Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • daja12

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    Cure ja imam pitanje jeste li rekla svima vec za trudnocu mislim kada kazete muz i ja smo odma rekli samo mama i braci i sestrama ostaloj obitelji u prijateljima jos sutimo svaki pregled kazemo da cemo sacekat iducu ☺️

    🙍‍♀️32 PCOS
    🙎‍♂️39 ✔️
    05/2023 spontani 💔
    02/2024 gebärmutterspiegelung
    07.05. Beta ➕ 580
    16.05. uzv ❤️ poslije spontani😞
    05.08. transfer 19.08. beta 600 🥰
    28.08. kucaju 2 srca ❤️❤️ sreca ogromna

  • Avatar flower

    flower

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    Mi rekli najbližima i na poslu sam morala reći, da se direktor zna izorganizirati, a 3.10. imam mini anomaly scan pa ćemo nakon toga reći, zapravo mene je već svekrva i zvala jel smije reći, reko još jedan pregled obavimo pa imate dopuštenje 🤣

    01/19 prvi postupak (4 blastociste)
    03/19 I.fet (dvije blastociste) - 👶my boy
    09/23 II.fet (dvije blastociste) - ❌️
    8.8.2024 - test pozitivan, prirodno

  • daja12

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    flower

    Mi rekli najbližima i na poslu sam morala reći, da se direktor zna izorganizirati, a 3.10. imam mini anomaly scan pa ćemo nakon toga reći, zapravo mene je već svekrva i zvala jel smije reći, reko još jedan pregled obavimo pa imate dopuštenje 🤣

    Da ja sam mislila da necu moc sutit a ono bez problema 😂. Meni je 07.10 pregled. Koliko si ti trudna? 

    🙍‍♀️32 PCOS
    🙎‍♂️39 ✔️
    05/2023 spontani 💔
    02/2024 gebärmutterspiegelung
    07.05. Beta ➕ 580
    16.05. uzv ❤️ poslije spontani😞
    05.08. transfer 19.08. beta 600 🥰
    28.08. kucaju 2 srca ❤️❤️ sreca ogromna

  • Adnna24

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    dijana22

    Zene kada su vam počele mucnine?ja sam po ZM 7+5 i nemam apsolutno nikakvih mucnina čak su me i cice prestale bokjeti niti više nisam umorna nekako sam sad polako zabrinuta

    Jesi imala  na pocetku simptome?  Ja sam imala, i sad kao da me popuštaju svi ti simptomi. I nije mi svejedno. Sutra idem na pregled da vidimo srčanu akciju. Nije nimalo svejedno.

  • Moina

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    dijana22

    Zene kada su vam počele mucnine?ja sam po ZM 7+5 i nemam apsolutno nikakvih mucnina čak su me i cice prestale bokjeti niti više nisam umorna nekako sam sad polako zabrinuta

    U prosloj trudnoci mi je bilo muka ali navecer, u ovoj mi je isto predvecer muka ali je podnosljivo. Nisam ni jednom povracala. Grudi jedan dan bole, drugi dan se ispusu i ne bole, pa treci dan opet nabubre i ne bole, pa opet bole i svaki dan drugacije. 
    Prije mi se jako spavalo a sad je malo bolje, nemam vise taj 100% umor ali pisam malo cesce. ima dana kad imama petita da bi sve u kuci pojela a drugi dan mis e sve gadi. Znaci svaki puta drugacije. Takod a se ja ne bi zabrinjavala na tvom mjestu.

  • Moina

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Kod mene zna muz, najbolja prijateljica i jos jedna koja je skuzila u mcDonaldsu jer kaze da takvu narudzbu napravi samo trudnica. A ja ne znam lagat pa sam joj rekla. 
    Ja sam u Austriji i tu nema mini anomaly nego ima screening prvog trimestra di se racuna vjerojatnost kromosomskih abnormalnosti, trismia i gledaju se organi. mislimd a je to slicno ko i mini anomaly. To imam sad 15.10. i onda nakon toga cemo reci obitelji jer taj dan vidimo i muzevu i moju obitelj. Idemo u svatove sogorici pa par dana prije svatova cemo svima rec tako da me nitko ne tlaci zasto ne plesem ili zasto ne pijem sampanjac. A ostatku svijeta, npr prezentirat na drustvenim mrezama i slicno, ne planiram sve dok ne prode barem pola. Sa prvom trudnocom sam cekala 22 tjedan di je bio veliki screening organa i kad smo saznalid a je sve u redu, tad smo svima rekli preko instagrama i facebooka. Ali obitelj je vec tad sve znala. 

