Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Bebika

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    dijana22

    Adnna24

    dijana22

    Adnna24

    dijana22

    Adnna24 jesi riješila pregled jel sve u redu?ja sam baš na iglama ko da je riječ o meni,bas danas cijeli dan razmišljam o tebi i nadam se da ti bude sve dobro
    dijana22 hvala ti puno. Nisma bila u prilici se ranije javiti. Citav dan obaveze neke, popodne bio pregled.Srce kuca, bebara je 3mm. Sve super hvala Bogu za sada. Po proračunu beba je 6+2. Sedam dana manje nego sto je po zadnjoj mjesečnici. Sada mi je doktor ukljucio clexane jer sam radila nalaz na trombofiliju. Pocela sam se bocati. I pokazalo mi je da sam (Heterozigot MTFHR A1298C) pa sumnja da je prošli put zbog toga doslo do spontanog. A sa prvom trudnoćom nisam imala nikakvih problema. Sve super, do zadnjeg dana radila. . Pitala sam za simptome kaze da je to sve individualno, i da nema potrebe za brigom. Sve dok nemamo krvarenje i jake bolove. Tako da pokusaj se i ti opustiti, bice sve dobro.
    Ajme super hvala bogu da je sve u redu🥰🥰
    Ovo za trombofiliju si na svoju ruku išla raditi pretrage ili je doktor predložio?
    dijana22 doktor mi je to predložio jer sam poslije prvog poroda dobila trombozu noge, sreca pa je bila samo povrsinska. I dok smo čekali nalaze prosle godine, spontani se desio. Nadam se da ce ovaj put biti sve ok? Kako si ti?
    Ahaa znaci nema šanse da meni da uputnicu za to zbog jednog spontanog
    Pa ja sa oke eto čekam petak da odem na pregled i vidimo ima li napretka

    dijana22 vidim da si imala biokemijsku i spontani, isto kao i ja. Meni se biokemijska vodi kao spontani, uvijek tako napišu na nalazima odnosno moja gin je tako uvela jer je htjela da dobijem preventivno heparin inekcije pa me poslala da vadim sve za trombofiliju. Ali ona je čudo Božje od žene, bolju nisam mogla dobiti. Inače u Rijeci sam. Apsolutno o svemu vodi računa..dala mi je uputnicu i za štitnjaču jer i ona može biti uzrok spontanih. Želim ti puno sreće da sve bude kako treba ❤️🍀

    07/2024 + 🍀🌈

  • dijana22

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    Bebika

    dijana22

    Adnna24

    dijana22

    Adnna24

    dijana22

    Adnna24 jesi riješila pregled jel sve u redu?ja sam baš na iglama ko da je riječ o meni,bas danas cijeli dan razmišljam o tebi i nadam se da ti bude sve dobro
    dijana22 hvala ti puno. Nisma bila u prilici se ranije javiti. Citav dan obaveze neke, popodne bio pregled.Srce kuca, bebara je 3mm. Sve super hvala Bogu za sada. Po proračunu beba je 6+2. Sedam dana manje nego sto je po zadnjoj mjesečnici. Sada mi je doktor ukljucio clexane jer sam radila nalaz na trombofiliju. Pocela sam se bocati. I pokazalo mi je da sam (Heterozigot MTFHR A1298C) pa sumnja da je prošli put zbog toga doslo do spontanog. A sa prvom trudnoćom nisam imala nikakvih problema. Sve super, do zadnjeg dana radila. . Pitala sam za simptome kaze da je to sve individualno, i da nema potrebe za brigom. Sve dok nemamo krvarenje i jake bolove. Tako da pokusaj se i ti opustiti, bice sve dobro.
    Ajme super hvala bogu da je sve u redu🥰🥰
    Ovo za trombofiliju si na svoju ruku išla raditi pretrage ili je doktor predložio?
    dijana22 doktor mi je to predložio jer sam poslije prvog poroda dobila trombozu noge, sreca pa je bila samo povrsinska. I dok smo čekali nalaze prosle godine, spontani se desio. Nadam se da ce ovaj put biti sve ok? Kako si ti?
    Ahaa znaci nema šanse da meni da uputnicu za to zbog jednog spontanog
    Pa ja sa oke eto čekam petak da odem na pregled i vidimo ima li napretka
    dijana22 vidim da si imala biokemijsku i spontani, isto kao i ja. Meni se biokemijska vodi kao spontani, uvijek tako napišu na nalazima odnosno moja gin je tako uvela jer je htjela da dobijem preventivno heparin inekcije pa me poslala da vadim sve za trombofiliju. Ali ona je čudo Božje od žene, bolju nisam mogla dobiti. Inače u Rijeci sam. Apsolutno o svemu vodi računa..dala mi je uputnicu i za štitnjaču jer i ona može biti uzrok spontanih. Želim ti puno sreće da sve bude kako treba ❤️🍀

    Meni biokemijsku nisu uvodili uopće  niti me doktor slao na neke posebne pretrage samo govori sve je u redu i tjt baš je neozbiljan,mogu se samo nadati sa će ovaj put biti sve dobro,hvala ti 🥰

