Proljetno - ljetnje bebe 2020.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ribi1234

    ribi1234

    Broj poruka: 409

    Prijavi adminu

    Bok curice, evo ja se vratila s mora. Bebac i ja smo hrabro zakoracili u 12. tjedan. 
    Nadala sam se da ce to znaciti nestanak mucnina ali nazalost nije. Zadnjih dana nenormalno puno povracam i pola hrane ne mogu jesti jer mi se dize zeludac. Neki dan sam teska srca ostavila porciju lignji sa zara u restoranu :( 2 griza sam pojela.  I dalje sam jako umorna, imam osjecaj da mi je u 16h lagano vrijeme za spavanje, a vidim i da mi raste trbuh. Ne puno, ali vidi se mala loptica ispod pupka.

    I curke, imam jedno pitanjce. Gdje se ide na onu kontrolu hepatitisa? Doktorica mi je dala uputnicu i rekla da je to rutinska kontrola pa ne znam gdje da se narucim za vadenje krvi.

    [lilypie.com]

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Luca87 ja idem kod mpo, tako i ona zeli i ja i moja soc gin, njih dvije su prijateljice pa je rekla da ostanem kod nje sto meni odgovara, racunam je i na porodu ako kojim slucajem ne ode na go.
    Mamasita eto vidis da si uspjela 😉
    Ribii1234 ooo bome ce biti uzbudljiv 2.9. Nakupilo nas se 😀
    Tejic evo mozda ti Luca objasni ona je zadnja stavljala potpis, nije tesko samo je bitno koli link kopirati

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Ribi ako si iz Zg ides u Pertovu3, ona bolnica za transfuziju, ispod Petrove ginekoloske bolnice, tamo se vadi i za krvnu grupu, hepatitis, amh, hiv, ma svasta nesto

  • Avatar Tejic

    Tejic

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    skoljka

    Luca87 ja idem kod mpo, tako i ona zeli i ja i moja soc gin, njih dvije su prijateljice pa je rekla da ostanem kod nje sto meni odgovara, racunam je i na porodu ako kojim slucajem ne ode na go.
    Mamasitaeto vidis da si uspjela 😉
    Ribii1234 ooo bome ce biti uzbudljiv 2.9. Nakupilo nas se 😀
    Tejic evo mozda ti Luca objasni ona je zadnja stavljala potpis, nije tesko samo je bitno koli link kopirati


    Uhh evo skuzila sam napokon 😊😂

    [lilypie.com]

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Tejic1506

    skoljka

    Luca87 ja idem kod mpo, tako i ona zeli i ja i moja soc gin, njih dvije su prijateljice pa je rekla da ostanem kod nje sto meni odgovara, racunam je i na porodu ako kojim slucajem ne ode na go.
    Mamasitaeto vidis da si uspjela 😉
    Ribii1234 ooo bome ce biti uzbudljiv 2.9. Nakupilo nas se 😀
    Tejic evo mozda ti Luca objasni ona je zadnja stavljala potpis, nije tesko samo je bitno koli link kopirati

    Uhh evo skuzila sam napokon 😊😂


    Ma bravo 👏

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    skoljka

    mrvičak

    skoljka

    Mene narucuje svaka 3 i koji dan.
    Mamasita pogresan si link kopirala 🤪

    Mene isto. Bila sam 9.8., melila me naručiti 30.8.,ali ja nisam mogla pa me stavila 2.9.
    Ne mogu dočekati

    Pa ja i ti uvijek imamo na isti datum preglede 😂

    Pratit cemo se onda 😂❣️

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Hej curke!
    Evo da se i ja javim. Bili jucer na pregledu,i sve je u redu! Sljedeci pregled 27.09.
    Nove cure-dobrodosle!
    Sve ostale koje su imale preglede-drago mi je da je sve ok.




    [lilypie.com]

  • Avatar Lilypie

    Lilypie

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    Danas sam bila na kontroli. Bebice su 24 i 23 mm. Doktor je zadovoljan, kaže sve školski 🥰 
    Otvorene su mi komplikacije. Sutra idem vaditi te krvne pretrage. Presretni smo… osjećaj je neopisiv 😇

    Nase princeze rodjene 13.02.2020.
    Sara & Nora 💞

  • Avatar _IvaGljiva_

    _IvaGljiva_

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    Bok curke, jutros sam totalno neočekivano ugledala plusić na testu 🎉. Imam curicu koja će za koji tjedan navršiti godinu dana i zapravo sam sad namjeravala prvo malo guštati u slobodnom vremenu dok ona bude u vrtiću, voditi ozbiljne razgovore s odraslima i napokon se vratiti na treninge, ali izgleda da je netko tamo gore imao druge planove za mene 😉. Danas sam prema zadnjoj menstruaciji 5+2 i još uvijek ne mogu vjerovati 😍

    [lilypie.com]

  • Avatar Nova19

    Nova19

    Broj poruka: 1381

    Prijavi adminu

    Nove cure dobrodošle 💕
    Meni sljedeći pregled 30/8 🥰

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.