  • dijana22

    Broj poruka: 100

    Prijavi adminu

    Adnna24

    dijana22

    Zene kada su vam počele mucnine?ja sam po ZM 7+5 i nemam apsolutno nikakvih mucnina čak su me i cice prestale bokjeti niti više nisam umorna nekako sam sad polako zabrinuta
    Jesi imala na pocetku simptome? Ja sam imala, i sad kao da me popuštaju svi ti simptomi. I nije mi svejedno. Sutra idem na pregled da vidimo srčanu akciju. Nije nimalo svejedno.

    Imala sam bolne grudi stezanje u jajnicima leđa su me boljela sad više ništa 
    A mucnine nisam imala uopće
    Ja imam pregled tek sljedeći petak,poludit ću do tad

    10/23 biokemijska
    12/23 missed ab
    8/24 ➕️
    10/24 missed ab

  • daja12

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    Moina

    Kod mene zna muz, najbolja prijateljica i jos jedna koja je skuzila u mcDonaldsu jer kaze da takvu narudzbu napravi samo trudnica. A ja ne znam lagat pa sam joj rekla.
    Ja sam u Austriji i tu nema mini anomaly nego ima screening prvog trimestra di se racuna vjerojatnost kromosomskih abnormalnosti, trismia i gledaju se organi. mislimd a je to slicno ko i mini anomaly. To imam sad 15.10. i onda nakon toga cemo reci obitelji jer taj dan vidimo i muzevu i moju obitelj. Idemo u svatove sogorici pa par dana prije svatova cemo svima rec tako da me nitko ne tlaci zasto ne plesem ili zasto ne pijem sampanjac.A ostatku svijeta, npr prezentirat na drustvenim mrezama i slicno, ne planiram sve dok ne prode barem pola. Sa prvom trudnocom sam cekala 22 tjedan di je bio veliki screening organa i kad smo saznalid a je sve u redu, tad smo svima rekli preko instagrama i facebooka. Ali obitelj je vec tad sve znala.

    I ja imam 15.10 to snimanje isto u njemackoj. 
    I mislim da cemo I mi na nekom od tih okupljanja da kazemo mada su me vec neki pitali za vikend dali sam trudna kazu da se na meni vec vidi nekako reko nisam samo sam se udbljala 😂😂

    🙍‍♀️32 PCOS
    🙎‍♂️39 ✔️
    05/2023 spontani 💔
    02/2024 gebärmutterspiegelung
    07.05. Beta ➕ 580
    16.05. uzv ❤️ poslije spontani😞
    05.08. transfer 19.08. beta 600 🥰
    28.08. kucaju 2 srca ❤️❤️ sreca ogromna

  • dijana22

    Broj poruka: 100

    Prijavi adminu

    Moina

    dijana22

    Zene kada su vam počele mucnine?ja sam po ZM 7+5 i nemam apsolutno nikakvih mucnina čak su me i cice prestale bokjeti niti više nisam umorna nekako sam sad polako zabrinuta
    U prosloj trudnoci mi je bilo muka ali navecer, u ovoj mi je isto predvecer muka ali je podnosljivo. Nisam ni jednom povracala. Grudi jedan dan bole, drugi dan se ispusu i ne bole, pa treci dan opet nabubre i ne bole, pa opet bole i svaki dan drugacije.
    Prije mi se jako spavalo a sad je malo bolje, nemam vise taj 100% umor ali pisam malo cesce. ima dana kad imama petita da bi sve u kuci pojela a drugi dan mis e sve gadi. Znaci svaki puta drugacije. Takod a se ja ne bi zabrinjavala na tvom mjestu.

    Pa nema pojma šta bi mislila u prošloj trudnoci kad su me propustili simptomi završilo je sa missed ab tako da opce mi nije svejedno,a ništa mi ne prestaje nego čekati i vidjeti 

    10/23 biokemijska
    12/23 missed ab
    8/24 ➕️
    10/24 missed ab

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1414

    Prijavi adminu

    Hej cure,nikako da se naviknem na ovu temu i da pisem🤣 sto se tice piskenjq,ja stalno idem na wc u zadnjih par dana imam i pritisak kao na mjehur nadam se da jw to od sirenja a ne od neke upale😊 cura koja zeli povracanje, zasto?🤣🤣 ja nisam imala ni mucnine ni povracanje,uzivaj kad vec mozes🤗
    Za trudnocu su mi saznali svi, sad ionako se stomak vidi 🥰


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️mini anomaly-uredan🩵

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.