Proljetne bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    m-mama

    Meni je synopen super, odmah namažem poslje uboda i brzo nestane, znaci je ok i za djecu?
    Bebolino isto cupa stranice i onda jede papir pa ga drzim podalje od novina i reklama

    Pa valjda moze, slikala sam taj ugriz sestricni koja je farmaceut i rekla je da mogu mazati synopen ili fenistil 

    Ova knjigica mi je isti super, nesto na foru tihe knjige, ima unutri kao neka trava, pa ribica koja se moze izvuci iz neke mrezice i tako, svasta nesto. Veca je malo
    Uzela u dm-u, skupa je bila, ako se dobro sjecam oko 120 kn


  • Avatar m-mama

    m-mama

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

     Vjerojatno jer je tiny love,super je :)

    [lilypie.com]

  • Avatar m-mama

    m-mama

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    A sto cete uzimati za more? Mi smo na bazenu posudili onaj kolut ali mi bas nije bio praktičan jer je široko izmedu njega i vode a on bi lupkao po vodi, a oni tanji su bez gačica… sve koje sam vidjela imaju taj dio debeli

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Za more ga budem probala u fredov kolut. Crveni naravno, kilazom bi mozda i mogao narancasti do tada, ali on je uzi, pa je i manje stabilan. I zadnji put je malo dohvatio do vode, sada ce valjda bolje
    Dole budemo samo pelene-gacice, a za gore mislim da cu mu uzeti onaj kao kupaci dugih ruakava. Naravno da ne mislim u podne biti na palzi, ali i u 4 je jos jako sunce za njihovu tanku kozicu.
    Kada cete opet na more?


  • Avatar m-mama

    m-mama

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Drugi tjedan, vec se sad psihicki priprema za pakiranje s njim 😂😂 najbolje da ga zakkjucam u kofer 😂😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Sarita_00

    Sarita_00

    Broj poruka: 1300

    Prijavi adminu

    Mi jedemo svi u isto vrijeme, a vecinom jedemo isto. Zacinim malo, eto tek toliko, a mi popravljamo u tanjuru. Ako je nesto sto ona bas nikako ne moze, onda joj skuham posebno. Rukama joj ide najlakse, ali polako se sluzi i zlicom i vilicom. Napravi nereda, ali poslije samo ocistim i kraj price.
    Moguc je osip od trave. Sjecam se da sam ja sa nekih 10ak godina dobila plikove po stopalima nakon sto sam hodala bosa po travi. Na kraju se ispostavilo da djetelina pusti neki sok i u kombinaciji sa suncem nastanu plikovi.
    Za komarce ne koristim nista. Ja sam imala par uboda, a ona nijedan. I lani je prosla sa svega par uboda. Doduse, slabo i ima komaraca. Bar zasad. Nek tako i ostane 🤞
    Lara ima osip od znoja. Sva leda, prsa i trbuh su puni tockica od ponedjeljka. Sinoc kaze muz nek stavim baby pudera i bas se jako smanjilo. U ponedjeljak idemo na sistematski i cijepljenje ako sve bude ok.
    Idu joj cetvorke i muku mucimo dok ne zaspi. Gornje su izbile, a donja je sva natecena, pa samo cekam kad ce izbiti. 

    🙋‍♀️ 28
    🙋‍♂️ 37
    ➕ 25.3.21.
    Naše prvo ☀️
    [lilypie.com]
    Drugo ☀️ stiže ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    I oliveru idu cetvroke. Jedna donja je izbila, onda sam stalno pipala drugu dolje i nikako, pa nikako, a on nervozan, slini… da bi se nakon par dana sjetila gore povjeriti, a ono izaslo vec pola iznad ove 🙈
    Cini mi se da mu sad ide i druga gore, a i dolje je oteceno. Inace, on zube neda gledati, neka da da prstom provjerim, ali onda me uvjek ugrize 😡 zato to ne radim bas cesto
    Veceras ga stavljam u kadicu u skuzim da je bas vruc po tijelu. Izmjerim temp poslje kupanja, a on kuri 38,5 😱 
    Drzite fige da je od zuba. 
    Inace, celo mu uopce nije bilo vruce. Znam da inace kazu da se ne pipa celo, ruke i noge, nego prsa i izmedu lopatica, ali do sada mu je uvjek i lice gorilo


  • Avatar Sarita_00

    Sarita_00

    Broj poruka: 1300

    Prijavi adminu

    Nadam se da je do zuba i da ce proci 🙏
    Ni L ne da gledati zube i obavezno me ugrize kad joj i uspijem zavuci prst u usta 😂 Njoj su taman pred rodendan izbile donje dvojke i nisam ni razmisljala da bi mogle i cetvorke odmah. Pogotovo ne jer nije ni temperaturu dobila, nit je odbijala hranu. Jednom smo se nesto glupirale i zinula je toliko da sam vidjela bijelu mjehuric na mjestu cetvorke. Nakon par dana sam joj uspjela gurnuti prst u usta i napipam zub. Naravno, ne moze njoj ici samo dva zuba, mora ici barem cetiri 🙄 I ovaj donji ce biti peti, ako stvarno misli izbit.
    Slini uzasno. Danas sam bas primjetila da kad ju stavljam spavati postane jako cendrava i stalno su prsti u ustima. Ocito se onda sjeti da ju smetaju zubi, a inace se zabavi necim pa zaboravi. Popodne smo ju pokusavali uspavat 2 i pol sata, a veceras “samo” sat i pol. 

    🙋‍♀️ 28
    🙋‍♂️ 37
    ➕ 25.3.21.
    Naše prvo ☀️
    [lilypie.com]
    Drugo ☀️ stiže ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar m-mama

    m-mama

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Ajme baš mi je žao zbog zubića da se tolko muće, al i mene to čeka 100%. Za sad ima samo 6, 4 gore i 2 dolje, što se mene tiće moze tako i ostati😂Moj kad je dobivao zubiće uvijek je bila temp do 40 i bronhitis, sad ćemo vidjeti.mislim da sam to već rekla.sad ste me opet podsjetile da postoje i teži dani, a taman zaboravila. Al ajd, proci ce i to. Sad kad gledam stare fotke, koliko se promijeno, druga beba. Danas nam je bas nekako bilo divan dan. Kao do 2 godine bi morali imati sve zubiće? Otprilike

    [lilypie.com]

  • Avatar Sarita_00

    Sarita_00

    Broj poruka: 1300

    Prijavi adminu

    Nadam se da se nece ponovit tako visoka temperatura i bronhitis.
    Ona je dugo imala 6 zubi, isto 4 gore i 2 dolje. I sad ovo… Nekako si mislim da joj je sad imunitet bolji pa ne reagira vise na sve. Sve zivo trpa u usta, ruke joj be stignem cistit toliko brzo kako ih ona prlja. Neki dan smo bili na kavi u gradu i pustila sam ju da puze okolo. Jedni su nas gledali u cudu, drugi su joj se smijali i mahali. Ja se setala kraj nje i pazila da nista ne pojede. Svi bili sretni i zadovoljni 😁

    🙋‍♀️ 28
    🙋‍♂️ 37
    ➕ 25.3.21.
    Naše prvo ☀️
    [lilypie.com]
    Drugo ☀️ stiže ❤️
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.