Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1414

    Prijavi adminu

    AriBari

    Inače ja sam obavila svoj pregled na visokorizičnoj u Svetom Duhu, i sve je za sada ok, ali kako i znam moramo strogo pratito titar antitijela i bebicu, i nadamo se najboljem. Klasificirana sam kao visokorizična trudnoća. Može bit sve super, a može biti užas. Tražili su da vadim titar danas u Petrovoj, jer su rekli da znaju nekad imati odstupanja od nalaza druhih zavoda za transfuziju. Tu je malo nastao kaos jer za to nisam imala uputnicu, a sestra od moje gineko je valjda zabunom dala A1 umjesto D uputnice pa mi ni oni na Svetom duhu nisu mogli napisati. Gineko mi je danas trebala biti popodne, i dok sam nekako uspjela izorganizirati tu uputnicu dok sam vozila i doći do Petrove kroz one kolone u Zagrebu, dođem na šalter i kažu vadili smo do 11:00. A ono 11 i pol, kad sam se ja rasplakala🤣ajme meni nisam mislila, al ono samo je krenulo. I onda su mi se smilovali, teta na šalteru se tamo rastrčala, uletila sam im na marendu i izvadili su😅očito su trudnici u suzama sva vrata otvorena🤣 uz svo to trčanje, jedino sam parking zaboravila platiti pa sam dobila 8 eura kazne, al ok nema veze🤣
    Vidjeli smo bebicu, maše rukicama i nogicama i okreće se, i u zadnjim pregledima su rekli da je veća, al sad baš kaže po svim mjernjima, veća tjedan dana, tako da ćemo vj termin morati pomaknuti. Što znači da bi u sub bila već 15+0. Morat ću i ticker ispod promijeniti😅 I sad je očito jasno da je ovulacija onda bila prije, jer smo se ja i suprig čudili kako sam ostala trudna, pa eto, sad znamo😅
    Vj za dva tjedna opet Sveti duh, al vidim još možda bude i za tri. Ovisno o titru. Sad sam sva na iglama za taj nalaz. Gore mi je to nego ijedan pregled kod ginekologa do sada.

    Joj ja uvjek imam problem s uputnicom jer nikad skoro nije ispravna🤦‍♀️ botno da je bebica dobro 🥰 i ja sam danas 16tjedan, ali cekam ponedjeljak pregled da vidim hoce li promjenito termin ili ne🤣


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️mini anomaly-uredan🩵

  • ketyyy

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Kawa

    Kety dobrodosla, mi se pratimo, ja sam danas 8+3 i isto prva trudnoća 🙂 oko 400mcg folne kiseline bi trebalo bit dovoljno za uzimanje u trudnoci, provjeri koliko ti tvoji suplementi imaju folne pa mozda da uzmes dodatno samo folacin koji je samo folna , bez dodataka drugih vitamina ? Svakako usporedi sastave i drugih npr novalac, pa provjeri da ne bi bilo previše


    Hvala! Ajme super, bebe ce nam doci u isto vrijeme 😊 imaju oba suplementa po 400, dakle 800 sve zajedno, nadam se da nije previse. 
    Koliko sam procitala folna je najbitnija, bojim se jedino da mi ne fali necega drugoga.
    Hvala ti na odgovoru 😘

  • Avatar Tea96

    Tea96

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Bok curke!!
    Ja uskacem svako malo da vidim kaj ima novo kod "starih" trudnica i pozelim dobrodoslicu novim 😊Sto se mucnina tice imam ih otpocetka, uz to me prati konstantni umor i bolne grudi, povracala nisam ni jednom. U 1.trudnoci sam bila bez simptoma.Za trudnocu smo rekli ljudima s kojima smo u kontaktu svaki dan, prvo obitelji onda prijateljima nakon 2. pregleda.AriBari i Kety cestitke na super pregledima 🥰 
    Ari nadam se da ce nalazi biti kako treba 🤞Mi smo bili na druskanju danas, beba raste kako treba, velicinom je za 11+2 , izmjerili smo nuhalni nabor koji je 0.9 i dobila sam uputnicu za probir, to je to od mene :))


