😂
    Iako mislim da sam i dalje u minusu

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Ja nisam pazila, meni se bas nije jelo nista slatko, i kupovala sam si sto crnji kruh, i gledala sto vise voca i povrca, al sam lagano gubila na tezini, sad sam nesto dobila, u nedjelju se vagam ako ne zaboravim🤭, al bas sam pocela po slatkom navecer, nece na dobro 🙄

  • Avatar Boa35

    Boa35

    Broj poruka: 1537

    Prijavi adminu

     Tejic1506 sretno na pregledu danas! Javi nam kako je prošlo!
    ribi1234 eh te mučnine.. meni bude dobro dan-dva i onda me opet primi.. al nisam niti jednom povratila.. skoncentriram se i duboko dišem i prođe me ili pojedem nešto..uglavnom mogu ih kontrolirati
    Lilypie sad uživanje doma s bebicama! Iskoristi vrijeme za sebe i odmor!
    IvaGljiva dobro nam došla!
    Ja idem danas na pregled, ali tek u 17:45.. čak i nisam toliko opterečena i nervozna (barem za sada)..na poslu sam, pa se okupiram drugim stvarima..vidjet ćemo kako će bit kasnije..
    Cure moje, što se meni spava stalno.. jučer sam jedva 21h dočekala.. pokupila se spavati i spavala bez problema do 6:30..ali ovu noć sam i rekord oborila - 8x se dizala na wc.. popila išta ili ništa prije stavanja isto je.. baš pazim da minimalno pijem nekih 3h prije spavanja.. ali ništa ne pomaže..i to me probudi bol u mjehuru koliko mi je pun, ja ne znam što toliko piškim

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.