Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 260

    Prijavi adminu

    Bebika, a ok super, meni je Nifty došao za 4 dana a rekli su 5-10 radnih. Frendica je 3 dana duže čekala rezulatate od mene, a isti dan smo radile. Možda to ovisi kakva im je gužva i koliko uzoraka dobiju. Držim fige da bude brzo pa da si dalje mirna😊 da mi smo onda ful blizu😊
    Onda dogovoreno za spolove, upisujemo😊
    Točkice dobro nam došla, ja te odmah dodajem na listu s terminima😊 Ja svoju malecku više ne dižem jer je za 3 i pol godine jako velika i teška, a ja sam sitna, sad je na jedno trećinu moje težine. Tako da sam već to pomalo počela izbjegavati i prije trudnoće jer sam si leđa uklještila dva puta. Ja kažem ti si velika curka, možeš sama hodati kao veliki, il kažem ajmo tko će prije do negdje i lijepo to prihvaća. Ako je treba utješiti onda sjednem pa mi sjedne u krilo. Za lentu, odi si na TickerFactory.com, pa tamo upišš termin i izabereš motive, dobiješ adresu koju onda samo kopiraš u potpis.
    Moina vidim da smo iste struke😊, tako da sve razumijem, al ti si negdje vani je tako? Ja bih voljela jedan projekt privest kraju i onda se maknut. Ako ne netko će preuzet i što sad. Isto mogu biti od doma stalno.
    Ja sam sa spol navijala za curu da budu dve seke, suprug naravno za dečka da bude sin. Ali stvarno, to su bile sve male slatke željice, nije nam bilo uopće važno, samo nam je važno da nam sve prođe ok😊
    Pjegica mi imamo 3 i pol godine, al mi smo dobili na proljeće 2021, isto je bila grupa koju sam nekad bacila oko, i napravila profil, al nisam se nikad uključila, imala sam puno obaveza pa nisam mogla pratiti.
    Adnna super za dobar pregled. Vjerujem da će biti ok s pikanjem, važno ne da znaš dijagnozu i da je držite pod kontrolom.
    Cure koje se pikate stvarno svaka vam čast.
    Moram vam se pohvaliti jučer sam bila jako aktivna i prohodala 10 km😊baš sam bila zadovoljna i . Tako da planiram pomalo i doma uvesti neke lagane vježbice, gledala sam ovdje:
    https://www.spinningbabies.com/pregnancy-birth/daily-activities/
    Da nastavim u aktivnom tonu😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 260

    Prijavi adminu

    Tablica🎀🧸🍼
    Pregledi 🤰👩‍⚕️
    30.09- Tera
    01.10 - Filomena
    02.10- Yvonne
    03.10 - AriBari, MissGraz
    04.10 - Dijana22
    08.10 - Mimi21, Minnieus
    09.10 - MandM, Lolita1
    10.10 - Moina, Blackie
    14.10- Lejla97
    15.10 - Bebika
    16.10 - Flower
    17.10 - Žuži1808
    21.10 - Moonika
    22.10 - LeJe
    23.10- Pjegica
    30.10- Misko123
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    Termini🤱👶
    02.03 - Žuži1808
    04.03 - Peppa88
    17.03 - Tera
    21.03 - Filomena, Lejla97
    23.03- Misko123
    25.03 - MandM
    27.03 - Mimi_21
    29.03 - AriBari
    31.03 - Moonika
    01.04 - Bebika, Bubamara19
    03.04 - Toćkica
    09.04 - Sashka5, Anxiety
    13.04 - Mama_ana
    14.04 - Flower
    16.04 - Lolita1
    17.04 - Tea96
    18.04 - Yvonne
    28.04 - LeJe
    30.04 - Moina
    01.05 - Minnieus
    19.05 - Addna24
    27.05 - MissGraz
    Ako još netko želi na listu ili sam propustila dodati, javite. I cure koje ste obavile preglede javite nove termine😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • cupko

