Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Riri

    Riri

    Broj poruka: 100

    Prijavi adminu

    Bebika

    I da ne diraš vanjske mačke. Također pitala sam i ginekologicu i rekla mi je da pokušam mačke odučiti da mi idu na krevet i borave na mjestima gdje ja sjedim/ležim što je apsolutno nemoguće. Ti se posavjetuj sa svojim ginekologom jer svako je drugačijeg mišljenja. Moja frendica je doktorica i ona je cijelu trudnoću bila s mačkom koja je i kućna i vanjska.

    Hej puno ti hvala na savjetu, tako cu i napraviti, a nadam se da sam i ja preboljela dosad vec, jer sam poznata mackamama oduvijek 😅 
    MM ce rjesavati wc, a sto se tice soba i naseg kreveta Pokušat cemo s zatvaranjem preko noci da ne moze ulaziti, i obavezno pranje ruku nakon maženja.
    Bas sam se rastužila kad sam cula za to :( ali nekako razmisljam da moj macak ima taj virus zar ga nebi vec dobila? 

    28 👩🏽‍❤️‍👨🏽 32
    5/24 pokušavamo
    9/24 biokemijska

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 263

    Prijavi adminu

    Cure kopiram nam tablicu, ovaj tjedan je dosta pregleda, sretno svima😊nove cure tko želi na tablicu s terminom i pregledom upišite pa dodam
    Mama_ana javi nam kako si🤞
    Tablica🎀🧸🍼
    Pregledi 🤰👩‍⚕️
    03.09 - Mimi21, AriBari, Filomena, Bebika
    05.09 - Tera_
    09.09 - MandM
    10.09 - Mama_ana, Tea96
    12.09 - Yvonne
    13.09 - Žuži1808, Sashka05
    17.09 - LeJe
    18.09 - Flower
    19.09 - Minnieus
    20.09 - Bubamara19
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    Termini🤱👶
    02.03 - Žuži1808
    04.03 - Peppa88
    21.03 - Filomena
    25.03 - MandM
    27.03 - Mimi_21
    29.03 - AriBari
    31.03 - Moonika
    01.04 - Bebika, Bubamara19
    09.04 - Sashka5
    13.04 - Mama_ana
    14.04 - Flower
    17.04 - Tea96
    18.04 - Yvonne
    19.04 - Lolita1
    28.04 - LeJe
    01.05 - Minnieus


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Minnieus

    Broj poruka: 123

    Prijavi adminu

    anxietylevel100

    Ja sam bila na pregledu 23.08. tada je dr rekao 7+4, i onaj nepravilni gestacijski mjehur se ispravio potpuno. Otkucaji prisutni. Sve uredu. Termin 09.04. Naredna kontrola 13.09. Radila sam nalaze krvna slika uredna, krvna grupa A+, TORCH i Hormoni štitne to cekam rezultate. Briseve ce raditi 13.09. Imam onako neki pojačan blijedo zuti iscjedak, pa vidjet cemo je li to bezopasno ili je neka nesretna bakterija. I ranije sam nekad imala iscjedak ali dr mi je davala probiotske vaginalete, briseve nije radila. Rekla mi je da imam ranicu na grlicu ali je papa test uredan i kolposkopija pa je rekla da je ranica u tom slucaju bezopasna. Nadam se da nije pogriješila.
    Od simptoma imam samo bolne grudi.

    Super da je pregled dobro prošao i da je sad sve kako treba. Što se tiče ranice, ja sam ju imala barem 3-4godine i nije nikada izazvala neki problem, bitno je redovno pratiti. Mislim da sam ju ja riješila s prirodnim vaginaletama, jer nakon njih ranice više nije bilo, sad već 3 godine.