    6/2021 👧
    2/2024 💔

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Tablica🎀🧸🍼
    Pregledi 🤰👩‍⚕️
    30.09- Tera
    01.10 - Filomena
    02.10- Yvonne
    03.10 - AriBari, MissGraz
    04.10 - Dijana22
    08.10 - Mimi21, Minnieus
    09.10 - MandM, Lolita1
    10.10 - Moina
    14.10- Lejla97
    16.10 - Flower
    17.10 - Žuži1808
    21.10 - Moonika
    22.10 - LeJe
    23.10- Pjegica
    30.10- Misko123
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    Termini🤱👶
    02.03 - Žuži1808
    04.03 - Peppa88
    17.03 - Tera
    21.03 - Filomena, Lejla97
    23.03- Misko123
    25.03 - MandM
    27.03 - Mimi_21
    29.03 - AriBari
    31.03 - Moonika
    01.04 - Bebika, Bubamara19
    09.04 - Sashka5, Anxiety
    13.04 - Mama_ana
    14.04 - Flower
    16.04 - Lolita1
    17.04 - Tea96
    18.04 - Yvonne
    28.04 - LeJe
    30.04 - Moina
    01.05 - Minnieus
    19.05 - Addna24
    27.05 - MissGraz
    Ako još netko želi na listu ili sam propustila dodati, javite. I cure koje ste obavile preglede javite nove termine😊
    Danas nemamo nikoga, cure ugodan vikend i lijepo se odmorite😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Avatar Pjegica.

    Pjegica.

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    Mucnine meni od dva tj prije nego sam dobila pozitivan test, a od nedavnih simptoma kukoviii ubijaju me kukovi svako toliko. Jos uz to me grcevi u trbuhu gnjave, sinoc sam sanjala bolove pa sam se probudila izbezumljena izgubljena mislila da moram na wc na kraju nista. Jedva sam zaspala kasnije 🥹
    Cura koja žali sta nema mucnine nista nisi propustila ovo su muke prave uzivaj u divnim mirnim danima, citaj, spavaj, setaj al uzivaj. Meni je super bilo u prvoj trudnoci malo mucnine na pocetku kasnije sam ko na odmoru bila spavala kad sam htjela sve laganini.

  • Avatar Pjegica.

    Pjegica.

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    Plus muz mi otisao jutros radit, sada soliramo ja i mali iducih 7 dana 🫣

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Ej cure, može pitanje, ako koja zna, ako bi krenula na komplikacije recimo sredinom 11 mjeseca, taj mjesec mi ne ulazi u onaj obračun za porodiljnu naknadu? Nego zadnji puni mjesec što sam radila i 5 mjeseci prije je tako?


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • dijana22

    Broj poruka: 100

    Prijavi adminu

    AriBari

    Ej cure, može pitanje, ako koja zna, ako bi krenula na komplikacije recimo sredinom 11 mjeseca, taj mjesec mi ne ulazi u onaj obračun za porodiljnu naknadu? Nego zadnji puni mjesec što sam radila i 5 mjeseci prije je tako?

    Zadnji puni mjesec barem su meni tako rekli 

    10/23 biokemijska
    12/23 missed ab
    8/24 ➕️
    10/24 missed ab

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    E super thx, mislim to mi ima smisla, al s našim zdravstvom nikad ne znaš😅
    Ok jer baš gledam do kad bi najkasnije radila s godišnjim kojeg imam za potrošit pa mi to ispada negdje kraj 10 mj+ go sredina 11 mjeseca. Pa bi taj bio na pola, pola rad pola komolikacije, ali ako nema veze neću ni ciljati da ulovim puni mjesec.


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • dijana22

    Broj poruka: 100

    Prijavi adminu

    AriBari  to si u pravu s našima se nikad ne zna haha
    Ja si isto polako računam do kada bi radila pa godišnji al još nisam ništa izracunala 🤣

    10/23 biokemijska
    12/23 missed ab
    8/24 ➕️
    10/24 missed ab

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.