Proljetno - ljetnje bebe 2020.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Uh sretno, onda samo lezi, nadam se da će biti sve u redu.
    Meni nakon mini anomaly I Niftyja se malo smanjio strah, samo dan prije pregleda osjećam neku uzbuđenost i taj cijeli dan kad je pregled samo se smijem i sretna sam zbog zdrave bebice 

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar BaeBee85

    BaeBee85

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Hvala vam zene na podrsci i smirivanju! Znam da se brinemo sve i tocno tako meddleO407, taj dan nakon pregleda sam mirna i jos koji dan kasnije, ali onda opet sve ispocetka, dodje mi da pucam po svima i svemu dan prije pregleda, ali na van sam skroz cool ko fol. Meni su nasli povecu cistu na jajniku i mislili su da je vanmaternicna, no nakon 3 tjedna i sljedeceg pregleda je sve bilo ok, otkucaji su tu, ALI beba jos nije fizicki cijela jasno definirana (7.tjedan), pa sad ovaj u 12.tjednu chekam da vidim sto ce oni reci na sve ovo, od pocetka neko chekanje..
    Hvala ti skoljka za kvrgicu, haha, bas sam se iznenadila kad sam vidjela, ali nije mi to uopce normalno izgledalo, iako sam znala da je to vjerojatno maternica i bebolino!
    Lemon da si mogu priustiti Nifty ne bi uopce razmisljala o tome i znam da bi onda sigirno mirnije spavala, no tako je kako je, tjesim se da zene prije nisu isle na takve preglede i djeca su se radjala zdrava i citava, a ionako je pitanje sto bi odlucili da i saznamo da nesto nije u redu. Ignoriram USPJESNO takve misli zasad, cemu se muciti ako ce sve ionako biti u redu, mora biti🤗
    Ma lijepo je to❣️, u onim nekim trenucima kad ne brinem i kad sam naspavana i kad me ne muci mucnina i kiselina i kad me ne boli trbuh i ledja, kad normalno kihnem a ne zaboli me tako jako da bi se najradije odrezala uho da me manje boli, kad imam apetit onih pola minute dnevno, kad ne placem ili nisam ljuta na cijeli svijet i ne sanjam horor filmove kojih se ne bi posramili ni korejci i tak, super je tad, stvarno je 😂😂❤️❤️ tko je ovo nazvao “blazenim” stanjem?!? Muskarac sigurno!🤦🏻‍♀️🤣

  • Avatar BaeBee85

    BaeBee85

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    mimmyx ne znam o cemu se tocno radi, ali svu srecu ti zelim!! 🤗 Nadam se da ce se brzo smiriti stanje i da ce ti sto lakse sve ovo proci! 

  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    BaeBee85

    Hvala vam zene na podrsci i smirivanju! Znam da se brinemo sve i tocno tako meddleO407, taj dan nakon pregleda sam mirna i jos koji dan kasnije, ali onda opet sve ispocetka, dodje mi da pucam po svima i svemu dan prije pregleda, ali na van sam skroz cool ko fol. Meni su nasli povecu cistu na jajniku i mislili su da je vanmaternicna, no nakon 3 tjedna i sljedeceg pregleda je sve bilo ok, otkucaji su tu, ALI beba jos nije fizicki cijela jasno definirana (7.tjedan), pa sad ovaj u 12.tjednu chekam da vidim sto ce oni reci na sve ovo, od pocetka neko chekanje..
    Hvala ti skoljkaza kvrgicu, haha, bas sam se iznenadila kad sam vidjela, ali nije mi to uopce normalno izgledalo, iako sam znala da je to vjerojatno maternica i bebolino!
    Lemon da si mogu priustiti Nifty ne bi uopce razmisljala o tome i znam da bi onda sigirno mirnije spavala, no tako je kako je, tjesim se da zene prije nisu isle na takve preglede i djeca su se radjala zdrava i citava, a ionako je pitanje sto bi odlucili da i saznamo da nesto nije u redu. Ignoriram USPJESNO takve misli zasad, cemu se muciti ako ce sve ionako biti u redu, mora biti🤗
    Ma lijepo je to❣️, u onim nekim trenucima kad ne brinem i kad sam naspavana i kad me ne muci mucnina i kiselina i kad me ne boli trbuh i ledja, kad normalno kihnem a ne zaboli me tako jako da bi se najradije odrezala uho da me manje boli, kad imam apetit onih pola minute dnevno, kad ne placem ili nisam ljuta na cijeli svijet i ne sanjam horor filmove kojih se ne bi posramili ni korejci i tak, super je tad, stvarno je 😂😂❤️❤️ tko je ovo nazvao “blazenim” stanjem?!? Muskarac sigurno!🤦🏻‍♀️🤣


