Proljetno - ljetnje bebe 2020.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Boa35

    Boa35

    Broj poruka: 1537

    Prijavi adminu

    Lemon super za pregled
    Meddle dobro nam došla nazad  i mene zna bolit zdjelica kad dugo sjedim na poslu, onda ustanem i prošetam koju min po hodniku i bude dalje ok.. imam i probadanja tu i tamo.. sinoć sam ležala na leđima i kihnula, ajme kako me probolo, kao da me netko nožem piknuo ispod pupka.. tako da svaki dan nešto novo

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Bok zene!
    U 7.tj sam trudnoće i imam hrpu prištića po čelu, nikad ih prije nisam tako imala, cak ni u pubertetu, koliko se sjećam. Imate neki savjet mozda, neka krema, losion za čišćenje? Umivam se tri puta dnevno, mazala sam i sudocremom, ali nista. 🤔🙄

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • meddleO407

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    Cure jel vam počeo kolostrum curit, meni stalno kap po kap. Nadam se da je to dobar znak i da će bit mlijeka.😶😂 Prvu kćer sam dojila mjesec dana, nisam imala živaca, a i kad su se babe tetke sjatile sa svojim komentarima…ne moram vam dalje pričat 😁
    Ovu bebu planiram dojit, ako ću ikako moći. Tim više što sam malo gledala te cijene adaptiranog mlijeka i skoro me strefilo - onaj NAN preko 100 kn!!!

    [lilypie.com]

  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Karla meni isto, kad ležim ako kihnem vidim sve zvijezde.
    Što se tiče probadanje baš sam ga danas pitala jer mene ne boli ništa po tjedan dana i onda jedan dan sam za ništa od bolova i kaže da se to sve rasteže i da nemam brige.
    TiKi to ti je od hormona, nekome više nekome manje, kako je došlo tako će i proći.
    Meni ništa ne curi još, imam male sise,samo su mi se popunile, ali kao da su mi se bradavice već očvrsnule i promijenile, isto bi jako jako htjela dojiti

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    ja sam u prošloj trudnoći bila cijela natečna, sa aknama na donjoj čeljusti i obrazima, malim prištićima po čelu i ništa, ali baš ništa mi nije pomoglo. Rodila i dva danas nakon sve se povuklo. Iskreno mislim da protiv hormonalnih prištića nema pomoći u trudnoći jer ne smijemo svašta i piti niti koristiti na licu.

  • Avatar BaeBee85

    BaeBee85

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Oj curke, da li je normalno da se u 11.tt ponekad ujutro ispod pupka vidi tvrda izbocina velicine jabuke, ali malo izduzena izbocina i to samo na jednoj strani tijela, cca desno ispod pupka je tvrdja kvrga i ona kroz dan nestane? Pretpostavljam da je to maternica koja se pocela dizati, ali da se to toliko vidi i osjeti?? Hmm nisam sigurna.. Znate vi? I jos nesto, grozno me strah tog pregleda u 12. tjednu. Morala sam to nekome reci, jer inace sam kao hrabra i lezerna pred svima, a malo je reci da slabo spavam po noci zbog tog..

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    BaeBee85

    Oj curke, da li je normalno da se u 11.tt ponekad ujutro ispod pupka vidi tvrda izbocina velicine jabuke, ali malo izduzena izbocina i to samo na jednoj strani tijela, cca desno ispod pupka je tvrdja kvrga i ona kroz dan nestane? Pretpostavljam da je to maternica koja se pocela dizati, ali da se to toliko vidi i osjeti?? Hmm nisam sigurna.. Znate vi? I jos nesto, grozno me strah tog pregleda u 12. tjednu. Morala sam to nekome reci, jer inace sam kao hrabra i lezerna pred svima, a malo je reci da slabo spavam po noci zbog tog..


    Ta izbocina je normalna beboca raste pa tako i maternica raste i podize se 😊, ako si pratila ja sam pisala koliko sam bila sretna kad sam prvi put osjetila, napokon sam se amirila i shvatila da bebac raste i da ide sve dobro. Nemoj se sramiti straha, mislim da smo ga sve prosle u tim tjednima zbog tih nalaza, ali strah je uvijek prisutan, posebno kod nas mpo, ali opet sad sam malo mirnija kad osjetim bebu, ali kako mi se priblizava anomaly mislim da ce se vratiti onaj jaki strah. Tako da ne brini, sve se mi bojimo, strahujemo i osjecamo veliku odgovornost za ove zivote u nama 🥰

  • Avatar vanush

    vanush

    Broj poruka: 83

    Prijavi adminu

    skoljka

    Lemon super za pregled 👍
    Vanush ja isto jos nista uveliko ne kupujem, tek sam par komada robice kupila. Ono jucer sto sam popis stavila, to sam sebi napravila spisak sta mi treba al sam pomislila mozda i nekoj od vas pomogne 🤷🏻‍♀️, pa da se time vodim da ne kupujem gluposti koje mi nece trebati, a sad sam napravila i jedan spisak opcenito sto ce mi trebati kod kuce pa da se time vodim u shopingu. Uvijek dobro dodje necija ideja ili savjet.


    Ma meni je drago da ste pocele pisati popise, znala sam skicnuti i na zimske da vidim sta one kupuju tako da se spremim, tako da samo vi pisite sta vise savjeta. 👍 Ali moj popis jos nije dosao na red 😁 
    Lemon super za pregled! 

    [lilypie.com]

  • meddleO407

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    BaeBee, valjda je tako svim trudnicama, stalno se oko nečega brinemo. Ja sam kao mirna samo kad dodjem s pregleda, taj dan.😅
    A dan prije pregleda me takva nervoza uhvati, sva hrabrost ishlapi iz mene.😁

    [lilypie.com]

  • Avatar mimmyx

    mimmyx

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Hej curke moram vam reci da sam danas ostala u bolnici . Krvarenje i hematom koji se prosiruje 2,5 cm.
    Sad strogo mirovanje. Neznam jer da se tjesim ili ne…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.