Proljetno - ljetnje bebe 2020.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    mamasita05

    Hej cure,
    Evo da se i ja prijavim, danas 10+0, 1.trudnoca. :)
    Mucnine ujutro, popodne, navecer, nema pravila, grudi ooogromnee. Vratila se prije 2 dana s GO , na kojem sam vecinu vremena odmarala, i sad na poslu jedva funkcioniram. Vec oko 12h bih isla malo prileci.
    Cijelo vrijeme sam malo preplasena i jedva cekam preglede, samo da kazu da je sve ok.


    Dobrodošla!!! Joj, sve smo u strahu od pregleda, stalno nešto čekamo 😂

  • Avatar Chappie

    Chappie

    Broj poruka: 325

    Prijavi adminu

    Ja sam mislila kad prodje 12. Tjedana da cu se malo opustiti, da necu stalno brojati dane, cekati preglede. Ali nista se nije promijenilo. 😅

    [lilypie.com]

    🧔39
    👧31
    [lilypie.com]

  • Luca87

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    skoljka

    Vaki

    Baš ste se raspisale. Sutra se vraćam kući pa ću ažurirati listu trudnica i pregleda.
    Ovih 7 dana na moru se nisam ni jednom okupala. Toliko mi je muka svaki dan da nemam volje. Najbolje se osjećam kad sam u ležećem položaju pa ne znam kako ću funkcionirati na poslu…

    A jooj steta da se nisi kupala, al bar si odmorila 😉

    Dobro dosle nove trudnice, super da nas ima toliko 🤗
    Ajde cure stavite u potpis ovu traku lilypie da nam je lakse pratiti tko je koliko trudan 😍, nije komplicirano


    Kako se stavi ta traka? Što u potpis upišeš?

    [lilypie.com]

  • Luca87

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    Uglavnom skužila sam 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Luca87

    Uglavnom skužila sam 😁


    🥳🥳🥳🥳 Cestitam, nije komplicirano jel da, jel to prizeljkujes decka 😂

  • Luca87

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    , ma smiješno mi je bilo jaje, jer se ja i muž ionako zafrkavamo uvik da ćemo dobit pilića 😁. Imam neki osjećaj da je dečko, istina, ali što se tiče želja o spolu nakon sveg ovog vremena u mpo-u baš me totalno nije briga. 
    Ja i mm smo htijeli bebu, bebu ćemo dobiti, muška, ženska nije nas briga.
    Bila sam danas drugi put na pregledu, bebač je narasta na 15mm 😁. 
    Svako koliko vi idete na preglede, evo mene naručuju svaka 2 tjedna 🤔

    [lilypie.com]

  • Avatar ILoveCats

    ILoveCats

    Broj poruka: 357

    Prijavi adminu

    Luca87

    , ma smiješno mi je bilo jaje, jer se ja i muž ionako zafrkavamo uvik da ćemo dobit pilića 😁. Imam neki osjećaj da je dečko, istina, ali što se tiče želja o spolu nakon sveg ovog vremena u mpo-u baš me totalno nije briga.
    Ja i mm smo htijeli bebu, bebu ćemo dobiti, muška, ženska nije nas briga.
    Bila sam danas drugi put na pregledu, bebač je narasta na 15mm 😁.
    Svako koliko vi idete na preglede, evo mene naručuju svaka 2 tjedna 🤔


    S koliko ti se vidio plod na uzv?


  • Luca87

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    ILoveCats

    Luca87

    , ma smiješno mi je bilo jaje, jer se ja i muž ionako zafrkavamo uvik da ćemo dobit pilića 😁. Imam neki osjećaj da je dečko, istina, ali što se tiče želja o spolu nakon sveg ovog vremena u mpo-u baš me totalno nije briga.
    Ja i mm smo htijeli bebu, bebu ćemo dobiti, muška, ženska nije nas briga.
    Bila sam danas drugi put na pregledu, bebač je narasta na 15mm 😁.
    Svako koliko vi idete na preglede, evo mene naručuju svaka 2 tjedna 🤔

    S koliko ti se vidio plod na uzv?


    Sa 5+4. I srce je kucalo

    [lilypie.com]

  • Avatar Chappie

    Chappie

    Broj poruka: 325

    Prijavi adminu

    Ja idem na uzv svaka 4 tj otprilike.

    [lilypie.com]

    🧔39
    👧31
    [lilypie.com]

  • mamasita05

    Broj poruka: 253

    Prijavi adminu

    Vaki

    Baš ste se raspisale. Sutra se vraćam kući pa ću ažurirati listu trudnica i pregleda.
    Ovih 7 dana na moru se nisam ni jednom okupala. Toliko mi je muka svaki dan da nemam volje. Najbolje se osjećam kad sam u ležećem položaju pa ne znam kako ću funkcionirati na poslu…


    Ja sam bila skoro 4 tjedna na moru, 3 puta sam se okupala jer sam vecinu vremena prelezala i nije mi bilo do setnji. Mislila sam da ce mi biti zao kad se vratim, ali evo jos nije. Tako sam se osjecala i najgore bi bilo da sam na silu nesto radila. 
    Danas sam zaspala nakon posla i probudila se u 21.30. Sad cu nastaviti dalje spavanje :)

    Hvala curama na dobrodoslici ❤

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.