Proljetno - ljetnje bebe 2020.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Fever

    Fever

    Broj poruka: 1084

    Prijavi adminu

    Evo ja danas 11 tj :-D
    Tko ce docekat pregled 5.11- tada otvaram kompl. Abd
    Do tada sam na go.
    Malo mi se apetit poceo popravljati, samo da prođe ovaj ludi vikene pa da idem na zasluzeni odmor.
    I ja kad kihnem obavezno moram bit u nekom skvrcenom polozaju🙈
    I da, sanjam i ja sex, a dr zaboravila pitat jel smijem i od kad, muz je pitao vec dva puta jel smijemo😅🙈

    [lilypie.com]

    It’s a baby boy💙

  • Avatar Jahanara

    Jahanara

    Broj poruka: 1963

    Prijavi adminu

    BeaBee85 meni nije stvarno nista tesko na poslu. Al sve mi se manje da. U prvoj trudnoci su me s prvog pregleda stavili na komplikacije i to mi je bio takav sok, a i da me nisu stavili otisla bi sama jer sam povracala po cijele dane tj noci. Tako da razumijem sto hoces reci.

     S obzirom da je s ovim trudnocom sve krenulo dobro, odlucila sam raditi dok budem mogla. Al najkasnije do pocetka 2mj, ako sve bude ok i ako budem mogla do tad sjedit😅


  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    BaeBee85 joj draga izgleda da tebe hormoni dobro drmaju, koji si tjedan? Ja sam bila takva do 13tt, svi su mi smetali, svaki komentar od ukucana mi je smetao, svi su za sve bili krivi, plakala sam. Sad mi je smijesno sto sam bila takva, jer sam shvatila da su me samo hormoni prali. Ovo ti nepisem kao kritiku nego osvrt na svoje stanje kad sam bila cangrizava. Ako jos koji put procitas komentar od Lemon i moj komentar shvatit ces da te nismo kritizirale, niti nam je to namjera bila, vec smo iznijele svoj stav prema sebi i onom kako mi prema sebi osjecamo, a tebe smo razumjele potpuno. Nitko ti nije reko sta se ti zalis ima i gore, ja nevidim nigdje takvo sto u nasim komentarima. Nasa tema nije za hejtanje, nije za mrznju i nitko nikog ne osudjuje, tu smo se skupile da jedna drugu podrzavamo, savjetujemo i skupa prolazimo sve ove cari trudnoce bile one lose ili dobre. Molim te nemoj se toliko uzbudjivati, nego uzivaj sa nama ma kako koja trudnocu podnosila, sve ovo brzo prodje. Ja ti zelim sve najbolje, najuredniju trudnocu, i da taj strah prevladas 🤷🏻‍♀️

  • Avatar sagi

    sagi

    Broj poruka: 1621

    Prijavi adminu

    Jahanara i ja sam od jutra bezvoljna, mučno mi je, puno posla, a nikakva koncentracija. Bit će da je nešto u zraku 😁
    Mislim raditi do kraja, odnosno do kad ću izdržat. 
    Najrađe bi od sutra bila doma, al da, komplikacije bi mi bile više nego duplo manje, tako da dok nema opasnosti po bebu, radit ću. 

  • Avatar Lilypie

    Lilypie

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    BaeBee ne sikiraj se 😁 pročitala sam tvoj komentar i nisam našla ništa sto bi nekog moglo uvrijediti. Nekom blaženo stanje a nekom briga i stres od prvog pa do zadnjeg dana. Ja se ubrajam u ove druge 🥴
    Sto nikako ne znaci da sve nismo presretne sto smo trudne.

    Nase princeze rodjene 13.02.2020.
    Sara & Nora 💞

  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Fever tako je i meni bilo, nakon 10tt sam počela jesti i nije mi se baš sve gadilo, ali i dalje kile ne idu gore. 
    Tu nema nikakvih loših komentara prema nekome, forum je tu da svako može napisati svoje mišljenje i stav i ne vidim tu ništa lose i zašto bi to nekome smetalo. Rijetko kome je trudnoća bajna samo si još ne moramo i same dodavati strah da će se nešto lose dogoditi ako nešto pojedemo ili ne, ako mora nažalost dogodit će se i onoj koja najviše pazi, tako da treba ići pozitivno dalje 

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar mimmyx

    mimmyx

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    BaeBee85- Ja sam sad u 12+1 tj. Otkrila ga prije tj dana .Ma i da me puste kuci imam malu bebu god dana staru pa opet oko nje ….

  • Avatar BaeBee85

    BaeBee85

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Ma hvala ti na razumijevanju skoljka, znam da me hormoni rokaju, al bas posteno, sad smo u 11.tjednu, to bi trebalo prestajati polako valjda, ne znam, al mene i sve ostalo pocetno trudnicko jos uvijek muci… Znam da niste mislile nista lose, vjerojatno sam i ja odreagirala pretjerano, ali stvarno sam se osjetila onako malo podcijenjeno, puno vas je s mpo (i ruku na srce skidam vam kapu, vi ste zene ratnice) i taj moj humor nije dobrodosao, jer vi brinete i nista vam nije tesko.. Ma pardon, al meni je tesko🤣 (ovo je opet kroz smijeh) i zbog straha iz proslosti i ovog stanja i zato se stvarno samo puno zekam i smijem, jer drugacije bih poludjela, kad mi od prvog pregleda je sve samo ne skolska trudnoca. Al ajd, dogurali smo bar dovde! Nisam nikog mislila povrijediti! I isprike ako jesam😔😘 
    Sto se tice sexa, budim se iz snova ili placuci (hororac) ili svrsavajuci (sex) i to je to od mog sexualnog zivota do daljnjeg🙄😂 a isto imam kod kuce napaljenka😉😂
    Joj Jahanara zavidim ti sto mozes raditi, ali drago mi je da mozes i ti i ostale koje rade naravno! Pokusaj se nekako motivirat, nadji neki period u danu kad ces si udovoljiti na poslu i napraviti nesto onako samo za sebe, mozda ce ti biti lakse izdrzati, ako si malo rascijepkas tako radno vrijeme! Gle, nek te tjesi kad je ruzno vrijeme, a ti kod kuce, sporije prolazi dan i ovako si vise u formi, kreces se medju razlicitim ljudima, a zapravo si u sebi sretna, jer znas da je to jos malo tako i uskoro si na cuvanju kod kuce! Eto, neke smo ti zavidne sto ti se ne da biti na poslu😉 Boze mili, nisam mislila da cu to ikada reci 🤭😂 
    Ipak nemoj se forsirati ako osjecas da zelis biti kod kuce bez obzira na razlog!

  • Avatar Jahanara

    Jahanara

    Broj poruka: 1963

    Prijavi adminu

    Razbijam monotoniju na poslu viseci na forumu😂😂 ma i ja kukam bezveze, al sto bi ti rekla lakse mi je. 


  • Avatar BaeBee85

    BaeBee85

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Lilypie kako ti je sladak avatar i nick😍 i hvala ti na podrsci, lijepo je znati da nas je jos ovakvih, samo nemoj biti grumpy ko ja ocito 😂 a sto cu, sad bar imam dobar izgovor🤭😂 
    mimmyx  joooj, znaci kako god okrenes planovi imaju manu, u bolnici nisi s bebicom, a doma ces se tesko cuvati. Stvarno ti iskreno zelim da se ovo smiri sto prije da mozes nastaviti sto normalnije do kraja i da sve bude ok dalje! 😊❣️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.