    22.08. +

  • Moina

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    Ja sam ovu noc isla na wc posat i kad sam se obrisala primjetila sam krvi u iscjedku. Evo me protrnula od straha. Bilo je malo, i jutros kad sam se probudila nije vise bilo. Nisam od 2-3 do jutra pola 6 oko sklopila od brige. Mala je imala koma noc pa smo svi krepani. Jos sam na moru i dogovorila sam se sa muzem ako se opet pojavi tako nesto da pakiramo kofere i idemo kuci. Tu na moru hitna kad vidi da si turist te tretira ko da si nitko i nista. Iako imamo 7 sati voznje do doma, radije cemo otic kuci nego da se tu natezem sa njima. Ali nadam se da je nista. Pokusavam danas malo usporit

  • Minnieus

    Broj poruka: 123

    Prijavi adminu

    MandM još malo pa ulaziš u bezbrižniji dio trudnoće, opušteniji. Biti će sve odlično!
    Limunka i Riri čestitam na plusićima. Dobrodošle 
    Mama_ana žao mi je što ti se to dogodilo, znam da je veliki šok, ali bitno da se mrvica i dalje drži. Nadam se da će biti sve u redu. Miruj i odmaraj 

    22.08. +

  • Minnieus

    Broj poruka: 123

    Prijavi adminu

    Moina

    Ja sam ovu noc isla na wc posat i kad sam se obrisala primjetila sam krvi u iscjedku. Evo me protrnula od straha. Bilo je malo, i jutros kad sam se probudila nije vise bilo. Nisam od 2-3 do jutra pola 6 oko sklopila od brige. Mala je imala koma noc pa smo svi krepani. Jos sam na moru i dogovorila sam se sa muzem ako se opet pojavi tako nesto da pakiramo kofere i idemo kuci. Tu na moru hitna kad vidi da si turist te tretira ko da si nitko i nista. Iako imamo 7 sati voznje do doma, radije cemo otic kuci nego da se tu natezem sa njima. Ali nadam se da je nista. Pokusavam danas malo usporit

    Imala sam i ja tako u prvoj trudnoći koja je bila uredna, samo jednom malo sukrvice pri brisanju. Sve je bilo u redu. Ako se ponovi, odi privatno na pregled ako misliš da hitna nije najbolji izbor čisto da te umiri. 

    22.08. +

  • MandM

    Broj poruka: 117

    Prijavi adminu

    Moina

    Ja sam ovu noc isla na wc posat i kad sam se obrisala primjetila sam krvi u iscjedku. Evo me protrnula od straha. Bilo je malo, i jutros kad sam se probudila nije vise bilo. Nisam od 2-3 do jutra pola 6 oko sklopila od brige. Mala je imala koma noc pa smo svi krepani. Jos sam na moru i dogovorila sam se sa muzem ako se opet pojavi tako nesto da pakiramo kofere i idemo kuci. Tu na moru hitna kad vidi da si turist te tretira ko da si nitko i nista. Iako imamo 7 sati voznje do doma, radije cemo otic kuci nego da se tu natezem sa njima. Ali nadam se da je nista. Pokusavam danas malo usporit


    hej bit će sve u redu samo mirovati... dakle što manje sad naprezati tijelo i stat će. ne bih osobno preporučila putovanje pogotovo dok je tako lagano naceta situacija... ostanite na moru onda do kraja odmora i na putu kući u što udobniji položaj i stajanje svakih sat dva da malo protegnete noge.. također jeste li na progesteronu? ako ne preporučila bih svakako da kontaktirate ginekologa i obavijestite ga o situaciji da vam prepise Duphaston ili što misli da je u redu. miruje i sve bude dobro.. 🤗🤗🤗

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️

  • Moina

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    Minnieus

    Moina

    Ja sam ovu noc isla na wc posat i kad sam se obrisala primjetila sam krvi u iscjedku. Evo me protrnula od straha. Bilo je malo, i jutros kad sam se probudila nije vise bilo. Nisam od 2-3 do jutra pola 6 oko sklopila od brige. Mala je imala koma noc pa smo svi krepani. Jos sam na moru i dogovorila sam se sa muzem ako se opet pojavi tako nesto da pakiramo kofere i idemo kuci. Tu na moru hitna kad vidi da si turist te tretira ko da si nitko i nista. Iako imamo 7 sati voznje do doma, radije cemo otic kuci nego da se tu natezem sa njima. Ali nadam se da je nista. Pokusavam danas malo usporit
    Imala sam i ja tako u prvoj trudnoći koja je bila uredna, samo jednom malo sukrvice pri brisanju. Sve je bilo u redu. Ako se ponovi, odi privatno na pregled ako misliš da hitna nije najbolji izbor čisto da te umiri.

