Proljetno - ljetnje bebe 2020.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar brankica09

    brankica09

    Broj poruka: 747

    Prijavi adminu

    My baby

    brankica09 a mozda onda imaju nekecvrijednosti to nisam ni znala..znam da je meni otkrivena kad sam imala trudove i sluzni cep mi je otisao i onda kad du me hospitalizirali se otkrilo da imam ureaplasmu pa sam od svoje dr dobila sumamed tri dana,no mozda postoji neka vrijednost i za to ja ne znam😂

     
    Procitala sam sve rizike te glupe bakterije ali samo imam jos vece paranoje , tak da nista vise ne citam 😱 samo da sve bude ok 💪🤞

    [lilypie.com]

  • Pupi30

    Broj poruka: 467

    Prijavi adminu

    Hvala curke na informacijama 😊 A Minnie225 nisu ti kasnije trebala kisobran kolica,dovoljno su prakticna da se u sportskom vozi dok god se bude tio voziti u kolicima? 😄

    [lilypie.com]

  • Minnie255

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Samo pogledaj malo po internetu bude ti cesto na akciji kolica nemoj se odma zaletiti

  • Minnie255

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Uzela sam ipak kasnije kisobran kolica kad je malo porasla jer je meni bilo zgodnije ali moci ce ti posluziti pogotovo ako ne putujete dosta mi smo malo cesce putovali pa sam uzela kasnije maclaren…a sad mislim da cu prodat ta maclaren pa uzeti ova neka putna jer sad ce ih ipak bit dvoje pa puno opreme😂

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    MickeyMouse

    Jutro svima!
    Sagi bome dobra količina robe 😃 bude ti to sve naišlo čim primiš bebu. Meni su se isto najpraktičnije pokazale hlačice i bodi i to onaj sto se ne prevlaci preko glave nego onaj na kopčanje sa strane.
    Tina sretno na pregledu! Bebi je lijepo u pupi i neda mu se van 😃
    I ja se borim sa tom tvrdoćom trbuha, samo čekam da se cijeli raspuca.
    Ja sam svoju prvu rodila na 41+2 i bila je 3040 i 50 cm. Da je došla ranije bila bi još sitnija. A sada nemam pojma kolika je beba jer mi nikad ne kaže. Znam da je sa 22 tjedna na anomaly scanu bila 418 grama.


    E bas to i meni je lakse navuci onaj bodi preko glave nego benkicu bodi, on mi je bas kompliciran stalno ga moram vrtiti lijevo desno dok mu navucem i pokopcam to 🙈😂

  • Minnie255

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Npr ta torba za pelene njihova skupa ti nijw potrebna mozes 600 kn odma ustediti a torbu uzet neku obicniji mi smo uzeli na ali expressu ruksak onaj…

  • Minnie255

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Mislim da sam ti jucer na hajdi.hr vidjela da su na popustu ta kolica pa udji si pogledaj cini mi se oko 6500 kuna da su tako nesto…pa vidi ako ti se svidja neki model sto je na popustu

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Lunina_mama

    Pozdrav cure.
    Nisam se jučer javljala jer sam imala baš težak dan. Fizički i psihički. Proplakala sam cijeli dan. Hormoni su me ošibali. Sestre su bile koma (ta smjena). Mali neće cicati. Nema čak ni refleks cicanja, sestre mi pomažu ali i one se čuse da je tako nezainteresiran i uspavan. Pa ga nadohranjuju. Probam opet stalno prije hranjenja da ga syavim na cicu..ali nema reakcije.
    Barem sam malo došla do sebe danas pa nema plakanja i manje me boli, mogu se udtati i na boku ležati.


    A joooj, saljem 🤗🤗🤗🤗 za utjehu. Znam kako ti je sto se tice hormona, mene isto znaju zasorat. Mozda mu samo treba da dobije snage pa da mu proradi taj instikt, jel ti daju da se malo izdajas bar da mu na bocicu das kolostrum, mlijeko bi ti nadoslo tek nekad sutra prekosutra. Ali draga ako on stvarno nece da cica nemoj biti tuzna, bitno je da hoce jesti i da ce napredovat nema veze jel tvoje mlijeko ili AD, i bitno  da je zdrav. Evo ja recimo nisam cicala, odrasla na AD i sve super u ove svoje 33god nisam imala temperaturu mozda 3 puta i imam jak imunitet oduvjek. 

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Pupi30

    Jutro curke! 😊 Pretpostavljam da je negdje vec bila duza rasprava o kolicima ali ne znam koliko bi potrajalo da to idem traziti 🙈 Ima li koja od vas bogaboo kolica ili informacije o iskustvima frendica i sl…Jucer sam gledala Cameleon …kosara,sportsko plus velika torba za pelene sve skupa 7600…Znam da je to previse za kolica ali tako mi djeluju prakticno i nisu toliko velika…Imamo jako mali stan i ne znam di bi mi stala npr bebetto i sl. Nikako ne mogu odluciti jel pametnije uzeti neka jeftinija za 4500 5000 pa onda kisobran kasnije ili samo bogaboo pa bi njih onda eventualno koristila do kraja jer uz bogaboo ne bi mogla kasnije i kisobran kupiti,bilo bi stvarno previse 🤷‍♀️ Jaje imamo od prijatelja… Putovati necemo previse…mozda jednom mj ili jednom u 2 mj do dalmacije…s avionom nemamo namjeru putovati.Koristila bi se za svakodnevnu setnju…preko tjedna ne bi nigdje s autom jer muz ide na posao s autom a radi cijeli dan.A za vikend bi kombinirali kolica i klokanicu za prirodu (vikende nastojimo ici na sljeme i sl. ali mislim da ce tu klokanica biti no 1.) Gledala sam i ona Jane…djeluju isto prakticno ali ne znam za kvalitetu


    Ja imam Bogaboo Cameleon3. Meni su super, lagana, lako za upravljat. A to sportsko sjedalo im je stvarno veliko da se moze lijepo koristiti do kraja.
    I ja sam gledala Bebeto, ali su bila jako kruta, plasticna a teska, ali lijepa. Ova su sva krpena i sve se moze lako poskidat za oprat. I imaju super kotace i za neravne povrsine. 

  • Pupi30

    Broj poruka: 467

    Prijavi adminu

    Minnie bas gledam hajdi, kod njih su bez torbe i sa aluminijskom ramom 6700 a u Male stvari na bundeku smo dobili ponudu 7600 sa crnom ramom i velikom torbom za pelene. Crna rama je dodatnih 400 kn a torba 845…mozemo iz bez toga ako zelimo pa ce izaci do 6500 tako da kad sve zbrojis je jeftinije u Male stvari.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.