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    AriBari

    Tablica🎀🧸🍼
    Pregledi🤰👩‍⚕️
    30.09- Tera
    01.10 - Filomena
    02.10- Yvonne
    03.10 - AriBari, MissGraz
    04.10 - Dijana22
    08.10 - Mimi21, Minnieus
    09.10 - MandM, Lolita1
    10.10 - Moina, Blackie
    14.10- Lejla97
    15.10 - Bebika
    16.10 - Flower
    17.10 - Žuži1808
    21.10 - Moonika
    22.10 - LeJe
    23.10- Pjegica
    30.10- Misko123
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    Termini🤱👶
    02.03 - Žuži1808
    04.03 - Peppa88
    17.03 - Tera
    21.03 - Filomena, Lejla97
    23.03- Misko123
    25.03 - MandM
    27.03 - Mimi_21
    29.03 - AriBari
    31.03 - Moonika
    01.04 - Bebika, Bubamara19
    03.04 - Toćkica
    09.04 - Sashka5, Anxiety
    13.04 - Mama_ana
    14.04 - Flower
    16.04 - Lolita1
    17.04 - Tea96
    18.04 - Yvonne
    28.04 - LeJe
    30.04 - Moina
    01.05 - Minnieus
    19.05 - Addna24
    27.05 - MissGraz
    Ako još netko želi na listu ili sam propustila dodati, javite. I cure koje ste obavile preglede javite nove termine😊

    Možeš li mene dodati na listu pregleda - 2.10. Termin još ne znam jer ne znam hoće li biti sve ok, ali bar još ovih par dana da se dio vas osjećam 🤣

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 260

    Prijavi adminu

    Može cupko naravno😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 260

    Prijavi adminu

    Tablica🎀🧸🍼
    Pregledi 🤰👩‍⚕️
    30.09- Tera
    01.10 - Filomena
    02.10- Yvonne, Cupko
    03.10 - AriBari, MissGraz
    04.10 - Dijana22
    08.10 - Mimi21, Minnieus
    09.10 - MandM, Lolita1
    10.10 - Moina, Blackie
    14.10- Lejla97
    15.10 - Bebika
    16.10 - Flower
    17.10 - Žuži1808
    21.10 - Moonika
    22.10 - LeJe
    23.10- Pjegica
    30.10- Misko123
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    Termini🤱👶
    02.03 - Žuži1808
    04.03 - Peppa88
    17.03 - Tera
    21.03 - Filomena, Lejla97
    23.03- Misko123
    25.03 - MandM
    27.03 - Mimi_21
    29.03 - AriBari
    31.03 - Moonika
    01.04 - Bebika, Bubamara19
    03.04 - Toćkica
    09.04 - Sashka5, Anxiety
    13.04 - Mama_ana
    14.04 - Flower
    16.04 - Lolita1
    17.04 - Tea96
    18.04 - Yvonne
    28.04 - LeJe
    30.04 - Moina
    01.05 - Minnieus
    19.05 - Addna24
    Ako još netko želi na listu ili sam propustila dodati, javite. I cure koje ste obavile preglede javite nove termine😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Moina

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    AriBari

    MMoina vidim da smo iste struke😊, tako da sve razumijem, al ti si negdje vani je tako? Ja bih voljela jedan projekt privest kraju i onda se maknut. Ako ne netko će preuzet i što sad. Isto mogu biti od doma stalno.
    Ja sam sa spol navijala za curu da budu dve seke, suprug naravno za dečka da bude sin. Ali stvarno, to su bile sve male slatke željice, nije nam bilo uopće važno, samo nam je važno da nam sve prođe ok😊

    Ja sam zavrsila programsko inzenjerstvo u varazdinu na FOI. I onda sam dodatno u osijeku polozila PPDMI da mogu biti profesorica informatike. Ja trenutno nemam neke otvorene i zapocete velike projekte jer smo zavrsili, nego sad imam samo support. Ja sam vec godinu dana prakticki od doma, idem samo ponedjeljkom jer mi se neda gubit vrijeme u prometu. 
    Da ja sam u Austriji ali mi je cilj sad dobiti profesorski certifikat ovdje sa tim mogu biti profesorica informatike. Neda mi se vise programirat, dosadno mi je postalno. A oduvijek sam htjela bit profesorica informatike ali sam htjela prvo programirat. 
    Isto tako sad sam na samom sjeveru AT pa mi se kroz kojih 5 godina rado preselili u okolicu Graza da smo blize hrvatskoj.

