Proljetno - ljetnje bebe 2020.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mimmyx

    mimmyx

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Jahanara-za sad mi nista ne spominju kazu da mirujem i da se nadaju da ce otici hematom.

  • Bebac24

    Broj poruka: 732

    Prijavi adminu

    Dancek cure  moze pomoc ? Dali je koja od vas vadila Betu? 
    Danas mi dosao nalaz 12777.3 nije to malo previse ? Po zadnjoj M sam 5+3t a od datuma kad je zaceto 3tt.
    Na pregledu se vidila GV , bez ploda jos jer je prerano

    [lilypie.com] [lilypie.com]

  • Zinnia

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Skoljka Ja sam super, zaboravim da sam trudna  uzbuđenje me ulovi pred pregled,ali gin je sa svime bila zadovoljna tako da sam bas mirna. Negdje sam napisala da misli da je curica, ali nije jos sigurna. Povremeno osjetim nesto u trbuhu, ali jos ne mogu prepoznati jel se to mala javlja 

    [lilypie.com]

  • Avatar Boa35

    Boa35

    Broj poruka: 1537

    Prijavi adminu

    Pozz cure, evo da vam se i ja javim.. nikak uhvatiti vremena.. cijeli dan po sastancima hodoćastim..
    Ja imam plan raditi do sredine/kraja siječnja.. a sad da li ću moći i biti u stanju, ćemo vidjeti.. ima dana kad mi vrijeme na poslu prođe da se ni se sjetim da sam trudna, a opet ima dana da me sve živo boli i odmah bi išla doma i ne radila više..
    Mi još od stvari nismo ništa kupili (ali smo sve našli), jedino smo dali raditi ormar u sobi gdje će biti beba.. za ostalo čekamo da prođe anomaly u 21.tjednu, pa onda krećemo s kupnjom..
    mimmyx odmaraj i miruj kako ti je rečeno, sve će bit ok, vidjet ćeš
    bebac24 večina nas je vadila betu..meni se čini ok, jesi je ponovila i da li se dupla? 5.tjedan je još jako rano da se išta vidi na ultrazvuku..ne znam kad si opet naručena na pregled, ali već i za tjedan-dva dana bi se trebalo lijepo vidjeti i čuti srce.. 

  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Jahanara

    Mimmyx jel ti sto spominju kad bi mogla kuci?

    Sto se tice hormona, meni su u ovoj trudnoci skroz ok😂
    U prosloj su divljali na sve strane, stalno sam se svadjala sa svima oko sebe, plakala, sve mi je smetalo. Strasno nesto. Bila sam prava rospija🙈

    Ova trudnoca mi je cista suprotnost po tom pitanju, pa bi po bapskim pricama ovo mogao bit decko. Bas me zanima sto ce uzv reci😅


    Evo i ja sam ovaj put mirna, nisam živčana, ništa mi ne smeta, čak sam smirenija nego inače, jedino plačem na sve živo. I nosim dečka 😊 možda će biti i kod tebe 😚

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Bebac24

    Broj poruka: 732

    Prijavi adminu

    Karla89 hvala na odg ☺️ nisam jucer sam je vadila, neznam dali da idem sutra, nalaz ce mi doci u pon a u utorak imam opet uzv da vidimo ako se sta promjenilo. Ili da samo cekam uzv. 

    [lilypie.com] [lilypie.com]

  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Jel zna netko koliko je u ginekosu anomaly i jel sve dugo pregledavaju? 

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar vanush

    vanush

    Broj poruka: 83

    Prijavi adminu

    Bebac24

    Dancek cure moze pomoc ? Dali je koja od vas vadila Betu?
    Danas mi dosao nalaz 12777.3 nije to malo previse ? Po zadnjoj M sam 5+3t a od datuma kad je zaceto 3tt.
    Na pregledu se vidila GV , bez ploda jos jer je prerano


    Vecina nas je vadila betu. Meni je bila visoka, 4+6 -16000, vidjela se samo GV, doktorica dignula paniku, nakon toga mi vodi drugi doktor. Za dva tjedna se vidio plod i otkucaji. Tako da ti je to jos prerano, nemoj panicariti.

    [lilypie.com]

  • mamasita05

    Broj poruka: 253

    Prijavi adminu

    Lemon

    Jel zna netko koliko je u ginekosu anomaly i jel sve dugo pregledavaju?


    500 ili 550. Nisam sigurna, a bila sam prije 15 dana 😎 Svaki pregled je toliko i njima je svaki pregled predetaljan, barem kod doktorice. Beba mi se nije htjela okrenuti tako da dr nije mogla prebrojati prstice na desnom stopalu, dali su mi keksa, poslali me da prosetam i vratim se za 20 min i ponovno je isla samo to pregledati da vidi da je sve ok. Napravila mi je 40ak fotki, imaju aplikaciju preko koje ti odmah prebace na mob, a nekoliko mi ih je isprintala. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Amy2019

    Amy2019

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Mimmyx, eto znala sam da si sa jesenjskih 😁 tvoj je od moga stariji onda manje od mjesec dana. A ja bas sad 19,09 imala zadnju mens, od koje racunam trudnocu 😁 miruj, ne sikiraj se, bit ce to sve uredu. Citam vas svaki dan, i pratim bas tvoje stanje, drzim ti fige da sve bude ok, bit ce draga 🤞🤞💓💓😇

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.