Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Moina

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    točkica1213

    Hej, mogu se i ja pridružiti proljetnicama🙂 čitala sam vas malo do sada, ali nikako da napravim profil.
    Trenutno sam 13+2, termin mi je 3.4🙂 druga trudnoća, imam dečka od 3god🙂

    Boookic, dobro nam dosla. Naravno da se mozes prikljuciti. Kako ti je do sad? Ide trudnica po planu? 

  • Avatar Pjegica.

    Pjegica.

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    Sta se zelja tice naravno zdrava beba je prioritet al ako bude curka bit cu "over the moon" imamo vec djecaka pa bi bilo savrseno da je jedna cura pa da i ja mogu zavrsit s rađenjem djece🤣
    Inace bi isla i na trece ako se zelje ne ostvare a muz se ne slaze samnom oko toga njemu dosta dvoje sta bude bude 🤣

  • Avatar Pjegica.

    Pjegica.

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    Vidim da puno nas ima djecu od 3 god. Koliko vas je bilo u ljetnicama 2021 🤔
    Dobro dosla Tockice kakva ti je trudnoca zasad, imas li puno muka.
    Mene gnjave malo kukovi malo prepone nije lijepo 🤣

  • Avatar Tea96

    Tea96

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Tockica dobro dosla ☺️
    Sto se tice spola, imamo curku i muz bi jako htio decka, meni je sve jedno nakon proslog puta samo da je ziva i zdrava bebica.
    Moja curica ima 3 godine i rodena je u 6.mj,  pratila sam ljetne bebe 2021. ali nikad nisam nista napisala 🙈 ni sad nisam neka pisalica tu i tamo podijelim misljenje ako imam kaj za rec pametno 😁


    6/2021 👧
    2/2024 💔

  • Moina

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Ja sam bila u ljetnim bebama 2022, ali ta se grupa totalno raspala. Zbog toga sam i novi profil napravila 🫣 
    Ima jos tko od tamo? 

  • Adnna24

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    dijana22

    Adnna24 jesi riješila pregled jel sve u redu?ja sam baš na iglama ko da je riječ o meni,bas danas cijeli dan razmišljam o tebi i nadam se da ti bude sve dobro

    dijana22 hvala ti puno. Nisma bila u prilici se ranije javiti.  Citav dan obaveze neke, popodne bio pregled.Srce kuca, bebara je 3mm. Sve super hvala Bogu za sada.  Po proračunu beba je 6+2. Sedam dana  manje nego sto je po zadnjoj mjesečnici. Sada mi je doktor ukljucio clexane jer sam radila nalaz na trombofiliju. Pocela sam se bocati. I pokazalo mi je da sam (Heterozigot  MTFHR A1298C) pa sumnja da je prošli put zbog toga doslo do spontanog. A sa prvom trudnoćom nisam imala nikakvih problema. Sve super, do zadnjeg dana radila. . Pitala sam za simptome  kaze da je to sve individualno, i da nema potrebe za brigom. Sve dok  nemamo krvarenje  i jake bolove. Tako da pokusaj se i ti opustiti, bice sve dobro. 

  • dijana22

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    Adnna24

    dijana22

    Adnna24 jesi riješila pregled jel sve u redu?ja sam baš na iglama ko da je riječ o meni,bas danas cijeli dan razmišljam o tebi i nadam se da ti bude sve dobro
    dijana22 hvala ti puno. Nisma bila u prilici se ranije javiti. Citav dan obaveze neke, popodne bio pregled.Srce kuca, bebara je 3mm. Sve super hvala Bogu za sada. Po proračunu beba je 6+2. Sedam dana manje nego sto je po zadnjoj mjesečnici. Sada mi je doktor ukljucio clexane jer sam radila nalaz na trombofiliju. Pocela sam se bocati. I pokazalo mi je da sam (Heterozigot MTFHR A1298C) pa sumnja da je prošli put zbog toga doslo do spontanog. A sa prvom trudnoćom nisam imala nikakvih problema. Sve super, do zadnjeg dana radila. . Pitala sam za simptome kaze da je to sve individualno, i da nema potrebe za brigom. Sve dok nemamo krvarenje i jake bolove. Tako da pokusaj se i ti opustiti, bice sve dobro.

    Ajme super hvala bogu da je sve u redu🥰🥰
    Ovo za trombofiliju si na svoju ruku išla raditi pretrage ili je doktor predložio?

    10/23 biokemijska
    12/23 missed ab
    8/24 ➕️
    10/24 missed ab

  • točkica1213

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Moina

    točkica1213

    Hej, mogu se i ja pridružiti proljetnicama🙂 čitala sam vas malo do sada, ali nikako da napravim profil.
    Trenutno sam 13+2, termin mi je 3.4🙂 druga trudnoća, imam dečka od 3god🙂
    Boookic, dobro nam dosla. Naravno da se mozes prikljuciti. Kako ti je do sad? Ide trudnica po planu?

    Pjegica.