  • Adnna24

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    dijana22

    Adnna24

    dijana22

    Adnna24 jesi riješila pregled jel sve u redu?ja sam baš na iglama ko da je riječ o meni,bas danas cijeli dan razmišljam o tebi i nadam se da ti bude sve dobro
    dijana22 hvala ti puno. Nisma bila u prilici se ranije javiti. Citav dan obaveze neke, popodne bio pregled.Srce kuca, bebara je 3mm. Sve super hvala Bogu za sada. Po proračunu beba je 6+2. Sedam dana manje nego sto je po zadnjoj mjesečnici. Sada mi je doktor ukljucio clexane jer sam radila nalaz na trombofiliju. Pocela sam se bocati. I pokazalo mi je da sam (Heterozigot MTFHR A1298C) pa sumnja da je prošli put zbog toga doslo do spontanog. A sa prvom trudnoćom nisam imala nikakvih problema. Sve super, do zadnjeg dana radila. . Pitala sam za simptome kaze da je to sve individualno, i da nema potrebe za brigom. Sve dok nemamo krvarenje i jake bolove. Tako da pokusaj se i ti opustiti, bice sve dobro.
    Ajme super hvala bogu da je sve u redu🥰🥰
    Ovo za trombofiliju si na svoju ruku išla raditi pretrage ili je doktor predložio?

    dijana22 doktor mi je to predložio jer sam poslije prvog poroda dobila trombozu noge, sreca pa je bila samo povrsinska. I dok smo čekali nalaze prosle godine, spontani se desio.  Nadam se da ce ovaj put biti sve ok? Kako si ti? 

  • Adnna24

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Moina

    Adnna24

    dijana22

    Adnna24 jesi riješila pregled jel sve u redu?ja sam baš na iglama ko da je riječ o meni,bas danas cijeli dan razmišljam o tebi i nadam se da ti bude sve dobro
    dijana22 hvala ti puno. Nisma bila u prilici se ranije javiti. Citav dan obaveze neke, popodne bio pregled.Srce kuca, bebara je 3mm. Sve super hvala Bogu za sada. Po proračunu beba je 6+2. Sedam dana manje nego sto je po zadnjoj mjesečnici. Sada mi je doktor ukljucio clexane jer sam radila nalaz na trombofiliju. Pocela sam se bocati. I pokazalo mi je da sam (Heterozigot MTFHR A1298C) pa sumnja da je prošli put zbog toga doslo do spontanog. A sa prvom trudnoćom nisam imala nikakvih problema. Sve super, do zadnjeg dana radila. . Pitala sam za simptome kaze da je to sve individualno, i da nema potrebe za brigom. Sve dok nemamo krvarenje i jake bolove. Tako da pokusaj se i ti opustiti, bice sve dobro.
    Dobro dosla u klub cura koje se moraju pikati 🫣 meni muz to radi svaku vecer jer ja sama ne mogu, a pece me za poludit. Trbuh mi je plav i zelen i zut 😂

    Moina zao mi je sto moram reci da mi je drago da nisam sama. Ja samu sebe, jer moj ne moze da vidi iglu, nije mu dobro. 😂 Jutros je tek druga, pa cekamo reakcije da postane i kod tebe. Izvini sto te pitam, pretpostavljam da je i kod tebe trombofilija? 

