Proljetno - ljetnje bebe 2020.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar BaeBee85

    BaeBee85

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Jahanara ti si neka zajebantica kao i ja vidim, fora😂👍🏼!! Ajde drz se i jos malo izdrzi, vidi se svjetlo na kraju tunela 😉

  • Avatar vanush

    vanush

    Broj poruka: 83

    Prijavi adminu

    Beebee bez brige, nista u tvom komentaru nije bilo uvredljivo. Vjerujem da cure nisu nista lose mislile. Dapace, meni je ova grupa i par blizih osoba pomoglo da se ne osjecam krivom jer sam bila zabrinuta i nisam se mogla opustiti kada sam vidjela da i druge zene to prolaze ali se ne spominje. Inace sam slusala samo sta se brines, uzivaj, ovo ti je najljepse razdoblje i osjecala sam se nezahvalno i nevrijedno jer sam zabrinuta. Sta apsolutno nije umanjivalo moju srecu jer nam je napokon i kontra svih sansi uspjelo. Ali kada ti trudnoca pocne sa prognozom vanmatericne, pa par krvarenja to je malo teze. Tako da smijes napisat kako god se osjecas, tu smo za podrsku 💪i da te utjesim, ja se sad u drugom tromjesecju osjecam puno bolje, mirnije i uzivam. 😊 

    Ako ne mozes platiti Nifty, a htjela bi napraviti test, mozda kombinirani probir dovoljan? On je na teret hzzo-a?

    [lilypie.com]

  • Avatar Amy2019

    Amy2019

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Pitanje za mimmyx, poznat mi tvoj Nickname, jesi ti sa jesenjskih beba 2018? Vidim pises kako imas bebu od godinu, imam i ja isto, godinu prije 15 dana napunio. Sigurna sam da si sa jesenjskih ili sam citala tvoje postove s drugog foruma :D ako da, pratimo se evo vec dvije trudnoce 😂 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mimmyx

    mimmyx

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Amy2019- jesam jesam hahahah Bebac mi je roden 19.09.2018 .  Ova trudnoca druga me bas uzdrmala sa tim hematomom. Bas se sad bojim. 😔

  • Zinnia

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Hej cure, ja upadam svakih par dana jer od posla ne stignem. Danas sam izbrojala da jos 60ak radnih dana mora proci i onda porodiljni, mislim da cu ih poceti krizati 
    Vidim da spominjete hematome i miome. Znaci, mimmyx, ti imas hematom? 
    Ja sam imala miom koji mi je nadjen na prvom pregledu, a na zadnjem ga gin vise nije vidjela pa pretpostavlja da ne bi trebao ugroziti bebu 

    [lilypie.com]

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    BaeBee ja osobno nisam nista lose shvatila iz tvog komentara, a nisam niti ja tebi uputila nista lose, dapace humor je dobro dosao👍, samo tako nastavi.
    Mimmyx kako si draga, jel bilo kakvog pregleda, sta kazu?
    Zinnia pa sjeti nas se cesce 😃 kako si ti? 

  • Sheena

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Koliko hormona na jednom mjestu, mislim da smo još sve poprilično civilizirane s obzirom na naša stanja😂
    Uvijek je neko olakšanje kad skokneš na forum i vidiš da nisi jedina koja ludi i brine oko svake sitnice😉
    Evo ja ovih dana muku mučim sa spavanjem, brinem se čim ne osjetim bebi jedno vrijeme i tako. 23.10. imam sljedeći pregled, izludit ću sebe i sve oko sebe do onda🤪

    [lilypie.com]

  • Avatar mimmyx

    mimmyx

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Zinnia-Ma da, imam hematom nekih 2,5 cm koji raste no nadam se da nece naskoditi bebici😓
    Skoljka- Dobro sam, nista me ne boli, mirujem, pijem duphaston 3*2. Malo me bole jajnici ali to je valjda normalno… I tako prezivljavam u strahu…

  • Avatar Ellae

    Ellae

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    emena i prije trudnoce. Evo termin nam je 22.03.2020 😊.Juče smo bili na pregledu, pregledala nas je babica.Čuli smo otkucaje srca, i kaze da je sve uredu. A mene muče križobolje, ako se fizicki preforisam ne mogu stati na desnu nogu, nocu se ne mogu pomjerit i tako traje po dva dana 😩 Zbog toga su me poslali na bolovanje jer mi je posao fizicki naporan i težak.  Pozdrav svima 😘

    Its a boy 💙 A [lilypie.com].

  • Avatar Jahanara

    Jahanara

    Broj poruka: 1963

    Prijavi adminu

    Mimmyx jel ti sto spominju kad bi mogla kuci?

    Sto se tice hormona, meni su u ovoj trudnoci skroz ok😂
    U prosloj su divljali na sve strane, stalno sam se svadjala sa svima oko sebe, plakala, sve mi je smetalo. Strasno nesto. Bila sam prava rospija🙈

    Ova trudnoca mi je cista suprotnost po tom pitanju, pa bi po bapskim pricama ovo mogao bit decko. Bas me zanima sto ce uzv reci😅


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.