    10/23 biokemijska
    12/23 missed ab
    8/24 ➕️

  • MandM

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    Hej cure vidim da ima još kolegica ITjevki😂😂😂 bok bok mi stvarno imamo sreću veliku rada od kuće ja sam od početka skroz malo ću se pojavljivati da vidim kolege popijemo kavicu ali bit ću uglavnom od doma 😊 mi se vraćamo s puta lijepo u svoj dom. što se spola tiče želimo i jedno i drugo pa što će biti prvo svejedno je.. ja možda pola posto navijam više za dečka a dragi za curicu. ako se lijepo okrene saznati ćemo na sljedećem pregledu 😍 za sad uživamo lijepo. 
    vidim da je i većina cura dobro što mi je jako drago vidjeti i pročitati neka se samo tako nastavi! ♥️

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1414

    Prijavi adminu

    Pozz cure, vidim pisale o spolu ja bih da je curica ali sam uvjerena da je decko🤣🤣 u svakom slucaju bitno da bude zivo i zdravo😊 ja sam pocela osjecati kao neke mjehurice i skakljanje pa sam cak pomislila da mozdA i umisljam...sutra je pregled i bas me hvata nervoza,mislila sam da ce popustiti nakon 12 tjedana ali evo ipak nije..u svakom slucaju vec znam da cu lose spavati ali jedva cekam jutro i pregled😍


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️mini anomaly-uredan🩵

  • cupko

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Bebika

    dijana22

    Adnna24

    dijana22

    Adnna24

    dijana22

    Adnna24 jesi riješila pregled jel sve u redu?ja sam baš na iglama ko da je riječ o meni,bas danas cijeli dan razmišljam o tebi i nadam se da ti bude sve dobro
    dijana22 hvala ti puno. Nisma bila u prilici se ranije javiti. Citav dan obaveze neke, popodne bio pregled.Srce kuca, bebara je 3mm. Sve super hvala Bogu za sada. Po proračunu beba je 6+2. Sedam dana manje nego sto je po zadnjoj mjesečnici. Sada mi je doktor ukljucio clexane jer sam radila nalaz na trombofiliju. Pocela sam se bocati. I pokazalo mi je da sam (Heterozigot MTFHR A1298C) pa sumnja da je prošli put zbog toga doslo do spontanog. A sa prvom trudnoćom nisam imala nikakvih problema. Sve super, do zadnjeg dana radila. . Pitala sam za simptome kaze da je to sve individualno, i da nema potrebe za brigom. Sve dok nemamo krvarenje i jake bolove. Tako da pokusaj se i ti opustiti, bice sve dobro.
    Ajme super hvala bogu da je sve u redu🥰🥰
    Ovo za trombofiliju si na svoju ruku išla raditi pretrage ili je doktor predložio?
    dijana22 doktor mi je to predložio jer sam poslije prvog poroda dobila trombozu noge, sreca pa je bila samo povrsinska. I dok smo čekali nalaze prosle godine, spontani se desio. Nadam se da ce ovaj put biti sve ok? Kako si ti?
    Ahaa znaci nema šanse da meni da uputnicu za to zbog jednog spontanog
    Pa ja sa oke eto čekam petak da odem na pregled i vidimo ima li napretka
    dijana22 vidim da si imala biokemijsku i spontani, isto kao i ja. Meni se biokemijska vodi kao spontani, uvijek tako napišu na nalazima odnosno moja gin je tako uvela jer je htjela da dobijem preventivno heparin inekcije pa me poslala da vadim sve za trombofiliju. Ali ona je čudo Božje od žene, bolju nisam mogla dobiti. Inače u Rijeci sam. Apsolutno o svemu vodi računa..dala mi je uputnicu i za štitnjaču jer i ona može biti uzrok spontanih. Želim ti puno sreće da sve bude kako treba ❤️🍀

    Oprostite ovako na upadu, ali koja je to ginekologica? Ja sam isto u Rijeci.

  • dddd30

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Drage zene imam jedno pitanje sto se tice farbanja kose u trudnoci? Da li smijemo, kada smijemo i da li je bolje uzeti boje bez amonijaka? 😊 koja su vasa iskustva? ♥️

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    MandM slažem se to je super😊ja sam zato prvu radila do kraja bila sam od doma, u pauzi bi i odmorila, legla čak i odrijemala tako da super mi je to bilo, vj bi i sad tako da mi nije ova dijagnoza pa je druga prepreka, ali dobro nema veze, posao mi je sada na zadnjem mjestu.
    Tera  moguće je da pomalo osjećaš to nešto, jesi sitna cura, mislim niska/mala😊? Sretnooo sutra pa se javi😊
    Dddd ja sam se u prvoj ofarbala u nekom 4 mjesecu, kod frizerke, ali ona meni stavlja onaj baš slabi amonijak jer imam tanku kosu. Sad gledam da bi se isto trebala pofarbati, ali i malo kasnijoj trudnoći pa ću vdijeti, ja imam kao pramenove pa mi se izrast baš ni ne vidi. 


