Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Yvone

    Yvone

    Broj poruka: 358

    Prijavi adminu

    Cure ja ne stignem pratiti vaš tempo pisanja 😃
    Puno bi tog imala za komentirati i napisati ali ste mi prebrze( ili ja prespora😃) Uglavnom…Odradim dobro posao, nekada se počnem gasiti pred kraj. Ali kad izađem s posla ja sam mrtva umorna! I nakon posla doma teško funkcioniram. Napravim sve nužno i moja djeca nisu više tako mala pa si priuštim leći barem malo i predahnuti. Bole me leđa, kičma, mislim da je zbog sjedenja 8 sati. Super za dobre preglede, neka se nastavi tako. AriBari svaka čast na volji vođenja i ažuriranja tablice. I to iziskuje trud i vrijeme. Ja se slažem s tvojim prijedlogom za pisanje spola kako i saznajemo. 
    Pisale ste o problemu spavanja…. S tim sam se susrela u prošloj trudnoći i trajalo je nekoliko mjeseci. Znala sam se vrtiti do 4 ujutro svaku noć. Onda sam odlučila da kad već nemogu spavati, idem u boravak, kuham bezkofeinsku kavu i palim televizor. Tako bi se valja “smirila” i brzo bi zaspala. Pomagalo mi je i ako bi uzela kocku čokolade, žlicu meda ili slično prije spavanja. Testirajte sebe što kod vas pali. 

  • Avatar Pjegica.

    Pjegica.

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    Ja zasad nema problema sa nespavanjem jedino mali ne zeli popodne vise na spavanje pa onda cesto ne mogu ni ja ukrast. Iako jako je dobar pa mogu uz njega malo kunjat ne budu nikakva sranja s obzirom da je trogodisnjak 🤣
    Tablica sa spolom mi se svida al necu do toga doc jos bar 10 tj 🤣 imam osjecaj da mi vrijeme jaaako sporo prolazi.

  • Avatar Yvone

    Yvone

    Broj poruka: 358

    Prijavi adminu

    Pjegica , to je odlično, da barem možeš uz njega malo predahnuti. I meni taaakooo sporo prolaze ovi tjedni trudnoće. Sve mi je užurbano drugo u životu ali trudnoća kao da tako sporo ide. Još mi je najsporije prolazio taj 8 mjesec kada sam očekivala mengu, pa skužila da sam trudna, pa test… i ono prva polovica 9 mjeseca… Nikad proći. Ali zato trbuh brzo raste, izgledam kao da sam u petom mjesecu trudnoće 😃. I da hoću sakriti, nema šanse.
    Ja bi htjela raditi još 10, 11 i početak 12. Mjeseca pa onda do kraja 12 na go pa na komlikacije od iduće godine. Ali neznam iskreno da li ću izdržati. Strah me što treba preživjeti s tih 500 i nešto eura, uz sve financijske obaveze, a opet zdravlje je na prvom mjestu.

  • Bebika

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Cure, 
    Vezano za komplikacije. Ja sam ih otvorila od 23.09. I na hzzo su me tražili zadnjih 6 plaća- od veljače do kolovoza. 
    ne razumijem se baš u te komplikacije, nisam baš ni istraživala jer sam direktor u svojoj firmi pa mi je sve bolje nego da sama morama ‘skupljat’ za plaću svaki mjesec a ne mogu raditi svoj posao u 100% obujma jer imam puno fizikalije. Tako da cu za ozbiljno i biti na nekoj vrsti bolovanja. A za spol AriBari super ideja. 😁 mislim da za sad jedina ti znas spol i one koje su radile nipt test. Meni je ginekologica rekla da cu znat ovaj vikend tako da sam jako nestrpljiva ali i nervozna. Samo źelim da je sve ok s bebom. 

    07/2024 + 🍀🌈

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Cure, ma najbolje da se nitko ne opterećuje ako ne stigne odgovoriti odmah ili ne stigne sve čitati unazad, uključite se kad i kako možete, nema ni potrebe da sve čitate ako ste puno propustile, mislim da na sva pitanja je uvijek netko aktivan pa odogovori. Možda neke cure koje se dugo nisu javile osjećaju sad da moraju sve čitati, al uhvatite di smo pa se samo uključite😊bolje nego da se zato ne javite😊
    Bebika ti ovaj vikend imaš pregled? Sretnooo😊
    Hvala sve cure za info za komplikacije!
    Dodam onda neko plavo i rozo srce uz termin ovisno je li cura il dečko pa kako saznate spol ćemo dodati😊ajde ajde, gledajte da ćemo za neka 2 mjeseca vj svi znati😊a to brzo prođe. Meni dani inače lete vj jer sam nakrcana obavezama i poslovno i privatno, i možda jer se bojim tih meni kritčnih tjedana 20-34 pa neželim da još dođu. Sad mi je naročito to se sve ubrzalo kad su rekli za tjedan dana veća beba pa sam odjenom 15 tjedana😊sačekat ću još sljedeći tjedan pregled kod svog gineko. Da se to potvrdi😊
    Btw sjetila sam se da su tjedni dosta odmakli pa mama_ana ako nas čitaš, sjetila sam te se i nadam se da je sve ok❤