    Ja imam predispozicije da mi se dijete ne rodi zdravo i ne mogu se voditi time da su se djeca rađala zdrava, jer isto tako su se rađala i bolesna, a sada ima načina da se to sazna i reagira na vrijeme. 
    Ima nas tu puno kojima je trebao dugačak put i mpo da dođemo do trudnoće tako da meni osobno ništa nije tesko, i kad se peti put dižem po noci na wc sjetim se da ja želim ovo dijete, ne zove se trudnoća drugo stanje bez razloga i sve su to slatke brige 😊

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Jahanara

    Jahanara

    Broj poruka: 1963

    Prijavi adminu

    mimmyx

    Hej curke moram vam reci da sam danas ostala u bolnici . Krvarenje i hematom koji se prosiruje 2,5 cm.
    Sad strogo mirovanje. Neznam jer da se tjesim ili ne…


    Drzim fige da sve bude dobro! Nadam se ce se mirovanjem smiriti. 


  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Mimmyx ooo pa draga zao mi je da je ipak tako zavrsilo, nadam se da ce se sve stabilizirati, i da cete bebac i ti biti dobro 🤗😘miruj i javljaj nam se 🤞
    Beebee znas sta, vjerujem da je uzas kad je trudnoca poput tvoje i svaki dan katastrofalan ( vidim da se niti Vaki nejavlja, predpostavljam da je mucnine ubijaju) , ja imam neku ludu srecu pa nisam prosla niti mucnine, niti povracanja, ma nista, ali bi se zato slozila sa Lemon, sve bi mi to bilo nista kroz sta smo mi prolazile unazad godinama. Nemoj misliti da te mi kritikujemo sto se zalis, naravno da ne, znam da ti je tesko i svakoj, al hocu reci ima i gorih stanja. I drzim 🤞da se bebica dobro razvija i da nebude komplikacija, i da teudnoca bude uredna. 

  • Avatar Chappie

    Chappie

    Broj poruka: 325

    Prijavi adminu

    Tiki - meni je bio pun vrat pristica, bas je bilo smijesno. Ali kroz par tjedana je skroz proslo. 
    Ja se isto stalno nesto brinem, ali kako ti Školjka kazes, puno je lakse sad kad se osjeti beba tijekom cijelog dana. Vec tocno znam ako sam puno u pokretu i ne osjetim ju par sati, samo legnem na ledja ili na bok i kroz par minuta pocne ona svoj ples 🥰

    🧔39
    👧31
    [lilypie.com]

  • Avatar vanush

    vanush

    Broj poruka: 83

    Prijavi adminu

    mimmyx

    Hej curke moram vam reci da sam danas ostala u bolnici . Krvarenje i hematom koji se prosiruje 2,5 cm.
    Sad strogo mirovanje. Neznam jer da se tjesim ili ne…


    Jao mimmyx nadala sam se da ce ti mirovanje doma biti dovoljno. Sve drzimo palceve za tebe i tvoju bebicu. Drzi se! 😘

    [lilypie.com]

  • Avatar mimmyx

    mimmyx

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Hvala vam svima. Bas ste ogromna podrska. Ja se nadam sa cemo ja i beba biti dobro. Javljam vam dalje…💕

  • Avatar Chappie

    Chappie

    Broj poruka: 325

    Prijavi adminu

    Mimmyx nadam se da ce sve biti ok, smo miruj, skuzile smo da to mirovanje dosta toga rijesi. Sve ce biti dobro. 😘

    🧔39
    👧31
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.