Proljetno - ljetnje bebe 2020.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Fever

    Fever

    Broj poruka: 1084

    Prijavi adminu

    Tina imamo puno stranice i meni otvara i prekida, hocemo napraviti novu temu?
    Mislim da je vrijeme

    [lilypie.com]

    It’s a baby boy💙

  • Avatar sagi

    sagi

    Broj poruka: 1621

    Prijavi adminu

    Lunina_mama samo smireno, možda počne za par dana, a ak neće, nećeš bit jedina sa zdravom djecom koja nije mogla dojit. Bitno da ste oba dva ok 🤗
    .
    Da, meni je isto javljalo jučer greške, al sam mislila da je do mene 🙊
    Mogle bi otvoriti novu temu, možda bude bolje. 

    Cure, hvala, sad živim u uvjerenju da ću magično sve znat kad beba dođe 🥰

    Unazad tjedan, dva me zna boljet srce povremeno. Neka tupa, neugodna bol, lijevo, ispod sise, valjda je srce 😕 prestane kroz pol sata, sat. Nekad i probada. Inače bi se javljala kad bi legla na lijevi bok pa sam mislila da bebač neš pritišće, ali sad mi se javlja i u drugim položajima. Imala koja to?

  • Avatar Tina1803

    Tina1803

    Broj poruka: 662

    Prijavi adminu

    Cure otvorila sam novu temu pa se prebacite tamo😊

    [lilypie.com]

  • Minnie255

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Koju Tina kako se zove

  • Avatar bejb2

    bejb2

    Broj poruka: 210

    Prijavi adminu

    Pupi30

    Jutro curke! 😊 Pretpostavljam da je negdje vec bila duza rasprava o kolicima ali ne znam koliko bi potrajalo da to idem traziti 🙈 Ima li koja od vas bogaboo kolica ili informacije o iskustvima frendica i sl…Jucer sam gledala Cameleon …kosara,sportsko plus velika torba za pelene sve skupa 7600…Znam da je to previse za kolica ali tako mi djeluju prakticno i nisu toliko velika…Imamo jako mali stan i ne znam di bi mi stala npr bebetto i sl. Nikako ne mogu odluciti jel pametnije uzeti neka jeftinija za 4500 5000 pa onda kisobran kasnije ili samo bogaboo pa bi njih onda eventualno koristila do kraja jer uz bogaboo ne bi mogla kasnije i kisobran kupiti,bilo bi stvarno previse 🤷‍♀️ Jaje imamo od prijatelja… Putovati necemo previse…mozda jednom mj ili jednom u 2 mj do dalmacije…s avionom nemamo namjeru putovati.Koristila bi se za svakodnevnu setnju…preko tjedna ne bi nigdje s autom jer muz ide na posao s autom a radi cijeli dan.A za vikend bi kombinirali kolica i klokanicu za prirodu (vikende nastojimo ici na sljeme i sl. ali mislim da ce tu klokanica biti no 1.) Gledala sam i ona Jane…djeluju isto prakticno ali ne znam za kvalitetu


    Ja sam uzela Jane jer su mi se cinila prakticna i ne prevelika. Jako lako se sklapaju i nisu teska, a prema recenzijama su takoder super. Meni se svidaju i zbog minimalizma :) sad koliko cemo biti zadovoljni vidjet cu kad stigne malac. 

    [lilypie.com]

  • Avatar sirenita

    sirenita

    Broj poruka: 277

    Prijavi adminu

    I mi smo uzeli Jane, isto iz već navedenih razloga, lagana, jednostavna, i da ne treba uzimati kišobran kolica kasnije

    👩🏻32
    👨🏻32
    👶🏻💙 2020.
    👶🏻💙 2022.
    👶🏻🩷 2024.

  • MiniMa

    Broj poruka: 202

    Prijavi adminu

    Tina1803

    Cure otvorila sam novu temu pa se prebacite tamo😊


    Stavis link ili nesto?
    Ja nikako ne mogu naci 🤷‍♀️

    [lilypie.com]

  • Minnie255

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Da i ja ne mogu naci novu temu nikako🤷🏼‍♀️

  • Avatar My baby

    My baby

    Broj poruka: 1155

    Prijavi adminu

    Koja je nova tema?


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar My baby

    My baby

    Broj poruka: 1155

    Prijavi adminu

    Sagi mene ti to zna boliti i znalo me presjecat u sisama poslije tog mozda i ti dobijes kolostrum ili ga imas vec🤗


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.