    Vidim da puno nas ima djecu od 3 god. Koliko vas je bilo u ljetnicama 2021 🤔
    Dobro dosla Tockice kakva ti je trudnoca zasad, imas li puno muka.
    Mene gnjave malo kukovi malo prepone nije lijepo 🤣

    Hvala🙂 
    Hvala Bogu kao i u prvoj trudnoći izbjegle su me mučnine i nemam jako izražene simptome, osim po grudima i umoru i trbuh je odmah iskočio😂. Tu i tamo bi mi neki dan bilo muka, ali kako sam ušla u 12 tjedan sve polako prolazi. Nemam previše apetita, i uglavnom jedem jer moram, ali dobro je to za vagu pa sam na 0 kg😂 Kaže moja gin da je u redu do 16tt ne dobivat na kilaži a poslije bi trebalo.
    Mame koje već imate djecu, da li ih podižete, nosite? Ja svog sina ujutro kad idemo u vrtić dosta često odnesem do auta jer mu se baš i ne ide pa tu uvijek bude drame, iako bilo bi bolje to potpuno izbjegavati
    Spol - htjela sam sada curku, ali mi je kako sam ostala trudna postalo svejedno neka je živo i zdravo, sin navija za brata, a muž za curku 😂
    Može pomoć -kako si mogu staviti ovu lentu u potpis za praćenje tjedana?

    31🤱
    34🧑‍🍼
    3🧒

  • Moina

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    točkica1213

    Moina

    točkica1213

    Hej, mogu se i ja pridružiti proljetnicama🙂 čitala sam vas malo do sada, ali nikako da napravim profil.
    Trenutno sam 13+2, termin mi je 3.4🙂 druga trudnoća, imam dečka od 3god🙂
    Boookic, dobro nam dosla. Naravno da se mozes prikljuciti. Kako ti je do sad? Ide trudnica po planu?

    Pjegica.

    Vidim da puno nas ima djecu od 3 god. Koliko vas je bilo u ljetnicama 2021 🤔
    Dobro dosla Tockice kakva ti je trudnoca zasad, imas li puno muka.
    Mene gnjave malo kukovi malo prepone nije lijepo 🤣
    Hvala🙂
    Hvala Bogu kao i u prvoj trudnoći izbjegle su me mučnine i nemam jako izražene simptome, osim po grudima i umoru i trbuh je odmah iskočio😂. Tu i tamo bi mi neki dan bilo muka, ali kako sam ušla u 12 tjedan sve polako prolazi. Nemam previše apetita, i uglavnom jedem jer moram, ali dobro je to za vagu pa sam na 0 kg😂 Kaže moja gin da je u redu do 16tt ne dobivat na kilaži a poslije bi trebalo.
    Mame koje već imate djecu, da li ih podižete, nosite? Ja svog sina ujutro kad idemo u vrtić dosta često odnesem do auta jer mu se baš i ne ide pa tu uvijek bude drame, iako bilo bi bolje to potpuno izbjegavati
    Spol - htjela sam sada curku, ali mi je kako sam ostala trudna postalo svejedno neka je živo i zdravo, sin navija za brata, a muž za curku 😂
    Može pomoć -kako si mogu staviti ovu lentu u potpis za praćenje tjedana?

    Moja prijateljica sa faksa je u trudnoci dobila 1kg. Ona zdeava, malac (sad vrc 2 godine ima) je zdrav i velik, rodio se tezi od moje, a ja dobila 33 kg u trudnoci. Tako da nema to bas veze, ovisi kak tijelo reagira.
    Tako je i kod mene, nemam apetita pa pojedem rucak sa malom jer moram i jer ona ljepse pojede ako jedemo skupa. Ja svoju nosim i dizem kad bas moram. Ako ne moram hoda i radi sve sama. Neki puta kazem da ne mogu jer me boli ruka ili leda. Nikada ne kazem da ne mogu zbog bebe da ne zapamti to. 

  • Moina

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Adnna24

    dijana22

    Adnna24 jesi riješila pregled jel sve u redu?ja sam baš na iglama ko da je riječ o meni,bas danas cijeli dan razmišljam o tebi i nadam se da ti bude sve dobro
    dijana22 hvala ti puno. Nisma bila u prilici se ranije javiti. Citav dan obaveze neke, popodne bio pregled.Srce kuca, bebara je 3mm. Sve super hvala Bogu za sada. Po proračunu beba je 6+2. Sedam dana manje nego sto je po zadnjoj mjesečnici. Sada mi je doktor ukljucio clexane jer sam radila nalaz na trombofiliju. Pocela sam se bocati. I pokazalo mi je da sam (Heterozigot MTFHR A1298C) pa sumnja da je prošli put zbog toga doslo do spontanog. A sa prvom trudnoćom nisam imala nikakvih problema. Sve super, do zadnjeg dana radila. . Pitala sam za simptome kaze da je to sve individualno, i da nema potrebe za brigom. Sve dok nemamo krvarenje i jake bolove. Tako da pokusaj se i ti opustiti, bice sve dobro.

    Dobro dosla u klub cura koje se moraju pikati 🫣 meni muz to radi svaku vecer jer ja sama ne mogu, a pece me za poludit. Trbuh mi je plav i zelen i zut 😂

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.