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Moina

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    MandM tako sam i ja radila u prosloj trudnoci do zadnjeg dana. Uzela sam si onu podlogu za laptop koja se podesava i cijelov rijeme lezala na kaucu i imala tu podlogu za laptop. Gledala tv i radila jer sam dobivala lagane zadatke di nisam morala imat puno koncentracije. Jela sma kad sam htjela i to nebi bookirala pod rucak, nego ku podne bi odspavala 1h  Drugi tjedan imam pregled i onda za 2 tjedna javljam sefu da sam trudna i onda cu opet tako. Jednom mjesecno do firme i to je to 

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    Tablica🎀🧸🍼
    Pregledi 🤰👩‍⚕️
    30.09- Tera
    01.10 - Filomena
    02.10- Yvonne, Cupko
    03.10 - AriBari
    04.10 - Dijana22
    08.10 - Mimi21, Minnieus
    09.10 - MandM, Lolita1
    10.10 - Moina, Blackie
    14.10- Lejla97
    15.10 - Bebika
    16.10 - Flower
    17.10 - Žuži1808
    21.10 - Moonika
    22.10 - LeJe
    23.10- Pjegica
    30.10- Misko123
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    Termini🤱👶
    02.03 - Žuži1808
    04.03 - Peppa88
    17.03 - Tera
    21.03 - Filomena, Lejla97
    23.03- Misko123
    25.03 - MandM
    27.03 - Mimi_21
    29.03 - AriBari
    31.03 - Moonika
    01.04 - Bebika, Bubamara19
    03.04 - Toćkica
    09.04 - Sashka5, Anxiety
    13.04 - Mama_ana
    14.04 - Flower
    16.04 - Lolita1
    17.04 - Tea96
    18.04 - Yvonne
    28.04 - LeJe
    30.04 - Moina
    01.05 - Minnieus
    19.05 - Addna24
    Tera sretno danas 😊 ovaj tjedan nam je svaki dan netko, sretno cure😊
    Ako još netko želi na listu ili sam propustila dodati, javite. I cure koje ste obavile preglede javite nove termine😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Bebika

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    cupko

    Bebika

    dijana22

    Adnna24

    dijana22

    Adnna24

    dijana22

    Adnna24 jesi riješila pregled jel sve u redu?ja sam baš na iglama ko da je riječ o meni,bas danas cijeli dan razmišljam o tebi i nadam se da ti bude sve dobro
    dijana22 hvala ti puno. Nisma bila u prilici se ranije javiti. Citav dan obaveze neke, popodne bio pregled.Srce kuca, bebara je 3mm. Sve super hvala Bogu za sada. Po proračunu beba je 6+2. Sedam dana manje nego sto je po zadnjoj mjesečnici. Sada mi je doktor ukljucio clexane jer sam radila nalaz na trombofiliju. Pocela sam se bocati. I pokazalo mi je da sam (Heterozigot MTFHR A1298C) pa sumnja da je prošli put zbog toga doslo do spontanog. A sa prvom trudnoćom nisam imala nikakvih problema. Sve super, do zadnjeg dana radila. . Pitala sam za simptome kaze da je to sve individualno, i da nema potrebe za brigom. Sve dok nemamo krvarenje i jake bolove. Tako da pokusaj se i ti opustiti, bice sve dobro.
    Ajme super hvala bogu da je sve u redu🥰🥰
    Ovo za trombofiliju si na svoju ruku išla raditi pretrage ili je doktor predložio?
    dijana22 doktor mi je to predložio jer sam poslije prvog poroda dobila trombozu noge, sreca pa je bila samo povrsinska. I dok smo čekali nalaze prosle godine, spontani se desio. Nadam se da ce ovaj put biti sve ok? Kako si ti?
    Ahaa znaci nema šanse da meni da uputnicu za to zbog jednog spontanog
    Pa ja sa oke eto čekam petak da odem na pregled i vidimo ima li napretka
    dijana22 vidim da si imala biokemijsku i spontani, isto kao i ja. Meni se biokemijska vodi kao spontani, uvijek tako napišu na nalazima odnosno moja gin je tako uvela jer je htjela da dobijem preventivno heparin inekcije pa me poslala da vadim sve za trombofiliju. Ali ona je čudo Božje od žene, bolju nisam mogla dobiti. Inače u Rijeci sam. Apsolutno o svemu vodi računa..dala mi je uputnicu i za štitnjaču jer i ona može biti uzrok spontanih. Želim ti puno sreće da sve bude kako treba ❤️🍀
    Oprostite ovako na upadu, ali koja je to ginekologica? Ja sam isto u Rijeci.

    Marija Prpić Gršković. Jako dobra. I sestra Mihaela. Možeš nazvati pa pitati. Ja sam pitala za sestru i frendicu i rekla je neka dođu. 

    07/2024 + 🍀🌈

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.