Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Riri

    Riri

    Broj poruka: 102

    Prijavi adminu

    Minnieus

    MandM još malo pa ulaziš u bezbrižniji dio trudnoće, opušteniji. Biti će sve odlično!
    Limunka i Riri čestitam na plusićima. Dobrodošle
    Mama_ana žao mi je što ti se to dogodilo, znam da je veliki šok, ali bitno da se mrvica i dalje drži. Nadam se da će biti sve u redu. Miruj i odmaraj

    Heiii hvala ti, bas mi je drago vidjeti te ovdje! 
    Na prošloj grupi si mi dala pozitivnu vibricu i eto i mog plusica 🥰  
    Vidim da smo 9 dana razlike s plusicima … po mom izračunu porod ce biti 13.5.2025 🕊️👼🏼

    28 👩🏽‍❤️‍👨🏽 32
    5/24 pokušavamo
    9/24 biokemijska

  • Avatar mama_ana

    mama_ana

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Drage cure, evo mene s dobrim vijestima! Ukratko, bilo je jos krvarenja tijekom vikenda, ali nije bilo nove crvene krvi pa pretpostavljam da se taj isti hematom praznio. Jutros sam bila u Petrovoj gdje su potvrdili da je beba odlicno, srce kuca ko kuca, cak je i narasla. Nazalost hematom je i dalje ogroman iako je krvario tako da su me stavili na strogo mirovanje.
    Suprug je hitno jutros izvadio krvnu grupu i obecali su nam rezultate tijekom dana tako da se ni tu vise ne dvoumimo. A pitala sam za Rhogam i rekli su mi da nema potrebe za sada, ako bude dodatnih krvarenja da dodjem pa cemo vidjeti. Hvala vam svima na savjetima i informacijama 🩷 za sada se beba i ja odmaramo na kaucu i trazimo sta cemo sve pogledat na Netflixu 😄 

  • Moina

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    MandM

    Moina

    MandM

    Moina

    Ja sam ovu noc isla na wc posat i kad sam se obrisala primjetila sam krvi u iscjedku. Evo me protrnula od straha. Bilo je malo, i jutros kad sam se probudila nije vise bilo. Nisam od 2-3 do jutra pola 6 oko sklopila od brige. Mala je imala koma noc pa smo svi krepani. Jos sam na moru i dogovorila sam se sa muzem ako se opet pojavi tako nesto da pakiramo kofere i idemo kuci. Tu na moru hitna kad vidi da si turist te tretira ko da si nitko i nista. Iako imamo 7 sati voznje do doma, radije cemo otic kuci nego da se tu natezem sa njima. Ali nadam se da je nista. Pokusavam danas malo usporit

    hej bit će sve u redu samo mirovati… dakle što manje sad naprezati tijelo i stat će. ne bih osobno preporučila putovanje pogotovo dok je tako lagano naceta situacija… ostanite na moru onda do kraja odmora i na putu kući u što udobniji položaj i stajanje svakih sat dva da malo protegnete noge.. također jeste li na progesteronu? ako ne preporučila bih svakako da kontaktirate ginekologa i obavijestite ga o situaciji da vam prepise Duphaston ili što misli da je u redu. miruje i sve bude dobro.. 🤗🤗🤗
    Tesko je mirovat uz 2 godisnje dijete ali pokusavam maksimalno. Koristim 300mg progesterona dnavno. Jedna ujutro i 2 navecer, vaginalno. Najgore mi je sto su mi se sise ispuhale i vise ne bole. Pa sam se dodatno prepala.
    Vjerujem da je teško ali pokušajte što više možete… u bolnici vam nažalost više od progesterona i mirovanja ne mogu pomoći tako da probajte kažem koliko možete. Ne znam koliko ste trudni?
    U slučaju ako ćete imati jake grčeve i nastavi se sukrvica onda morate na hitnu ali ostalo rade pričekajte jer i vožnja na hitnu i čekanje stvara stres organizmu a sad vam je najbitnije da se situacija stabilizira. sretno 😊

    6+3 je danas. Imala sam ja vec 3 spontana od kojeg je jedna bio medikamezirani i jedna kiretaza. Tako da znam kakav je osjecaj, na zalost. Ali za sad nemam nikakve bolive ni grceve, nema vise ni krvi. Upravo lezim i pokusat cu maksimalno mirovat. 

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1415

    Prijavi adminu

    Pozz trudnice🤩
    Cure koje imaju krvarenje nadam se da ce brzo proc i da ce sve biti dobro, miruj te i mazite buse🤗 ostale kako ste?
    Ja jedva cekam da prestanu ove vrucine jer me tako umaraju da nisam za nista🤣 i jel ikog svrbe bradavice,kako se borit s tim? Ja ludim🤣


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️mini anomaly-uredan🩵

  • lolita1

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Hej svima!
    Nije me bilo, turbulentan tjedan sam imala na poslu.
    Nisam stigla sve pročitati, budem navečer kada se sve smiri.
    Javljam samo da je prvi pregled prošao super, srce kuca.

  • Avatar Riri

    Riri

    Broj poruka: 102

    Prijavi adminu

    Upravo sam dobila termin prvog pregleda 3.10. Trenutno sam 4+5 trudna sto znaci da cu tada biti vec 9+1 tjedan.. jel to nije prekasno za termin? :O

    28 👩🏽‍❤️‍👨🏽 32
    5/24 pokušavamo
    9/24 biokemijska

  • MandM

    Broj poruka: 117

    Prijavi adminu

    Moina
    jako mi je žao zbog prijašnjeg iskustva nadam se da iva trudnoća ne bude ni slična i da ćete dogurati u miru do kraja 😍 stvarno držim fige i šaljem zagrljaje!tera
    mazati bradavice i grudi uljem 😂 ima dm svoje ulje za trudnice za trbuh i grudi i dosta je dobro 

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️

  • Moina

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    tera_

    Pozz trudnice🤩
    Cure koje imaju krvarenje nadam se da ce brzo proc i da ce sve biti dobro, miruj te i mazite buse🤗 ostale kako ste?
    Ja jedva cekam da prestanu ove vrucine jer me tako umaraju da nisam za nista🤣 i jel ikog svrbe bradavice,kako se borit s tim? Ja ludim🤣

    Znaci ja kad sam radala prije nesto vise od 2 godine bilo je 38°C a bilo je preko 28 stipnjeva od Travnja pa sve do Listopada 😂 ovo sad je super jos 

  • Moina

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    Riri

    Upravo sam dobila termin prvog pregleda 3.10. Trenutno sam 4+5 trudna sto znaci da cu tada biti vec 9+1 tjedan.. jel to nije prekasno za termin? :O

    Nije. Moj prvi termin je u 9om tjednu. Izgleda nam to tako daleko a doci ce prije nego trepnemo

  • Moina

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    AriBari ja sma dobila termin 17.9. ako bude sve ok do tad.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.