Proljetno - ljetnje bebe 2020.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Pupi30

    Broj poruka: 467

    Prijavi adminu

    Jutro curke! 😊 Pretpostavljam da je negdje vec bila duza rasprava o kolicima ali ne znam koliko bi potrajalo da to idem traziti 🙈 Ima li koja od vas bogaboo kolica ili informacije o iskustvima frendica i sl…Jucer sam gledala Cameleon …kosara,sportsko plus velika torba za pelene sve skupa 7600…Znam da je to previse za kolica ali tako mi djeluju prakticno i nisu toliko velika…Imamo jako mali stan i ne znam di bi mi stala npr bebetto i sl. Nikako ne mogu odluciti jel pametnije uzeti neka jeftinija za 4500 5000 pa onda kisobran kasnije ili samo bogaboo pa bi njih onda eventualno koristila do kraja jer uz bogaboo ne bi mogla kasnije i kisobran kupiti,bilo bi stvarno previse 🤷‍♀️ Jaje imamo od prijatelja… Putovati necemo previse…mozda jednom mj ili jednom u 2 mj do dalmacije…s avionom nemamo namjeru putovati.Koristila bi se za svakodnevnu setnju…preko tjedna ne bi nigdje s autom jer muz ide na posao s autom a radi cijeli dan.A za vikend bi kombinirali kolica i klokanicu za prirodu (vikende nastojimo ici na sljeme i sl. ali mislim da ce tu klokanica biti no 1.) Gledala sam i ona Jane…djeluju isto prakticno ali ne znam za kvalitetu

    [lilypie.com]

  • meddleO407

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    Lunina mama, baš sam razmišljala o tebi, hoćeš li se uspjeti javiti, da napišeš malo kako prolaze ti prvi dani nakon carskog i zbližavanje s bebom. Ja idem u utorak na carski i baš se bojim svega, najviše me strah da neću moći dojiti i da će mi sve to pasti u vodu. 😖 

    [lilypie.com]

  • Avatar My baby

    My baby

    Broj poruka: 1155

    Prijavi adminu

    brankica09 nije ti dao terapiju??? Koji si ti tjedan jer ja sam u 32tjednu popusila ureaplasmu u prvoj trudnoci i umalo rodila.ona izaziva prijevremeni porod u kasnoj trudnoci i dobila sam sumamed tri dana nakon sto mi je u bolnici ustanovljeno da ju imam.ne mogu vjerovat da ti nije nista dao


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar My baby

    My baby

    Broj poruka: 1155

    Prijavi adminu

    brankica09 jedino sad vidim da si u terminu pa mozda radi toga..al opet to je bakterija da ti nije nista dao..ne znam.


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar happyivy

    happyivy

    Broj poruka: 161

    Prijavi adminu

    Pupi30

    Jutro curke! 😊 Pretpostavljam da je negdje vec bila duza rasprava o kolicima ali ne znam koliko bi potrajalo da to idem traziti 🙈 Ima li koja od vas bogaboo kolica ili informacije o iskustvima frendica i sl…Jucer sam gledala Cameleon …kosara,sportsko plus velika torba za pelene sve skupa 7600…Znam da je to previse za kolica ali tako mi djeluju prakticno i nisu toliko velika…Imamo jako mali stan i ne znam di bi mi stala npr bebetto i sl. Nikako ne mogu odluciti jel pametnije uzeti neka jeftinija za 4500 5000 pa onda kisobran kasnije ili samo bogaboo pa bi njih onda eventualno koristila do kraja jer uz bogaboo ne bi mogla kasnije i kisobran kupiti,bilo bi stvarno previse 🤷‍♀️ Jaje imamo od prijatelja… Putovati necemo previse…mozda jednom mj ili jednom u 2 mj do dalmacije…s avionom nemamo namjeru putovati.Koristila bi se za svakodnevnu setnju…preko tjedna ne bi nigdje s autom jer muz ide na posao s autom a radi cijeli dan.A za vikend bi kombinirali kolica i klokanicu za prirodu (vikende nastojimo ici na sljeme i sl. ali mislim da ce tu klokanica biti no 1.) Gledala sam i ona Jane…djeluju isto prakticno ali ne znam za kvalitetu