  • Moina

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Adnna24

    Moina

    Adnna24

    dijana22

    Adnna24 jesi riješila pregled jel sve u redu?ja sam baš na iglama ko da je riječ o meni,bas danas cijeli dan razmišljam o tebi i nadam se da ti bude sve dobro
    dijana22 hvala ti puno. Nisma bila u prilici se ranije javiti. Citav dan obaveze neke, popodne bio pregled.Srce kuca, bebara je 3mm. Sve super hvala Bogu za sada. Po proračunu beba je 6+2. Sedam dana manje nego sto je po zadnjoj mjesečnici. Sada mi je doktor ukljucio clexane jer sam radila nalaz na trombofiliju. Pocela sam se bocati. I pokazalo mi je da sam (Heterozigot MTFHR A1298C) pa sumnja da je prošli put zbog toga doslo do spontanog. A sa prvom trudnoćom nisam imala nikakvih problema. Sve super, do zadnjeg dana radila. . Pitala sam za simptome kaze da je to sve individualno, i da nema potrebe za brigom. Sve dok nemamo krvarenje i jake bolove. Tako da pokusaj se i ti opustiti, bice sve dobro.
    Dobro dosla u klub cura koje se moraju pikati 🫣 meni muz to radi svaku vecer jer ja sama ne mogu, a pece me za poludit. Trbuh mi je plav i zelen i zut 😂
    Moina zao mi je sto moram reci da mi je drago da nisam sama. Ja samu sebe, jer moj ne moze da vidi iglu, nije mu dobro. 😂 Jutros je tek druga, pa cekamo reakcije da postane i kod tebe. Izvini sto te pitam, pretpostavljam da je i kod tebe trombofilija?

    Nije, kod mene nema trombofilije. Radila sam sve nalaze. Pisala sma vrc kako sam imala 3 spontana za redom pa nisu znali zasto. Obavila sam sve pretrage i dalje nisu znali zasto. Pa su mi preventivno dali inekcije i progesteron, kako bi vidjeli hoce li mi ta kombinacija pomoc. Prije dvije godine sam rodila curicu. Kad sam tekla doktoru kako bi drugo dijete, rekao je kako necemo riskirat nego cemo opet isti koktel slozit sa inekcijama i utrogestanom. Minimalno prvih 12 tjedana a onda cemo vidjet. Tako da cim sam dobila pozitivan test se pikam. 

  • dijana22

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    Adnna24

    dijana22

    Adnna24

    dijana22

    Adnna24 jesi riješila pregled jel sve u redu?ja sam baš na iglama ko da je riječ o meni,bas danas cijeli dan razmišljam o tebi i nadam se da ti bude sve dobro
    dijana22 hvala ti puno. Nisma bila u prilici se ranije javiti. Citav dan obaveze neke, popodne bio pregled.Srce kuca, bebara je 3mm. Sve super hvala Bogu za sada. Po proračunu beba je 6+2. Sedam dana manje nego sto je po zadnjoj mjesečnici. Sada mi je doktor ukljucio clexane jer sam radila nalaz na trombofiliju. Pocela sam se bocati. I pokazalo mi je da sam (Heterozigot MTFHR A1298C) pa sumnja da je prošli put zbog toga doslo do spontanog. A sa prvom trudnoćom nisam imala nikakvih problema. Sve super, do zadnjeg dana radila. . Pitala sam za simptome kaze da je to sve individualno, i da nema potrebe za brigom. Sve dok nemamo krvarenje i jake bolove. Tako da pokusaj se i ti opustiti, bice sve dobro.
    Ajme super hvala bogu da je sve u redu🥰🥰
    Ovo za trombofiliju si na svoju ruku išla raditi pretrage ili je doktor predložio?
    dijana22 doktor mi je to predložio jer sam poslije prvog poroda dobila trombozu noge, sreca pa je bila samo povrsinska. I dok smo čekali nalaze prosle godine, spontani se desio. Nadam se da ce ovaj put biti sve ok? Kako si ti?

    Ahaa znaci nema šanse da meni da uputnicu za to zbog jednog spontanog 
    Pa ja sa oke eto čekam petak da odem na pregled i vidimo ima li napretka 

    10/23 biokemijska
    12/23 missed ab
    8/24 ➕️
    10/24 missed ab

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.