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Blackie.

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Ja sam narucena 10.10. na prvi pregled, to ce biti 7+5 vec… ciljala sam oko 7tt a na kraju ce biti skoro 8 tj. I meni vrijeme bas sporo prolazi.Dobra ideja za tablicu i spolove 😊 I ja imam osjecaj da cu za sto godina tek doci do toga😂Sto se tice komplikacija, vidjet cu sto ce mi reci ginekologica. Radim psihicki dosta naporan posao a i relativno rizican zbog mogucnosti raznih infekcija.. ne bi htjela bas odmah na komplikacije, barem jos par mjeseci. Ali vidjet cu sto ona misli i slusat savjet naravno. 

    28 👩‍❤️‍👨 31
    3/24 - biokemijska
    9/24 ➕🤞🙏🏻

  • cupko

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Ja sam isto mislila raditi do 12. mjeseca (radim u školi pa taman do kraja 1. polugodišta), ali sad ako i prođe pregled u srijedu okej ne znam jesam li psihički spremna vratiti se među djecu i roditelje nakon ovih 2 tjedna neizvjesnosti i svega pročitanog. A opet kao što kažete strah me živjet s tih 500 eura mjesečno. Ali samo neka ja čujem u srijedu da beba raste. 🙂

    27👩🏽
    29🧔🏽‍♂️
    9.9. + prvi put iz prve 🥰

  • Bebika

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    AriBari nije pregled nego bi trebala dobiti rezultate Panorame koju sam radila prošli petak. Ginekologica je rekla da će mi rezultati doci ovaj vikend al meni je to nekako brzo jer na njihovoj stranici piše 8-14 radnih dana a ja sam krv vadila bas pred vikend. A vidjet cemo. Svakako javim. Idući redovni pregled mi je 15.10. Pa me mozes upisati kad stignes. 🍀 i btw i meni je beba po ultrazvuku tjedan dana starija tak da smo nas dvije tu negdje 😁

    07/2024 + 🍀🌈

  • točkica1213

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Hej, mogu se i ja pridružiti proljetnicama🙂 čitala sam vas malo do sada, ali nikako da napravim profil.
    Trenutno sam 13+2, termin mi je 3.4🙂 druga trudnoća, imam dečka od 3god🙂

    31🤱
    34🧑‍🍼
    3🧒

  • Moina

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Hej hej curke, bas ste se raspisale i to je super ☺️
    Ja nemam problema sa spavanjem, bas suprotno. Spavala samjucer  8 sati u komadu po noci, jucer sam pokupila u podne u vrticu jer je petkom do podne samo, spavala sam sa njom jos 2 sata i onda sam navecer legla oko 21h i spavala do 7 ujutro 😂🤦🏼‍♀️ znaci samo bi spavala.
    Sto se posla tive, ja vec sad radim od doma, ponedjeljkom idem u firmu. Ali jos nitko ne zna da sam trudna. Mislim da cu cekat sljedeci pregled 10.10. i onda odnest papire u firmu jer svako malo prijavim pregled doktora i posaljem potvrdu od ginekologa. Mislim da je sef vec skuzio ali cim mu dam potvrdu, moj posao ce bit drugaciji. Necu dobivat nove projekte vec cu bit samo support ato je puno laksi posao, ja sam inace software developer. 
    Tako da definitivno moram uskoro rec jer cu imat puno manje stresne zadatke. 
    Mi zelimo saznat spol sto prije jer smo znatizeljni. Ima li netko neke zelje za spol?
    Znam da svi zelimo samo zdrave bebe, nebitno koji spol. Ali moram priznat da se trenutno ne mogu vidjet da sam mama deckica. Imam curku doma, i nekako se ne vidim da bi mogla imat deckica. Naravno ako ce bit musko, ja cu bit sretna do nema jer mi nije bitno ali eto neki osjecaj trenutno 🫣

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.