    Ja ti imam cameleon, tesko mi je rec iskustvo jer jos nismo koristili ali ono sto me odusevljava jer su jakk lagana i prakticna. Imas jedan kostur na koji sve navlacis i svlacis vrlo jednostavno i peres bez beda. Ne zauzimaju puno prostora sto je isto veliki plus. Frendice su odusevljene. Ja sam htjela stokke jer su vislja zbog kicm3 al ova smo dobili i sad sam presretna jer su bas prakticna. 

    https://lbdf.lilypie.com/Zhjup1.png [lbdf.lilypie.com]

  • Avatar brankica09

    brankica09

    Broj poruka: 747

    Prijavi adminu

    My baby

    brankica09 nije ti dao terapiju??? Koji si ti tjedan jer ja sam u 32tjednu popusila ureaplasmu u prvoj trudnoci i umalo rodila.ona izaziva prijevremeni porod u kasnoj trudnoci i dobila sam sumamed tri dana nakon sto mi je u bolnici ustanovljeno da ju imam.ne mogu vjerovat da ti nije nista dao


    36 tjedan, imam sljedeci tjedan pregled pa cemo vidjet , tad cu bit 36+6 🤷‍♀️ ne daje kao terapiju dok nije 10 na neku 🤷‍♀️ i da ce to sve biti super, a sad 🤷‍♀️

    [lilypie.com]

  • Avatar MickeyMouse

    MickeyMouse

    Broj poruka: 843

    Prijavi adminu

    Lunina mama nadam se da će danas biti bolje! Hormoni i carski rez su učinili svoje :( meni je tako bilo poslije prvog poroda dok nisu utvrdili da sam na dnu sa željezom i dali mi terapiju, tad sam prestala plakat, a mala nije bila zainteresirana za cicu radi žutice. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Majuska

    Majuska

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Pupi30

    Jutro curke! 😊 Pretpostavljam da je negdje vec bila duza rasprava o kolicima ali ne znam koliko bi potrajalo da to idem traziti 🙈 Ima li koja od vas bogaboo kolica ili informacije o iskustvima frendica i sl…Jucer sam gledala Cameleon …kosara,sportsko plus velika torba za pelene sve skupa 7600…Znam da je to previse za kolica ali tako mi djeluju prakticno i nisu toliko velika…Imamo jako mali stan i ne znam di bi mi stala npr bebetto i sl. Nikako ne mogu odluciti jel pametnije uzeti neka jeftinija za 4500 5000 pa onda kisobran kasnije ili samo bogaboo pa bi njih onda eventualno koristila do kraja jer uz bogaboo ne bi mogla kasnije i kisobran kupiti,bilo bi stvarno previse 🤷‍♀️ Jaje imamo od prijatelja… Putovati necemo previse…mozda jednom mj ili jednom u 2 mj do dalmacije…s avionom nemamo namjeru putovati.Koristila bi se za svakodnevnu setnju…preko tjedna ne bi nigdje s autom jer muz ide na posao s autom a radi cijeli dan.A za vikend bi kombinirali kolica i klokanicu za prirodu (vikende nastojimo ici na sljeme i sl. ali mislim da ce tu klokanica biti no 1.) Gledala sam i ona Jane…djeluju isto prakticno ali ne znam za kvalitetu


    Hejj ja sam kupila bugaboo cameleon 3 …dobila sam super preporuke i uvjerila se jer sogorica ima ta kolica .prakticna  ,lagana za vozit i sklopiti .Jedva cekam da ih provozamo 🤭

    [lilypie.com]

  • Avatar My baby

    My baby

    Broj poruka: 1155

    Prijavi adminu

    brankica09 a mozda onda imaju nekecvrijednosti to nisam ni znala..znam da je meni otkrivena kad sam imala trudove i sluzni cep mi je otisao i onda kad du me hospitalizirali se otkrilo da imam ureaplasmu pa sam od svoje dr dobila sumamed tri dana,no mozda postoji neka vrijednost i za to ja ne znam😂


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Minnie255

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Pupi Ja ti imam cameleon od prve curke obozavam ihhh😀neces faliti sigurno,a danas sutra za drugo mozes samo kupiti novi krovic i imas nova kolica😍

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.