    Nema tu blizu bas privatnika. Nisam u nekom velikom mjestu i morala bi putovat daleko do prve bolnice ili privatnika. 

  • Moina

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    MandM

    Moina

    Ja sam ovu noc isla na wc posat i kad sam se obrisala primjetila sam krvi u iscjedku. Evo me protrnula od straha. Bilo je malo, i jutros kad sam se probudila nije vise bilo. Nisam od 2-3 do jutra pola 6 oko sklopila od brige. Mala je imala koma noc pa smo svi krepani. Jos sam na moru i dogovorila sam se sa muzem ako se opet pojavi tako nesto da pakiramo kofere i idemo kuci. Tu na moru hitna kad vidi da si turist te tretira ko da si nitko i nista. Iako imamo 7 sati voznje do doma, radije cemo otic kuci nego da se tu natezem sa njima. Ali nadam se da je nista. Pokusavam danas malo usporit

    hej bit će sve u redu samo mirovati… dakle što manje sad naprezati tijelo i stat će. ne bih osobno preporučila putovanje pogotovo dok je tako lagano naceta situacija… ostanite na moru onda do kraja odmora i na putu kući u što udobniji položaj i stajanje svakih sat dva da malo protegnete noge.. također jeste li na progesteronu? ako ne preporučila bih svakako da kontaktirate ginekologa i obavijestite ga o situaciji da vam prepise Duphaston ili što misli da je u redu. miruje i sve bude dobro.. 🤗🤗🤗

    Tesko je mirovat uz 2 godisnje dijete ali pokusavam maksimalno. Koristim 300mg progesterona dnavno. Jedna ujutro i 2 navecer, vaginalno. Najgore mi je sto su mi se sise ispuhale i vise ne bole. Pa sam se dodatno prepala.

  • MandM

    Broj poruka: 117

    Prijavi adminu

    Moina

    MandM

    Moina

    Ja sam ovu noc isla na wc posat i kad sam se obrisala primjetila sam krvi u iscjedku. Evo me protrnula od straha. Bilo je malo, i jutros kad sam se probudila nije vise bilo. Nisam od 2-3 do jutra pola 6 oko sklopila od brige. Mala je imala koma noc pa smo svi krepani. Jos sam na moru i dogovorila sam se sa muzem ako se opet pojavi tako nesto da pakiramo kofere i idemo kuci. Tu na moru hitna kad vidi da si turist te tretira ko da si nitko i nista. Iako imamo 7 sati voznje do doma, radije cemo otic kuci nego da se tu natezem sa njima. Ali nadam se da je nista. Pokusavam danas malo usporit

    hej bit će sve u redu samo mirovati… dakle što manje sad naprezati tijelo i stat će. ne bih osobno preporučila putovanje pogotovo dok je tako lagano naceta situacija… ostanite na moru onda do kraja odmora i na putu kući u što udobniji položaj i stajanje svakih sat dva da malo protegnete noge.. također jeste li na progesteronu? ako ne preporučila bih svakako da kontaktirate ginekologa i obavijestite ga o situaciji da vam prepise Duphaston ili što misli da je u redu. miruje i sve bude dobro.. 🤗🤗🤗
    Tesko je mirovat uz 2 godisnje dijete ali pokusavam maksimalno. Koristim 300mg progesterona dnavno. Jedna ujutro i 2 navecer, vaginalno. Najgore mi je sto su mi se sise ispuhale i vise ne bole. Pa sam se dodatno prepala.

    Vjerujem da je teško ali pokušajte što više možete... u bolnici vam nažalost više od progesterona i mirovanja ne mogu pomoći tako da probajte kažem koliko možete. Ne znam koliko ste trudni? 
    U slučaju ako ćete imati jake grčeve i nastavi se sukrvica onda morate na hitnu ali ostalo rade pričekajte jer i vožnja na hitnu i čekanje stvara stres organizmu a sad vam je najbitnije da se situacija stabilizira. sretno 😊

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.